О внесении изменений в решение районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауского области от 18 марта 2011 года N 27-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 марта 2011 года N 4-2-153. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области 12 декабря 2011 года № 31-3
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 12.12.2011 № 31-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011–2013 годы, районный маслихат на XХVІI сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-2-150, опубликовано в газете "Кең Жылой" № 5 от 27 января 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1:

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 24-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 27-1 шешімі. Атырау облыстық әділет департаментінде 2011 жылғы 31 наурызда N 4-2-153 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 12.12.2011 № 31-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихаттың XXVІI сессиясы ЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 24-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіміне 4-2-150 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 5 "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:

цифры "12 753 941" заменить цифрами "12 770 583";
цифры "501 689" заменить цифрами "518 331";
цифры "12 806 976" заменить цифрами "12 823 618";
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XХVІІ сессии
районного маслихатаТ. Кыдырбаев
Секретарь районного маслихата М. Кенганов
Приложение 1 к решению XXVІI сессии районного маслихата от 18 марта 2011 года № 27-I
Приложение 1 к решению XXIV сессии районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-I
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"12 753 941" деген сандар "12 770 583" деген сандармен;
"501 689" деген сандар "518 331" деген сандармен;
"12 806 976" деген сандар "12 823 618" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың XXVІI
сессиясының төрағасы:                      Т. Қыдырбаев
Аудандық мәслихат хатшысы:                 М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 18 наурыздағы
XXVІI сессиясының
27-І шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 7 желтоқсандағы
XXIV сессиясының № 24-I
шешіміне 1 қосымша
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I. Кірістер