О внесении изменений в постановление акимата Жамбылского района от 27 апреля 2011 года N 112 "Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жамбылскому району в 2011 году"
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 1 июня 2011 года N 152. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 1 июня 2011 года N 13-7-149. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22 мая 2012 года N 02-05-1.4-2/328
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22.05.2012 N 02-05-1.4-2/328
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», на основе предложения товарищества с ограниченной ответственностью «Северо-Казахстанская сельскохозяйственная опытная станция» от 26 мая 2011 года № 77, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 27 апреля 2011 года № 112 «Об определении сроков предостовления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жамбылскому району в 2011 году» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 мая 2011 года за № 13-7-148, опубликованное в газете «Ауыл арайы» от 13 мая 2011 года № 21 на государственном языке, газете «Сельская новь» от 13 мая 2011 года № 21 на русском языке) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в строке 1 «яровая пшеница, среднеспелая, среднепоздняя» в графе «оптимальные сроки проведения посева сельскохозяйственных культур» слова «с 17 мая по 27 мая» заменить словами «с 17 мая по 01 июня»;
в строке 1 «яровая пшеница, среднеранняя» в графе «оптимальные сроки проведения посева сельскохозяйственных культур» слова «с 26 мая по 01 июня» заменить словами «с 26 мая по 06 июня»;
в строке 2 «яровая пшеница, среднеспелая, среднепоздняя» в графе «оптимальные сроки проведения посева сельскохозяйственных культур» слова «с 17 мая по 30 мая» заменить словами «с 17 мая по 04 июня»;

"2011 жылы Жамбыл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері және субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтініштерді ұсыну мерзімдерін анықтау жөнінде" Жамбыл аудан әкімдігінің 2011 жылдың 27 сәуіріндегі N 112 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 1 маусымдағы N 152 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 1 маусымда N 13-7-149 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 22 мамырдағы N 02-05-1.4-2/328 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012.05.22 N 02-05-1.4-2/328 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31–бабы 1–тармағы 5) тармақшасына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына, «Солтүстік Қазақстан ауыл шаруашылық тәжірибе станциясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2011 жылдың 26 мамырындағы № 77 ұсынысы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 жылы Жамбыл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері және субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтініштерді ұсыну мерзімдерін анықтау жөнінде» аудан әкімдігінің 2011 жылдың 27 сәуіріндегі № 112 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылдың 5 мамырында 13-7-148 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 13 мамырындағы аудандық «Ауыл арайы» газетінің 21 нөмірінде мемлекеттік тілде, «2011 жылдың 13 мамырындағы «Сельская новь» газетінің № 21 нөмірінде орыс тілінде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
осы нұсқалған қаулының қосымшасына:
1-ші жолдағы «жаздық бидай орташа пісетін сорты, орташа кеш сорты», «ауыл шаруашылығы дақылдарының егісін өткізудің оңтайлы мерзімдері» бағанындағы «17 мамырдан 27 мамыр аралығы» сөзі «17 мамырдан 01 маусымы аралығы» сөзімен ауыстырылсын;
1-ші жолдағы «жаздық бидай орташа ерте пісетін сорты» «ауыл шаруашылығы дақылдарының егісін өткізудің оңтайлы мерзімдері» бағанындағы «26 мамырдан 01 маусымы аралығы» сөзі «26 мамырдан 06 маусымы аралығы» сөзімен ауыстырылсын;
2-ші жолдағы «жаздық бидай орташа пісетін сорты, орташа кеш сорты» «ауыл шаруашылығы дақылдарының егісін өткізудің оңтайлы мерзімдері» бағанындағы «17 мамырдан 30 мамыр аралығы» сөзі «17 мамырдан 04 маусымы аралығы» сөзімен ауыстырылсын;

в строке 2 «яровая пшеница, среднеранняя» в графе «оптимальные сроки проведения посева сельскохозяйственных культур» слова «с 28 мая по 03 июня» заменить словами «с 28 мая по 08 июня».
2. Настоящее постановление вводится со дня его официального опубликования.
Аким района                                С. Ибраев

2-ші жолдағы «жаздық бидай орташа ерте сорты» «ауыл шаруашылығы дақылдарының егісін өткізудің оңтайлы мерзімдері» бағанындағы «28 мамырдан 03 маусымы аралығы» сөзі «28 мамырдан 08 маусымы аралығы» сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы оның ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Ыбыраев