О внесении изменений в решение № 26/200-IV от 30 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 ноября 2011 года N 34/260-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 ноября 2011 года за N 5-10-121. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 35/268-IV
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата от 22.12.2011 № 35/268-IV.
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года № 33/394-IV «О внесении изменений и дополнений в решение № 26/310–IV от 24 декабря 2010 года «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 ноября 2011 года № 2558) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата № 26/200-IV от 30 декабря 2010 года «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-10-109, опубликовано в газете «Қалба тынысы» от 11 января 2011 года № 3, от 9, 17, 24 февраля 2011 года № 11, 13, 15, от 3, 10 марта 2011 года № 17, 19) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 3 872 988,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 887 164 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 210,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 143 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 966 471,1 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 3 898 344,4 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 42 474,0 тысячи тенге, в том числе:

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/200-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы N 34/260-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада N 5-10-121 тіркелді. Күші жойылды - Жарма аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 35/268-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жарма аудандық мәслихатының 2011.12.22  N 35/268-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2 тармақ 4) тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармақ 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310–IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 3 қарашадағы № 33/394-IV (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылдың 4 қарашасында № 2558 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жарма ауданы мәслихатының 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/200–IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі 5-10-109 болып тіркелген «Қалба тынысы» газетінде 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 3 санында, 2011 жылғы 9, 17, 24 ақпандағы № 11, 13, 15 сандарында, 2011 жылғы 3, 10 наурыздағы № 17, 19 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 3 872 988,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 887164 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер – 4210,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 15143 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 966 471,1 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 3898 344,4 мың тенге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік несиелеу – 42 474,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 43092 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 618 мың теңге;";
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 10000 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 10000 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсімдер - 0 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджеттің (профицит) тапшылығы - -67674,7 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджеттің тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 67674,7 мың теңге;

бюджетные кредиты – 43 092 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 618 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"сальдо по операциям с финансовыми активами – 10000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 10000 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета - -67674,7 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67674,7 тысяч тенге;
поступление займов – 43092 тысяч тенге;
погашение займов – 618 тысяч тенге.";
2) в пункте 5:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты для реализации мер социальной поддержки специалистов - 7 169,1 тысяч тенге;»;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты для обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения - 43 344 тысяч тенге;»;
3) в пункте 5-1:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках «Программы занятости 2020» - 2 580 тысяч тенге;»;
4) пункт 13 изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты для реализации Государственной программы развития образования в Республики Казахстан на 2011-2020 годы – 36027 тысяч тенге.»;
5) пункт 14 изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете 43092 тысяч тенге - на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.»;
6) приложения 1, 5, 8 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь Жарминского
районного маслихата                         Д. Садыков
Приложение 1 к решению
Жарминского районного маслихата
от 14 ноября 2011 года № 34/260-ІV
Приложение 1 к решению
Жарминского районного маслихата
от 30 декабря 2010 года № 26/200-IV
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Доходы
3872988,7
1
Налоговые поступления
887164
01
Подоходный налог
360723
2
Индивидуальный подоходный налог
360723
01
Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты
311049
02
Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты
19000
03
Индивидуальный подоходный налог с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам
2067
04
Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты

қарыздардың түсімі – 43 092 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 618 мың теңге.";
2) 5 тармақта:
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 7 169,1 мың тенге көзделсін;»;
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«2011 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетіне мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету үшін 43 344 мың теңге сомасында трансферттер көзделсін;»;
3) 5-1 тармақта:
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға арналған ағымды нысаналы трансферттер – 2 580 мың теңге көзделсін;»;
4) 13 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға берілетін ағымды нысаналы трансферттер 36 027 мың теңге сомасы көзделсін.»;
5) 14 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 43 092 мың теңге бюджеттік кредиттер көзделсін.»;
6) 158 қосымшалар осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Жарма аудандық
мәслихатының хатшысы                         Д. Садықов
Жарма аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 қарашадағы
№ 34/260-ІV шешіміне
1 қосымша
Жарма аудандық мәслихатының
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 26/200-ІV шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
КІРІСТЕР
3872988,7
1
Салықтық түсімдер
887164
01
Табыс салығы
360723
2
Жеке табыс салығы
360723
01
Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
311049
02
Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
19000
03
Қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы
2067
04
Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы

9749
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9149
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
500
015
Капитальные расходы государственных органов
100
12
Транспорт и коммуникации
170012
1
Автомобильный транспорт
169257
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
169257
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
169257
015
За счет средств местного бюджета
169257
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникации
755
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
755
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
755
13
Прочие
44962
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
600
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
600
014
Поддержка предпринимательской деятельности
600
9
Прочие
44362
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2587
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2587
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
900
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на исполнение обязательств по решениям судов
1687
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2000
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
2000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25053
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
24757
013
Капитальные расходы государственных органов
296
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)

9749
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9149
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
500
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
100
12
Көлiк және коммуникация
170012
01
Автомобиль көлiгi
169257
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
169257
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
169257
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
169257
09
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
755
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
755
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
755
13
Басқалар
44962
03
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
600
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
600
014
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау
600
09
Басқалар
44362
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2587
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2587
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
900
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1687
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
2000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25053
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24757
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
296
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі

013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
53361,1
1
Сельское хозяйство
53361,1
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7169,1
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
7169,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3100

013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
500
10
Ауыл, су,орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
53361,1
1
Ауыл шаруашылығы
53361,1
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7169,1
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
7169,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3100