О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2010 года № 35-2 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2011 года № 38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 апреля 2011 года № 7-1-204. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2012 года № 3-3
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2012 № 3-3
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 27 декабря 2010 года № 35-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-200, опубликованное 13 января 2011 года, 20 января 2011 года, 27 января 2011 года, 3 февраля 2011 года, 10 февраля 2011 года в газете "Жайық үні" № 2, № 3, № 4, № 5, № 6 и 13 января 2011 года, 20 января 2011 года, 27 января 2011 года, 3 февраля 2011 года, 10 февраля 2011 года в газете "Пульс города" № 2, № 3, № 4, № 5, № 6) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 614 313 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 380 341 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 73 409 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 542 492 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 618 071 тысяч тенге;
2) затраты – 15 365 315 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 500 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 500 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 251 002 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 251 002 тысяч тенге:
поступление займов – 2 320 000 тысяч тенге;
погашение займов – -305 382 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 236 384 тысяч тенге.";
в пункте 6:
цифру "110 289" заменить цифрой "100 014";
в пункте 8:
в абзаце седьмом:

2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-2 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы N 38-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 сәуірде N 7-1-204 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 ақпандағы № 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2012.02.27 № 3-3 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 1 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 35-2 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-200 тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда, 2011 жылғы 20 қаңтарда, 2011 жылғы 27 қаңтарда, 2011 жылғы 3 ақпанда, 2011 жылғы 10 ақпанда "Жайық үні" газетінің N 2, N 3, N 4, N 5, N 6 және 2011 жылғы 13 қаңтарда, 2011 жылғы 20 қаңтарда, 2011 жылғы 27 қаңтарда, 2011 жылғы 3 ақпанда, 2011 жылғы 10 ақпанда "Пульс города" газетінің N 2, N 3, N 4, N 5, N 6 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 614 313 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 380 341 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73 409 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 542 492 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 3 618 071 мың теңге;
2) шығындар – 15 365 315 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 500 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 500 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 251 002 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 251 002 мың теңге:
қарыздар түсімі – 2 320 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -305 382 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 236 384 мың теңге.".
6-тармақта:
"110 289" саны "100 014" санымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
жетінші абзацта:

цифры "2 219" заменить цифрами "2 528";
в абзаце восьмом:
цифры "477 500" заменить цифрами "817 500";
в абзаце двенадцатом:
цифры "31 847" заменить цифрами "31 541";
в абзаце тринадцатом:
цифры "46 964" заменить цифрами "43 019";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "47 282" заменить цифрами "43 712";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "67 107" заменить цифрами "59 650";
в абзаце шестнадцатом:
цифры "190 833" заменить цифрами "175 295";
в абзаце семнадцатом:
цифры "21 190" заменить цифрами "18 836";
дополнить абзацами двадцатым, двадцать первым, двадцать вторым, двадцать третьим, двадцать четвертым, двадцать пятым, двадцать шестым, двадцать седьмым следующего содержания:
"на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 61 567 тысяч тенге;
на водоснабжение новых микрорайонов 5,6,7,8,9 (водопровод от площадки подземного водозабора Уральского месторождения подземных вод до камеры переключения микрорайона "Восток") в городе Уральск, участок 2 (микрорайон 6) – 33 170 тысяч тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" – 53 664 тысячи тенге;
на создание центров занятости в рамках Программы занятости 2020 – 10 730 тысяч тенге;
из областного бюджета:
в рамках подготовки к отопительному сезону – 500 000 тысяч тенге;
на развитие благоустройства городов и населенных пунктов 49 400 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 47 600 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 8-18-2 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в областной бюджет в сумме 58 459 тысяч тенге.
8-2. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2011 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа в сумме 305 382 тысячи тенге.";
в пункте 9:
цифру "475 000" заменить цифрой "2 320 000";
приложение 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.
3. Данное решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель 38-й очередной
сессии Уральского городского
маслихата                        Б. С. Чебаков
Секретарь Уральского
городского маслихата             А. К. Истелюев
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата

"2 219" саны "2 528" санымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"477 500" саны "817 500" санымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"31 847" саны "31 541" санымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"46 964" саны "43 019" санымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"47 282" саны "43 712" санымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"67 107" саны "59 650" санымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта:
"190 833" саны "175 295" санымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта:
"21 190" саны "18 836" санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші, жиырма үшінші, жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы, жиырма жетінші абзацтармен толықтырылсын:
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 61 567 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының 5, 6, 7, 8, 9 жаңа шағын аудандарды сумен жабдықтауға (Орал жерасты су кен орындарының жерасты сутартқыш алаңшасынан "Восток" шағын ауданының қосу камерасына дейін су құбыры) 2 телім (6 шағынаудан ) – 33 170 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға – 53 664 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 10 730 мың теңге;
облыстық бюджеттен:
жылыту маусымына әзірлеу шеңберінде – 500 000 мың теңге;
қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға – 49 400 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 47 600 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 8-18-2-тармақтарымен толықтырылсын:
"8-1. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығынындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді облыстық бюджетке 58 459 мың теңге сомасында қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
8-2. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығынында 305 382 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органының борышын өтеу қарастырылғаны ескерілсін.";
9-тармақта:
"475 000" саны "2 320 000" санымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 123 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Орал қалалық мәслихатының
38-ші кезекті сессиясының
төрағасы                         Б. С. Чебаков
Орал қалалық мәслихатының
хатшысы                          Ә. Қ. Истелюев