О внесении изменений в решение от 29 декабря 2010 года № 29/5 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2011-2013 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 июня 2011 года N 34/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 24 июня 2011 года за N 5-1-166. Утратило силу в связи с истечением срока действия ( письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 04 января 2012 года № 03-09/2)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия ( письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 04.01.2012 № 03-09/2).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 июня 2011 года № 30/353-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2546 от 14 июня 2011 года) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2011-2013 годы» от 29 декабря 2010 года № 29/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-155) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 061 917 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 660 880 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 57 252 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 059 903 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 283 882 тысяч тенге;
2) затраты – 21 994 567 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 113 816 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 117 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 184 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -2 046 466 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 046 466 тысяч тенге.»;
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2011 год в сумме 128 327 тысяч тенге, в том числе:
резерв на неотложные затраты – 18 727 тысяч тенге;

"2011-2013 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 маусымдағы N 34/2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 24 маусымда № 5-1-166 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 04 қаңтардағы № 03-09/2 хаты)
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2012.01.04 № 03-09/2 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 8 маусымдағы 30/353-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 14 маусымдағы 2546 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-155 нөмірімен тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2011 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 061 917 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 660 880 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 57 252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 059 903 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 283 882 мың теңге;
2) шығындар – 21 994 567 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 113 816 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 117 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 184 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 046 466 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 046 466 мың теңге.»;
2) 3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«3. 2011 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органдарының резерві 128 327 мың теңге сомасында бекітілсін, соның ішінде:
шұғыл шығындар резерві – 18 727 мың теңге;

чрезвычайный резерв для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера – 2 000 тысяч тенге;
резерв на исполнение обязательств по решениям судов – 107 600 тысяч тенге.»;
3) приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению  к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                   Н. Баранов
Секретарь городского маслихата        В. Головатюк
Приложение
к решению Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 21 июня 2011 года № 34/2
Бюджет
города Усть-Каменогорска на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін төтенше резерві – 2 000 мың теңге;
сот шешімдері бойынша міндеттемелерді орындау резерві – 107 600 мың теңге.»;
3) 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Н. Баранов
Қалалық мәслихаттың хатшысы             В. Головатюк
Өскемен қалалық мәслихатының
2011 жылғы 21 маусымдағы
№ 34/2 шешіміне
қосымша
2011 жылға арналған Өскемен қаласының
бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Сыныпша
Атауы
I. КІРІСТЕР