О внесении изменений в решение ХХІV сессии Кызылкогинского районного маслихата от 14 декабря 2010 года № ХХIV-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № XXXIV-1 от 15 декабря 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2011 года № 4-5-154. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19 апреля 2013 года № ХІІІ-4
Сноска. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19.04.2013 № ХІІІ-4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011-2013 годы, районный маслихат на XХХІV сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № ХХІV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-5-140, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 3 февраля 2011 года № 6 (511), следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "2 957 842" заменить цифрами "2 746 599";
цифры "2 309 135" заменить цифрами "2 109 092";
2) в пункте 6:
цифры "217 645" заменить цифрами "18 004";

Қызылқоға аудандық мәслихаттың ХХІV сессиясының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № ХХІV-4 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № XXXIV-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 желтоқсанда № 4-5-154 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі № ХІІІ-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013.04.19 № ХІІІ-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезекті ХХХІV сессиясында ШЕШТІ:
1. 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № ХХIV-сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4-5-140 тіркелген, 2011 жылы 3 ақпанда аудандық "Қызылқоға" газетінің № 6 (511) жарияланған)шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"2 957 842" деген сандар "2 746 599" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 309 135" деген сандар "2 109 092" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 6-тармақта:
"217 645" деген сандар "18 004" деген сандармен ауыстырылсын;