Об организации молодежной практики на 2011 год
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 19 октября 2011 года N 934. Зарегистрировано Управлением юстиции города Туркестан Южно-Казахстанской области 31 октября 2011 года N 14-4-105. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Туркестан Южно-Казахстанской области от 04 февраля 2013 года № 10114/403)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Туркестан Южно-Казахстанской области от 04.02.2013 № 10114/403).

2011 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 19 қазандағы N 934 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 қазанда N 14-4-105 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімі аппаратының 2013 жылғы 04 ақпандағы № 10114/403 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімі аппаратының 04.02.2013 № 10114/403 хатымен).

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-7) статьи 7статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения»» акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-7) тармақшасына, 18-2 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемый на 2011 год перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Ибрагимова Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Молдасеитов К.
Утвержден постановлением
акимата города Туркестан

1. Қоса беріліп отырған 2011 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ж.Ибрагимовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Қ.Молдасеитов
Түркістан қаласы әкімдігінің