О бюджете города на 2012-2014 годы
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 13 декабря 2011 года № 316. Зарегистрировано департаментом Юстиции Атырауской области 9 января 2012 года № 4-1-152. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 120
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26.04.2013 № 120
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акимата города об утверждении бюджета города на 2012-2014 годы, городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в
следующих объемах:
1) доходы – 65 448 151 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 51 328 791 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 798 340 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 525 428 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 702 208 тысяч тенге;
2) затраты – 66 823 600 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами -30 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 30 000 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 375 449 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 375 449 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 1 580 000 тысяч тенге;
погашение займов -229 000 тысяч тенге;
используемые свободные остатки бюджетных средств - 24 449 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в новой редакции, внесенными решениями Атырауского городского маслихата от 18.07.2012 № 50; 10.10.2012 № 63 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить на 2012 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджет города в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты -50%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты - 50%;
по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам – 100%;
социальный налог – 60%.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением Атырауского городского маслихата от 30.03.2012 № 18 (вводится в действие с 01.01.2012).
3. Установить, что в доход соответствующего бюджета зачисляются:
по коду "Социальный налог" классификации доходов единой бюджетной классификации - задолженность по взносам, ранее перечислявшимся в Пенсионный фонд, Государственный центр по выплате пенсий, Фонд обязательного медицинского страхования, Фонд государственного социального страхования, Фонд содействия занятости, а также отчисления пользователей автомобильных дорог, ранее поступавшие в Дорожный фонд;
по коду "Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями оптом" - задолженность по сбору с бензина, ранее поступавшему в Дорожный фонд;
по коду "Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями оптом" - задолженность по сбору с дизельного топлива, ранее поступавшему в Дорожный фонд.

2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 316 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 9 қаңтарда № 4-1-152 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 120 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013.04.26 № 120 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, қалалық әкімдіктің 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджетті бекіту туралы ұсынысын қарай отырып, Атырау қалалық Мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2012 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 65 448 151 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 51 328 791 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 798 340 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 525 428 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 702 208 мың теңге;
2) шығындар – 66 823 600 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 30 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 30 000 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – -1 375 449 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 375 449 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі –1 580 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 229 000 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтарының қозғалысы – 24 449 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Атырау қалалық Мәслихатының 2012.07.18 № 50; 2012.10.10 № 63 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қала бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі келесідей көлемде 2012 жылға бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 50%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 50%;
қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы - 100 %;
әлеуметтік салық - 60%.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Атырау қалалық Мәслихатының 2012.03.30 № 18 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Бюджеттің кірісіне:
бірыңғай бюджеттік сыныптаманың кірістер сыныптамасының "Әлеуметтік салық" коды бойынша – бұрын Зейнетақы қорына, Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталыққа, Міндетті медициналық сақтандыру қорына, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына, жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорына аударылып келген жарналар жөніндегі берешек, сондай-ақ автомобиль жолдарын пайдаланушылардың бұрын Жол қорына түсіп келген аударымдары;
"Өндірушілер көтерме саудада сататын, өзі өндретін бензин (авиациялық бензинді қоспағанда)" коды бойынша – бұрын Жол қорына түсіп келген бензиннен алынатын алым бойынша берешек;
"Өндірушілер көтерме саудада сататын, өзі өндіретін дизель отыны" коды бойынша – бұрын Жол қорына дизель отынан алынатын алым бойынша берешек есептелетін болып белгіленсін.

4. Утвердить на 2012 год объемы бюджетных изъятий из бюджета города Атырау в областной бюджет в сумме 26 877 316 тысяч тенге.
5. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2010-2014 годы в сумме 4 104 000 тысяч тенге, в том числе:
на строительство и (или) приобретение жилья - 3 101 598 тысяч тенге;
на развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 4 225 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным решением Атырауского городского маслихата от 30.03.2012 № 18 (вводится в действие с 01.01.2012).
6. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены кредиты по нулевой ставке вознаграждения (интереса) на строительство и приобретения жилья для работников 100 школ и 100 больниц в сумме 1 080 000 тысяч тенге в рамках реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2010-2014 годы.
7. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума в сумме 500 000 тысяч тенге.
8. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие на реконструкцию насосной станции № 2 в сумме 1 450 666 тысяч тенге.
9. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования - 45 067 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 924 099 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 13 745 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 46 916 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 151 973 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" - 7 306 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий - 2 898 тысяч тенге.
на оказание жилищной помощи - 35 187 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями Атырауского городского маслихата от 08.02.2012 № 11; 10.10.2012 № 63 (вводится в действие с 01.01.2012).

4. 2012 жылы облыстық бюджетке Атырау қаласынан бюджеттік алымдар сомасы 26 877 316 мың теңге көлемінде бекітілсін.
5. 2012 жылға арналған қалалық бюджет құрамында Қазақстан Республикасында 2010-2014 жылдарға арналған тұрғын үй мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде 4 104 000 мың теңге сомасында, оның ішінде:
тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 3 101 598 мың теңге; инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға 4 225 000 мың теңге республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Атырау қалалық Мәслихатының 2012.03.30 № 18 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2012 жылға арналған қалалық бюджет құрамында Қазақстан Республикасында 2010-2014 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысының Мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде нөлдік сыйақы (мүлде) ставкасы бойынша 100 мектеп 100 аурухана қызметкерлеріне тұрғын үй салуға және сатып алуға 1 080 000 мың теңге сомасында кредиттер көзделгені ескерілсін.
7. 2012 жылға арналған қалалық бюджет құрамында кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне жөндеу жүргізуге 500 000 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен бюджеттік кредит беру көзделгені ескерілсін.
8. 2012 жылға арналған қалалық бюджет құрамында Атырау қаласының № 2 су сорғыш станциясын реконструкциялауға 1 450 666 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферті қаралғаны ескерілсін.
9. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 45 067 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 924 099 мың теңге;
үйден оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтар және бағдарламалармен қамтамасыз етуге – 13 745 мың теңге;
жетім сәбиді (жетім балаларды) ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге – 46 916 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға - 151 973 мың теңге;
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға – 7 306 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 2 898 мың теңге; тұрғын үй көмегін көрсетуге – 35 187 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - Атырау қалалық Мәслихатының 2012.02.08 № 11; 2012.10.10 № 63 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

10. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год в рамках "Программы занятости 2020" предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
на частичное субсидирование заработной платы – 20 000 тысяч тенге;
на создание центров занятости – 21 075 тысяч тенге;
на представление субсидий на переезд – 818 тысяч тенге;
на проведение молодежной практики – 37 167 тысяч тенге, а также целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
на строительство и (или) приобретение служебного жилища – 475 417 тысяч тенге;
на развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 120 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменением, внесенным решением Атырауского городского маслихата от 30.03.2012 № 18 (вводится в действие с 01.01.2012).
11. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты на капитальный ремонт объектов образования в сумме 409 167 тысяч тенге.
12. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2012 год, согласно приложению 4.
13. Утвердить на 2012 год перечень бюджетных программ по аппаратам акимов района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, согласно приложению 5.
14. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам экономики, развития предпринимательства, финансов и бюджета (С. Ерубаев).
15. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Атырауской области и вводится в действие с 1 января 2012 года;
16. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты на текущее содержание объектов образования в сумме 93 310 тысяч тенге в связи с передачей Атырауской областной музыкальной школы имени Курмангазы на городской уровень;
17. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты развития в сумме 20 800 тысяч тенге на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020.
Сноска. Пункт 17 с изменением, внесенным решением Атырауского городского маслихата от 16.05.2012 № 35 (вводится в действие с 01.01.2012).
18. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 0 тысяч тенге.
На основании единой бюджетной классификации, утвержденной Министерством финансов Республики Казахстан, произвести передвижку кассовых расходов использованных на программу общеобразовательного обучения 4.02.464.003.000 по специфике 111 в сумме 933 915 тенге на программу 4.02.464.003.000 специфики 113 в сумме 933 915 тенге.
Сноска. Пункт 18 с изменением, внесенным решением Атырауского городского маслихата от 16.05.2012 № 35 (вводится в действие с 01.01.2012).

10. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы" шеңберінде келесідей көлемде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 20 000 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз етуге – 21 075 мың теңге;
көшу үшін субсидия беруге – 818 мың теңге;
жастар тәжірибесін өткізуге – 37 167 мың теңге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансфеттер;
қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 475 417 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) сатып алуға – 120 000 мың теңге республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерту енгізілді - Атырау қалалық Мәслихатының 2012.03.30 № 18 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2012 жылға арналған қалалық бюджет құрамында білім беру нысандарын күрделі жөндеу үшін - 409 167 мың теңге ағымдағы нысаналы даму трансферті қаралғаны ескерілсін.
12. 2012 жылға арналған жергілікті бюджетті орындау процесінде қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттің бағдарлама тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. 2012 жылға арналған қалалық бюджеттің құрамында қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппаратары бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, қаржы және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына жүктелсiн (С. Ерубаев).
15. Осы шешiм Атырау облысының әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
16. Атырау облысы Құрманғазы атындағы музыкалық мектептің қала деңгейіне берілуіне байланысты 2012 жылға арналған қалалық бюджет құрамында білім беру нысандарын ағымдағы қызметін қамтамасыз етуге 93 310 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферті қаралғаны ескерілсін.
17. 2012 жылға арналған қалалық бюджет құрамында жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға 20 800 мың теңге сомасында даму трансферті қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. 17-тармаққа өзгерту енгізілді - Атырау қалалық Мәслихатының 2012.05.16 № 35 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. 2012 жылға арналған қалалық бюджет құрамында ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферті қаралғаны ескерілсін.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бекіткен бірыңғай бюджет классификациясына сәйкес жалпы білім беру бағдарламасына жұмсалған кассалық шығындарды 4.02.464.003.000 бағдарламасының 111 ерекшелігінен 933 915 теңгені 4.02.464.003.000 бағдарламасының 113 ерекшелігіне 933 915 теңгені жылжыту.
Ескерту. 18-тармаққа өзгерту енгізілді - Атырау қалалық Мәслихатының 2012.05.16 № 35 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

19. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты на капитальный ремонт внутригородских автомобильных дорог в сумме 3 500 000 тысяч тенге;
20. Произведенные кассовые расходы по спецификам 139 "Приобретение прочих товаров", 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" и 431 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений" программы 4.2.464.003.000 "Общеобразовательное обучение" в сумме соответственно 6 562 253 тенге, 24 146 000 тенге и 201 470 625 тенге перенести на специфики 139 "Приобретение прочих товаров", 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" и 431 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений" программы 4.9.464.067.000 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
21. Произведенные кассовые расходы по спецификам 111 "Оплата труда", 113 "Компенсационные выплаты", 121 "Социальный налог", 122 "Социальные отчисления в государственный фонд социального страхования" и 139 "Приобретение прочих товаров" программы 4.2.464.003.000 "Общеобразовательное обучение" в сумме соответственно 18 272 000 тенге, 1 576 000 тенге, 989 000 тенге, 835 000 тенге и 685 783 500 тенге перенести на специфики 111 "Оплата труда", 113 "Компенсационные выплаты", 121 "Социальный налог", 122 "Социальные отчисления в государственный фонд социального страхования" и 139 "Приобретение прочих товаров" программы 4.1.464.040.000 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования".
22. Произведенные кассовые расходы по специфике 149 "Прочие услуги и работы" программы 4.1.464.009 "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" в сумме 687 835 000 тенге перенести на специфику 149 "Прочие услуги и работы" программы 4.1.464.040.000 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования".
23. Произведенные кассовые расходы по специфике 433 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий" программы 4.2.464.006 "Дополнительное образование для детей" в сумме 3 000 000 тенге перенести на специфику 433 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий" программы 4.9.464.067.000 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
24. Произведенные кассовые расходы по спецификам 412 "Приобретение помещений, зданий и сооружений", 413 "Материально-техническое оснащение государственных предприятий" и 433 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий" программы 4.2.464.009.000 "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" в сумме соответственно 247 146 312 тенге, 6 000 000 тенге и 5 397 790 тенге, перенести на специфики 412 "Приобретение помещений, зданий и сооружений", 413 "Материально-техническое оснащение государственных предприятий" и 433 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий" программы 4.9.464.067.000 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".

19. 2012 жылға арналған қалалық бюджет құрамында қалаішілік автокөлік жолдарын күрделі жөндеу үшін 3 500 000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферті қаралғаны ескерілсін.
20. 4.2.464.003.000 "Жалпы білім беру" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу", 411 "Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып алу" және 431 "Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды күрделі жөндеу" ерекшеліктері бойынша жұмсалған тиісінше 6 562 253 теңге, 24 146 000 теңге және 201 470 625 теңге кассалық шығындары 4.9.464.067.000 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу", 411 "Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып алу" және 431 "Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды күрделі жөндеу" ерекшеліктеріне жылжытылсын.
21. 4.2.464.003.000 "Жалпы білім беру" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы", 113 "Өтемақы төлемдері", 121 "Әлеуметтік салық", 122 "Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттік қорына әлеуметтік аударымдар" және 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшеліктері бойынша жұмсалған тиісінше 18 272 000 теңге, 1 576 000 теңге, 989 000 теңге, 835 000 теңге және 685 783 500 теңге кассалық шығындары 4.1.464.040.000 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы", 113 "Өтемақы төлемдері", 121 "Әлеуметтік салық", 122 "Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттік қорына әлеуметтік аударымдар" және 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшеліктеріне жылжытылсын.
22. 4.1.464.009 "Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" бағдарламасының 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" ерекшелігі бойынша жұмсалған 687 835 000 теңге кассалық шығындары 4.1.464.040.000 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бағдарламасының 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" ерекшелігіне жылжытылсын.
23. 4.2.464.006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасының 433 "Мемлекеттік кәсіпорындардың үй-жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 3 000 000 теңге кассалық шығындары 4.9.464.067.000 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 433 "Мемлекеттік кәсіпорындардың үй-жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу" ерекшелігіне жылжытылсын.
24. 4.2.464.009.000 "Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" бағдарламасының 412 "Үй-жайлар, ғимараттар мен құралыстарды сатып алу", 413 "Мемлекеттік кәсіпорындарды матералдық-техникалық жарақтандыру" және 433 "Мемлекеттік кәсіпорындардың үй-жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу", ерекшеліктері бойынша жұмсалған тиісінше 247 146 312 теңге, 6 000 000 теңге және 5 397 790 теңге кассалық шығындары 4.9.464.067.000 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 412 "Үй-жайлар, ғимараттар мен құралыстарды сатып алу", 413 "Мемлекеттік кәсіпорындарды матералдық-техникалық жарақтандыру" және 433 "Мемлекеттік кәсіпорындардың үй-жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу" ерекшеліктеріне жылжытылсын.

25. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 4.9.464.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" в сумме 101 000 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 4.9.464.012.000 "Капитальные расходы государственного органа".
26. Произведенные кассовые расходы по спецификам 139 "Приобретение прочих товаров", 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 6.2.451.013.000 "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства" в сумме соответственно 660 664 тенге, 2 096 880 тенге перенести на специфики 139 "Приобретение прочих товаров", 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 6.9.451.067.000 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
27. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 6.9.451.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" в сумме 205 630 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 6.9.451.022.000 "Капитальные расходы государственного органа".
28. Произведенные кассовые расходы по специфике 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 8.1.455.003.000 "Поддержка культурно-досуговой работы" в сумме 18 500 000 тенге перенести на специфику 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 8.9.455.032.000 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
29. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.1.112.001.000 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" в сумме 35 000 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.1.112.003.000 "Капитальные расходы государственного органа".
30. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 10.1.473.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" в сумме 33 998 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 10.1.474.003.000 "Капитальные расходы государственного органа".
31. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда", 112 "Дополнительные денежные выплаты", 113 "Компенсационные выплаты", 121 "Социальный налог", 122 "Социальные отчисления в государственный фонд социального страхования", 125 "Взносы на обязательное страхование", 139 "Приобретение прочих товаров", 141 "Оплата коммунальных услуг", 142 "Оплата услуг связи", 147 "Оплата аренды за помещение", 149 "Прочие услуги и работы" и 159 "Прочие текущие затраты" программы 10.1.462.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" в сумме соответственно 3 519 375 тенге, 100 000 тенге, 738 286 тенге, 198 000 тенге, 162 461 тенге, 20 740 тенге, 592 241 тенге, 77 000 тенге, 154 000 тенге, 57 000 тенге, 1 190 268 тенге и 4 000 тенге перенести на специфики 111 "Оплата труда", 112 "Дополнительные денежные выплаты", 113 "Компенсационные выплаты", 121 "Социальный налог", 122 "Социальные отчисления в государственный фонд социального страхования", 125 "Взносы на обязательное страхование", 139 "Приобретение прочих товаров", 141 "Оплата коммунальных услуг", 142 "Оплата услуги связи", 147 "Оплата аренды за помещение", 149 "Прочие услуги и работы" и 159 "Прочие текущие затраты" программы 10.1.474.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии".

25. 4.9.464.001.000 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 101 000 теңге кассалық шығындары 4.9.464.012.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
26. 6.2.451.013.000 "Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" және 411 "Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшеліктері бойынша жұмсалған тиісінше 660 664 теңге және 2 096 880 теңге кассалық шығындары 6.9.451.067.000 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" және 411 "Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшеліктеріне жылжытылсын.
27. 6.9.451.001.000 "Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 205 630 теңге кассалық шығындары 6.9.451.022.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
28. 8.1.455.003.000 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасының 411 "Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 18 500 000 теңге кассалық шығындары 8.9.455.032.000 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 411 "Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшеліктеріне жылжытылсын.
29. 1.1.112.001.000 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 35 000 теңге кассалық шығындары 1.1.112.003.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
30. 10.1.473.001.000 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 33 998 теңге кассалық шығындары 10.1.474.003.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
31. 10.1.462.001.000 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы", 112 "Қосымша төлем ақы", 113 "Өтемақы төлемдері", 121 "Әлеуметтік салық", 122 "Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттік қорына әлеуметтік аударымдар", 125 "Міндетті сақтандыру жарналары", 139 "Өзге де тауарлар сатып алу", 141 "Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу", 142 "Байланыс қызметтеріне ақы төлеу", 147 "Үй-жайды жалға алу төлемдері", 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" және 159 "Өзге де ағымдағы шығындар" ерекшеліктері бойынша тиісінше жұмсалған 3 519 375 теңге, 100 000 теңге, 738 286 теңге, 198 000 теңге, 162 461 теңге, 20 740 теңге, 592 241 теңге, 77 000 теңге, 154 000 теңге, 57 000 теңге, 1 190 268 теңге және 4 000 теңге кассалық шығындары 10.1.474.001.000 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы", 112 "Қосымша төлем ақы", 113 "Өтемақы төлемдері", 121 "Әлеуметтік салық", 122 "Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттік қорына әлеуметтік аударымдар", 125 "Міндетті сақтандыру жарналары", 139 "Өзге де тауарлар сатып алу", 141 "Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу", 142 "Байланыс қызметтеріне ақы төлеу", 147 "Үй-жайды жалға алу төлемдері", 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" және 159 "Өзге де ағымдағы шығындар" ерекшеліктері бойынша жылжытылсын.

32. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда", 113 "Компенсационные выплаты", 121 "Социальный налог", 122 "Социальные отчисления в государственный фонд социального страхования", 139 "Приобретение прочих товаров", 141 "Оплата коммунальных услуг", 142 "Оплата услуг связи", 143 " Оплата транспортных услуг", 147 "Оплата аренды за помещение", 149 "Прочие услуги и работы", 151 "Командировки и служебные разъезды внутри страны" и 159 "Прочие текущие затраты" программы 10.1.473.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" в сумме соответственно 2 440 343 тенге, 613 536 тенге, 130 966 тенге, 110 008 тенге, 651 411 тенге, 72 000 тенге, 108 737 тенге, 280 000 тенге, 37 000 тенге, 2 531 817 тенге, 45 690 тенге и 9 057 тенге перенести на специфики 111 "Оплата труда", 113 "Компенсационные выплаты", 121 "Социальный налог", 122 "Социальные отчисления в государственный фонд социального страхования", 139 "Приобретение прочих товаров", 141 "Оплата коммунальных услуг", 142 "Оплата услуги связи", 143 " Оплата транспортных услуг", 147 "Оплата аренды за помещение", 149 "Прочие услуги и работы", 151 "Командировки и служебные разъезды внутри страны" и 159 "Прочие текущие затраты" программы 10.1.474.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии".
33. Произведенные кассовые расходы по специфике 149 "Прочие услуги и работы" программы 10.9.473.011.000 "Проведение противоэпизоотических мероприятий" в сумме соответственно 2 007 000 тенге перенести на специфику 149 "Прочие услуги и работы" программы 10.9.474.013.000 "Проведение противоэпизоотических мероприятий".
34. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.1.122.001.000 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" в сумме 1 599 616 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.1.122.003.000 "Капитальные расходы государственного органа".
35. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.2.452.001.000 "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" в сумме 12 246 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.2.452.018.000 "Капитальные расходы государственного органа".

32. 10.1.473.001.000 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы", 113 "Өтемақы төлемдері", 121 "Әлеуметтік салық", 122 "Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттік қорына әлеуметтік аударымдар", 139 "Өзге де тауарлар сатып алу", 141 "Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу", 142 "Байланыс қызметтеріне ақы төлеу", 143 "Көліктік қызмет көрсетулерге ақы төлеу", 147 "Үй-жайды жалға алу төлемдері", 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар", 151 "Ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар" және 159 "Өзге де ағымдағы шығындар" ерекшеліктері бойынша тиісінше жұмсалған 2 440 343 теңге, 613 536 теңге, 130 966 теңге, 110 008 теңге, 651 411 теңге, 72 000 теңге, 108 737 теңге, 280 000 теңге, 37 000 теңге, 2 531 817 теңге, 45 690 теңге және 9 057 теңге кассалық шығындары 10.1.474.001.000 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы", 113 "Өтемақы төлемдері", 121 "Әлеуметтік салық", 122 "Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттік қорына әлеуметтік аударымдар", 139 "Өзге де тауарлар сатып алу", 141 "Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу", 142 "Байланыс қызметтеріне ақы төлеу", 143 "Көліктік қызмет көрсетулерге ақы төлеу", 147 "Үй-жайды жалға алу төлемдері", 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар", 151 "Ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар" және 159 "Өзге де ағымдағы шығындар" ерекшеліктері бойынша жылжытылсын.
33. 10.9.473.011.000 "Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу" бағдарламасының 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" ерекшелігі бойынша жұмсалған 2 007 000 теңге кассалық шығындары 10.9.474.013.000 "Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу" бағдарламасының 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" ерекшелігі бойынша жылжытылсын.
34. 1.1.122.001.000 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 1 599 616 теңге кассалық шығындары 1.1.122.003.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
35. 1.2.452.001.000 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 12 246 теңге кассалық шығындары 1.2.452.018.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.

36. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.5.453.001.000 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)" в сумме 191 373 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.5.453.004.000 "Капитальные расходы государственного органа".
37. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 13.9.458.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" в сумме 449 800 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 13.9.458.022.000 "Капитальные расходы государственного органа".
38. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 8.9.456.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" в сумме 27 000 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 8.9.456.006.000 "Капитальные расходы государственного органа".
39. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 11.2.468.001.000 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" в сумме 406 930 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 11.2.468.004.000 "Капитальные расходы государственного органа".
40. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 13.3.469.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" в сумме 72 210 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 13.3.469.004.000 "Капитальные расходы государственного органа".
41. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.1.123.001.000 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" в сумме 175 650 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.1.123.022.000 "Капитальные расходы государственного органа".
Сноска. Дополнен пунктами 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 - решениями Атырауского городского маслихата от 30.03.2012 № 18; 10.10.2012 № 63 (вводится в действие с 01.01.2012).
Председатель ХXVII сессии                  Б. Рыскалиев
Секретарь городского Маслихата             Б. Казиманов
Приложение к решению сессии
Атырауского городского Маслихата
"О внесении изменений и дополнений в
решение Атырауского городского Маслихата
"О бюджете города на 2012-2014 годы"
от 10 октября 2012 года № 63
Приложение 1 к решению сессии
Атырауского городского Маслихата
"О бюджете города на 2012-2014 годы"
от 13 декабря 2011 года № 316
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Атырауского городского маслихата от 18.07.2012 № 50; 10.10.2012 № 63 (вводится в действие с 01.01.2012).
БЮДЖЕТ ГОРОДА НА 2012 ГОД
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

36. 1.5.453.001.000 "Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 191 373 теңге кассалық шығындары 1.5.453.004.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
37. 13.9.458.001.000 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 449 800 теңге кассалық шығындары 13.9.458.022.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
38. 8.9.456.001.000 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 27 000 теңге кассалық шығындары 8.9.456.006.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
39. 11.2.468.001.000 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 406 930 теңге кассалық шығындары 11.2.468.004.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
40. 13.3.469.001.000 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 72 210 теңге кассалық шығындары 13.3.469.004.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
41. 1.1.123.001.000 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 175 650 теңге кассалық шығындары 1.1.123.022.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
Ескерту. 16, 17, 18, 19; 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 тармақтарымен толықтырылды - Атырау қалалық Мәслихатының 2012.03.30 № 18; 2012. 10.10 № 63 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
XXVII сессия төрағасы                      Б. Рысқалиев
Қалалық Маслихат хатшысы                   Б. Қазиманов
"2012-2014 жылдарға арналған
қала бюджеті туралы" Атырау қалалық
Мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы
10 қазандағы № 63 шешіміне 1 қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау қалалық Мәслихатының 2012.10.10 № 63 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2012 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ҚАЛАЛЫҚ БЮДЖЕТ
Санаты
Сомасы, мың.теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

2 205 064
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
17 412
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
17 412
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 187 652
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
1 244 753
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей,центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
18 800
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
924 099
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
6 265 750
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 265 750
003
Общеобразовательное обучение
5 778 220
006
Дополнительное образование для детей
347 051
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 306
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей;организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
133 173
9
Прочие услуги в области образования
1 545 426
464
Отдел образования района (города областного значения)
975 112
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18 226
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
50 620
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
643
012
Капитальные расходы государственного органа
101
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
46 916
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13 745
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

2 205 064
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
17 412
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
17 412
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 187 652
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
1 244 753
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
18 800
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
924 099
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
6 265 750
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 265 750
003
Жалпы білім беру
5 778 220
006
Балаларға қосымша білім беру
347 051
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
7 306
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
133 173
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1 545 426
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
975 112
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 226
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
50 620
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
643
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
101
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
46 916
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз ету
13 745
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары