О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 декабря 2010 года № 241-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 24 марта 2011 года № 279-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Макатского района Атырауской области 13 апреля 2011 года № 4-7-126. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 13 марта 2013 года № 105-V -IV
Сноска. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 13.03.2013 № 105-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011-2013 годы РЕШИЛИ:
1. Внести в решение ХХVІІІ очередной сессии районного маслихата от  13 декабря 2010 года № 241-IV "О бюджете Макатского района на 2011-2013 годы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4-7-123, опубликовано 3 марта 2011 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения:
1) в подпункте 1 пункта 1:
цифры "1 708 102" заменить цифрами "1 753 608";

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 241-IV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2011 жылғы 24 наурыздағы N 279-IV шешімі. Атырау облысының Мақат аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 13 сәуірде № 4-7-126 тіркелді. Күші жойылды - Мақат аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 наурыздағы № 105-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Мақат аудандық мәслихатының 2013.03.13 № 105-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, ШЕШЕМІЗ:
1. Аудандық мәслихаттың кезекті ХХVІІІ сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 241-ІV "Мақат ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-7-123 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 24 ақпанда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1-тармақшасындағы:
"1 708 102" деген сандар "1 753 608" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "1 041 641" заменить цифрами "1 055 541";
цифры "608 081" заменить цифрами "618 050".
в подпункте 2:
цифры "1 708 102" заменить цифрами "1 753 608".
2. Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечение законности (Д. Алтаевой)

"1 041 641" деген сандар "1 055 541" деген сандармен ауыстырылсын;
"608 081" деген сандар "618 050" деген сандармен ауыстырылсын.
2-тармақшасындағы:
"1 708 102" деген сандар "1 753 608" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Аталмыш шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану және табиғатты қорғау, заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Д. Алтаева) жүктелсін.