О внесении изменений в решение от 30 декабря 2010 года № 26/200-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 июня 2011 года N 31/235-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 июня 2011 года за N 5-10-115. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 35/268-IV
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата от 22.12.2011 № 35/268-IV.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 июня 2011 года № 30/353-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310–IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов № 2546 ) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 30 декабря 2010 года № 26/200-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-10-109, опубликовано в газете «Қалба тынысы» от 11 января 2011 года № 3, от 9, 17, 24 февраля 2011 года № 11, 13, 15, от 3, 10 марта 2011 года № 17, 19) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"доходы – 3 834 095 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 816 385 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 907 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 53 222 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 962 581 тысяч тенге;
затраты – 3 859 450,7 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 33034 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32652 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 618 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 10000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 10000 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета - -67674,7 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67674,7 тысяч тенге;
поступление займов – 33652 тысяч тенге;
погашение займов – 618 тысяч тенге.";
2) пункт 11 изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумму 49 750 тысяч тенге согласно приложению 6.»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/200-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 маусымдағы N 31/235-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 20 маусымда N 5-10-115 тіркелді. Күші жойылды - Жарма аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 35/268-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жарма аудандық мәслихатының 2011.12.22  N 35/268-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310–IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 8 маусымдағы № 30/353-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 2546 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жарма ауданы мәслихатының 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/200–IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 5-10-109 болып тіркелген «Қалба тынысы» газетінде 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 3 санында, 2011 жылғы 9, 17, 24 ақпандағы № 11, 13, 15 сандарында, 2011 жылғы 3, 10 наурыздағы № 17, 19 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 3834095 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 816385 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 1907 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 53222 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2962581 мың теңге;
шығындар – 3859450,7 мың тенге;
таза бюджеттік несиелеу – 33034 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 33652 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 618 мың теңге;
қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 10000 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 10000 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсімдер - 0 мың теңге;
бюджеттің (профицит) тапшылығы - -67674,7 мың теңге;
бюджеттің тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 67674,7 мың теңге;
қарыздардың түсімі – 33652 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 618 мың теңге.";
2) 11 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«6 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетіне мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге 49750 мың теңге сомасында трансферттер көзделсін.»;

3) пункт 14 изложить в следующей редакции:
«33652 тысяч тенге - на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.»;
4) пункт 8 изложить в следующей редакции:
«Резерв местного исполнительного органа района на 2011 год предусмотреть в сумме 11495 тысяч тенге.»;
5) приложения 1, 5, 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Т. Кумаров
Секретарь Жарминского
районного маслихата                        Д. Садыков
Приложение 1 к решению
Жарминского районного маслихата
14 июня 2011 года № 31/235-IV
Приложение 1 к решению
Жарминского районного маслихата
от 30 декабря 2010 года № 26/200-IV
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Доходы

3) 14 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«33652 мың теңге - ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер көзделсін.»;
4) 8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Жергілікті атқарушы органның 2011 жылға арналған резерві 11495 мың теңге болып көзделсін.";
5) 156 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Т. Кұмаров
Жарма аудандық
мәслихатының хатшысы                       Д. Садықов
Жарма аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 маусымдағы
№ 31/235-ІV шешіміне
1 қосымша
Жарма аудандық мәслихатының
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 26/200-ІV шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
КІРІСТЕР

537
5
Налог на игорный бизнес
389
02
Фиксированный налог
389
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
3687
1
Государственная пошлина
3687
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1546
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1359
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
50
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
523
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
29
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
57
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
123
2
Неналоговые поступления
1907
01
Доходы от государственной собственности
1579
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1579
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1579
06
Прочие неналоговые поступления
328
1
Прочие неналоговые поступления
328
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
328
3
ПОСТУПЛЕНИЯ ОТ ПРОДАЖИ ОСНОВНОГО КАПИТАЛА
53222
03
Продажа земли и нематериальных активов
53222
1
Продажа земли
53222
01
Поступления от продажи земельных участков
53222
4
ПОСТУПЛЕНИЯ ТРАНСФЕРТОВ
2962581
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2962581
2
Трансферты из областного бюджета
2962581
01
Целевые текущие трансферты

537
5
Ойын бизнесіне салық
389
02
Тіркелген салық
389
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
3687
1
Мемлекеттік баж
3687
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1546
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1359
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
50
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
523
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
29
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
57
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
123
2
Салықтық емес түсiмдер
1907
01
Мемлекет меншіктен түсетін кірістер
1579
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1579
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
1579
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
328
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
328
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
328
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
53222
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
53222
1
Жерді сату
53222
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
53222
4
Трансферттердің түсімдері
2962581
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2962581
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2962581
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер