О корректировке базовых налоговых ставок по Ордабасинскому району
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11 ноября 2011 года № 50/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Ордабасинского района 29 ноября 2011 года № 14-8-115. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 39/15
Сноска. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24.12.2014 № 39/15.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и решением Ордабасинского районного маслихата от 29 июня 2010 года № 32/7 "Об утверждении проектов (схемы) зонирования земли Ордабасинского района", Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленные статьями 378379381383 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, и занятых под казино.
2. Признать утратившим силу решение Ордабасинского районного маслихата от 18 февраля 2009 года № 15/10 "О базовых ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-8-66, опубликовано 26 марта 2009 года в номере 19 газеты «Ордабасы оттары»).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель L сессии районного маслихата  Б.Орынбекұлы
Секретарь районного маслихата              П.Жұрман

Ордабасы ауданы бойынша базалық салық ставкаларын түзету туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 50/2 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 қарашада N 14-8-115 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 39/15 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387 бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 15) тармақшасына және Ордабасы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 маусымдағы № 32/7 "Ордабасы ауданының жерді аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) туралы" шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 378379381383-баптарында белгіленген, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкалары 50 пайызға жоғарылатылсын.
2. "Жер салығының базалық ставкалары туралы" Ордабасы аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 18 ақпандағы № 15/10 шешімінің (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 14-8-66-нөмiрмен тiркелген, "Ордабасы оттары" газетiнiң 19-нөмiрiнде 2009 жылғы 26 наурызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс L сессиясының төрағасы                 Б.Орынбекұлы
Аудандық мәслихат хатшысы                  П.Жұрман