О бюджете города Усть-Каменогорска на 2012-2014 годы
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года N 39/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2011 года за N 5-1-177. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 03 января 2013 года № 04-10/1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 03.01.2013 № 04-10/1).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2560) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 641 007,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 738 445 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 77 899 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 666 591 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 158 072,6 тысяч тенге;
2) затраты – 23 243 194,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 300 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 300 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 33 104 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36 768 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 664 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -2 935 290,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 935 290,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата от 05.12.2012 № 12/2-V (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Учесть, что в бюджете города Усть-Каменогорска на 2012 год бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет города Усть-Каменогорска – 0. Объем бюджетных изъятий из бюджета города Усть-Каменогорска в областной бюджет – 0.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2012 год в сумме 49 347 тысяч тенге.

2012-2014 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 39/4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда № 5-1-177 тіркелді. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 03 қаңтардағы № 04-10/1 хаты)
Ескерту. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2013.01.03 № 04-10/1 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2560 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 641 007,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 738 445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 77 899 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 666 591 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 158 072,6 мың теңге;
2) шығындар – 23 243 194,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 300 000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 300 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 33 104 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36 768 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 664 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 935 290,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 935 290,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Өскемен қалалық  мәслихатының 2012.12.05 № 12/2-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2012 жылға арналған Өскемен қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен Өскемен қаласының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар – 0. Өскемен қаласының бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік қайтарып алулардың көлемі – 0.
3. 2012 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органдарының резерві 49 347 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 3 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата от 22.11.2012 № 11/3-V (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Зачисление доходов в городской бюджет 2012 года производить по нормативам распределения доходов, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата 25 января 2012 года № 2/10-V «О внесении изменений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы»:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 23,6 %;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 23,6 %;
3) социальный налог – 23,6 %.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата от 03.02.2012 № 2/3-V (вводится в действие с 01.01.2012).
5. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, работающим в аульной (сельской) местности за счет бюджетных средств повышенные на 25 % должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
6. В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» предусмотреть в бюджете города Усть-Каменогорска на 2012 год средства на приобретение топлива из расчета по 7 700 тенге специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах.
7. В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», подпунктом 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года «О государственной молодежной политике в Республике Казахстан» предусмотреть в бюджете города Усть-Каменогорска на 2012 год средства на возмещение стоимости проездных билетов для льготного проезда для студентов университетов и учащихся колледжей, профессиональных лицеев и профессиональных школ дневного отделения очной формы обучения в общественном транспорте (кроме такси и трамвая), из расчета 1 000 тенге в период с 1 января 2012 года по 30 ноября 2012 года за исключением летнего периода с 1 июня 2012 года по 31 августа 2012 года, 1 500 тенге в период с 1 декабря 2012 года по 31 декабря 2012 года.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Өскемен қалалық  мәслихатының 2012.11.22 № 11/3-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Кірістерді 2012 жылғы қалалық бюджеттің есебіне қосу Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 2/10-V шешіміне сәйкес кірістерді бөлу нормативтері бойынша жүргізіледі:
1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 23,6 %;
2) төлем көзінен салынатын, шетел азаматтарының кірістерінен ұсталатын жеке табыс салығы – 23,6 %;
3) әлеуметтік салық – 23,6 %.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Өскемен қалалық  мәслихатының 2012.02.03 № 2/3-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238 бабының 2, 3 тармақтарына сәйкес ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет салаларының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда 25 % жоғарылатылған лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
6. «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес 2012 жылға арналған Өскемен қаласының бюджетінде ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына 7 700 теңге бойынша есеппен отын сатып алуға қаражат қарастырылсын.
7. «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 1 тармағының 2 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі Заңының 6-бабының 4 тармақшасына сәйкес 2012 жылға арналған Өскемен қаласының бюджетінде 2012 жылғы 1 маусымнан 2012 жылғы 31 тамыз аралығындағы жаз кезеңін алып тастағанда 2012 жылғы 1 қаңтардан 2012 жылғы 30 қараша аралығында 1000 теңге, 2012 жылғы 1 желтоқсаннан 2012 жылғы 31 желтоқсан аралығында 1500 теңге есебінен күндізгі оқу түрінде оқитын университеттер студенттеріне және колледждер, кәсіптік лицейлер мен кәсіптік мектептер оқушыларына қоғамдық көлікте (такси мен трамвайдан басқа) жеңілдікпен жол жүру үшін жол жүру билеттерінің құнын өтеуге қаражат қарастырылсын.

Сноска. Пункт 7 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата от 22.11.2012 № 11/3-V (вводится в действие с 01.01.2012).
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Усть-Каменогорска на 2012 год, согласно приложению 4.
9. Утвердить перечень бюджетных программ аппарата акима Меновновского сельского округа, согласно приложению 5.

Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Өскемен қалалық  мәслихатының 2012.11.22 № 11/3-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 4 қосымшаға сай 2012 жылға арналған Өскемен қаласы бюджетінің орындалу үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
9. 5 қосымшаға сай Меновной ауылдық округі әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.

10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Р. Сайдуакасова
Секретарь городского маслихата             В. Головатюк
Приложение 1
к решению Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 21 декабря 2011 года № 39/4
Бюджет
города Усть-Каменогорска на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата от 05.12.2012 № 12/2-V (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

10. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Р. Сайдуақасова
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Головатюк
Өскемен қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 39/4 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Өскемен қалалық  мәслихатының 2012.12.05 № 12/2-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Сыныпша
Атауы
I. КІРІСТЕР

37 240
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4 287
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
27 172,1
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
483
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
257,9
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
40 154
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
39 308
004
Капитальные расходы государственного органа
846
02
Оборона
29 154
122
Аппарат акима района (города областного значения)
29 154
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
29 154
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
132 599,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
132 599,4
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
132 599,4
04
Образование
7 744 108,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 744 108,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25 635
003
Общеобразовательное обучение
5 096 971
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
60 563
006
Дополнительное образование для детей
475 276
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
710 215
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
82 407
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
23 961,2
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
13 345
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 004 687

37 240
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4 287
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
27 172,1
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
483
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
257,9
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
40 154
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 308
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
846
02
Қорғаныс
29 154
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
29 154
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
29 154
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
132 599,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
132 599,4
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
132 599,4
04
Бiлiм беру
7 744 108,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 744 108,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 635
003
Жалпы білім беру
5 096 971
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
60 563
006
Балаларға қосымша білім беру
475 276
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
710 215
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
82 407
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
23 961,2
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
13 345
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 004 687

063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 807
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
125 953
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
122 288
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
907 984
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
894 350
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82 386
002
Программа занятости
245 440
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
623
005
Государственная адресная социальная помощь
10 400
006
Оказание жилищной помощи
13 477
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
186 037
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13 220
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 590
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
53 563
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
151 310
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 820
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44 036
021
Капитальные расходы государственного органа
680
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
70 761
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 007
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 634
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 807
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
125 953
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
122 288
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
907 984
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
894 350
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 386
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
245 440
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
623
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 400
006
Тұрғын үй көмегі
13 477
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
186 037
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13 220
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 590
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
53 563
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
151 310
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 820
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
44 036
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
680
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
70 761
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14 007
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 634
008
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

20 767
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
21 880
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 390
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
14 766
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
540 139
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
13 376
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
44 741
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
15 229
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
466 793
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
39 244
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
30 244
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
30 244
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
9 000
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
9 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
60 408
467
Отдел строительства района (города областного значения)
24 628
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
24 628
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
35 780
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
35 780
12
Транспорт и коммуникации
784 425
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
784 425
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
784 425
13
Прочие
97 473
452
Отдел финансов района (города областного значения)
9 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9 000
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7 544
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
7 544
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
29 130
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии

20 767
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
21 880
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
6 390
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14 766
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
540 139
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 376
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
44 741
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
15 229
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
466 793
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
39 244
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
30 244
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 244
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
9 000
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
9 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
60 408
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
24 628
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 628
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
35 780
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 780
12
Көлiк және коммуникация
784 425
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
784 425
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
784 425
13
Басқалар
97 473
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
9 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9 000
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7 544
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
7 544
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
29 130
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

6 256
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
818 165
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9 095
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
9 095
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
228 681
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
18 646
003
Поддержка культурно-досуговой работы
93 064
006
Функционирование районных (городских) библиотек
107 228
007
Развитие государственного языка и других языков народов Казахстана
9 743
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
67 747
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
21 595
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
23 412
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 940
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
15 800
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
512 642
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
13 941
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
47 007
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
16 295
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
435 399
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
40 163
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
31 163
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
31 163
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
9 000
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
9 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
62 602
467
Отдел строительства района (города областного значения)
25 218
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
25 218
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
37 384
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

6 256
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
818 165
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9 095
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
9 095
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
228 681
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 646
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
93 064
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
107 228
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
9 743
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
67 747
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 595
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
23 412
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларда iске асыру
6 940
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
15 800
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
512 642
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 941
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
47 007
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
16 295
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
435 399
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
40 163
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
31 163
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 163
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
9 000
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
9 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
62 602
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
25 218
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 218
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
37 384
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

53 372
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
1 500 000
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
-1 500 000
Приложение 4
к решению Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 21 декабря 2011 года № 39/4
Перечень бюджетных программ,
не подлежащих секвестру в процессе исполнения
бюджета города Усть-Каменогорска на 2012 год
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
04
Образование

53 372
III. ТАЗА БЮДЖЕТТІК НЕСИЕЛЕНДІРУ
0
IV. ҚАРЖЫЛЫҚ АКТИВТЕРМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
1 500 000
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТТІ ПАЙДАЛАНУ)
-1 500 000
Өскемен қалалық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 39/4 шешіміне 4 қосымша
2012 жылға арналған Өскемен қаласы бюджетінің орындалу
үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың
тізбесі
Функционалдық топ
Әкімгерлер
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 21 декабря 2011 года № 39/4
Перечень бюджетных программ
аппарата акима Меновновского сельского округа
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

464
Ауданның (облыстық маңыздағы қала) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Өскемен қалалық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 39/4 шешіміне 5 қосымша
Меновной ауылдық округі әкімі аппаратының
бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Әкімгерлер
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне

001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
123
Қаладағы аудан әкімі аппараты, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау