О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 43/369-4с "О бюджете города Шымкент на 2011-2013 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 ноября 2011 года N 58/468-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 11 ноября 2011 года N 14-1-146. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2012 года N 1-12
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30.01.2012 N 1-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 31 октября 2011 года № 46/446-IV "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2059 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 43/369-4с "О бюджете города Шымкент на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-128, опубликовано в газете «Рабат» № 3 от 19 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «44 206 997» заменить цифрами «47 025 994»;
цифры «21 899 314» заменить цифрами «24 718 311»;
в подпункте 2) цифры «51 205 200» заменить цифрами «52 798 023»;
в подпункте 5) цифры «-6 986 645» заменить цифрами «-5 760 471»;
в подпункте 6) цифры «6 986 645» заменить цифрами «5 760 471», цифры «6 972 141» заменить цифрами «5 745 967»;
в пункте 2-2
во втором абзаце цифры «12 291» заменить цифрами «12 210»;
в четвертом абзаце цифры «117 936» заменить цифрами «107 258»;
в седьмом абзаце цифры «328 075» заменить цифрами «731 458»;
в восьмом абзаце цифры «15 520» заменить цифрами «15 370»;
в девятом абзаце цифры «285 267» заменить цифрами «260 642»;

"2011-2013 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/369-4с шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 4 қарашадағы N 58/468-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 қарашада N 14-1-146 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 1-12 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012.01.30 N 1-12 хатымен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы № 46/446-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2059 тіркелген шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/369-4с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-128 тіркелген, 2011 жылдың 12 қаңтарында және 3 ақпанында «Оңтүстік таңы» № 01-02, № 5 газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы «44 206 997» деген сандар «47 025 994» деген сандармен ауыстырылсын;
«21 899 314» деген сандар «24 718 311» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «51 205 200» деген сандар «52 798 023» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «-6 986 645» деген сандар «-5 760 471» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «6 986 645» деген сандар «5 760 471» деген сандармен ауыстырылсын, «6 972 141» деген сандар «5 745 967» деген сандармен ауыстырылсын.
2-2 тармақтың
екінші абзацындағы «12 291» деген сандар «12 210» деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацындағы «117 936» деген сандар «107 258» деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацындағы «328 075» деген сандар «731 458» деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацындағы «15 520» деген сандар «15 370» деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацындағы «285 267» деген сандар «260 642» деген сандармен ауыстырылсын.

в пункте 2-3
во втором абзаце цифры «4 081 667» заменить цифрами «4 061 401»;
в третьем абзаце цифры «324 333» заменить цифрами «1 192 353»;
в четвертом абзаце цифры «4 438 549» заменить цифрами «5 262 199»;
добавить абзацем девятым следующего содержания:
«Строительство объектов в рамках Программы "Нұрлы кош" на 2009-2011 годы в Южно-Казахстанской области – 779 744 тыс.тенге.».
в пункте 2-4
в четвертом абзаце цифры «5 104 141» заменить цифрами «3 877 967».

2-3 тармақтың
екінші абзацындағы «4 081 667» деген сандар «4 061 401» деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «324 333» деген сандар «1 192 353» деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «4 438 549» деген сандар «5 262 199» деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«Оңтүстік Қазақстан облысында 2009-2011 жылдарға арналған "Нұрлы көш" бағдарламасының шеңберінде объектілер салуға – 779 744 мың теңге.».
2-4 тармақтың
төртінші абзацтағы «5 104 141» деген сандар «3 877 967» деген сандармен ауыстырылсын.

Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии городского маслихата   М.Сыдыков
Секретарь городского маслихата             Н.Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 4 ноября 2011 года № 58/468-4с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года № 43/369-4с
Бюджет города Шымкент на 2011 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы

Аталған шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1, 2 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      М.Сыдықов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2011 жылғы 4 қарашадағы
№ 58/468-4с шешіміне № 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 43/369-4с шешіміне № 1 қосымша
2011 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер