Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 11 июля 2011 года N 928. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 03 августа 2011 года за N 5-4-150. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера от 26 марта 2013 года № 216
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера от 26.03.2013 № 216.
В соответствии с подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях установления квоты для приема на работу граждан, особо нуждающихся в социальной защите, руководствуясь подпунктами 13)14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», в целях социальной защиты лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере один процент от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за реализацией данного постановления возложить на заместителя акима города Риддера Кагарманова С. В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера                        М. Сапаргалиев

Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 11 шілдедегі N 928 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 03 тамызда N 5-4-150 тіркелді. Күші жойылды - Риддер қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 26 наурыздағы N 216 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Риддер қаласы әкімдігінің 26.03.2013 N 216 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес, әлеуметтік қолдауға аса мұқтаж азаматтарды жұмысқа қабылдау үшін квота белгілеу мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)14) тармақшаларын басшылыққа ала отырып, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және жұмыс іздестіруде қиыншылықтары бар интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды әлеуметтік қорғау мақсатында, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Риддер қаласы әкімінің орынбасары С.В. Кагармановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі                     М. Сапарғалиев