О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 29-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2011 года N 31-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 апреля 2011 года N 7-7-126. Утратило силу - решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 марта 2012 года N 2-3
Сноска. Утратило силу - Решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16.03.2012 N 2-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148 и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 15 марта 2011 года N 30-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3060) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата "О районном бюджете на 2011–2013 годы" от 22 декабря 2010 года N 29–1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7–7–123 от 6 января 2011 года, опубликованное 15 января 2011 года, 22 января 2011 года в газете "Ауыл тынысы" N 3, N 4), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "4 147 630" заменить цифрой "3 811 493";
цифру "3 352 990" заменить цифрой "3 016 853";
в подпункте 2) цифру "4 147 630" заменить цифрой "4 240 270";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "512 882" заменить цифрой "154 545";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "512 882" заменить цифрой "154 545";
в подпункте 5):
в строке "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-512 882" заменить цифрой "-583 322";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "512 882" заменить цифрой "583 322";
в строке "поступление займов" цифру "0" заменить цифрой "512 882";
в строке "погашение займов" цифру "0" заменить цифрой "140 572";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой "211 012";

Зеленов аудандық мәслихатының 2010 жылдың 22 желтоқсандағы N 29-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 31 наурыздағы N 31-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 сәуірде N 7-7-126 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 16 наурыздағы N 2-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2012.03.16 N 2-3 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы N 95-IV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылдың 15 наурызындағы N 30-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылдың 13 желтоқсандағы N 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3060 тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылдың 22 желтоқсандағы N 29-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 6 қаңтардағы N 7-7-123 тіркелген, 2011 жылдың 15 қаңтардағы, 2011 жылдың 22 қаңтардағы "Ауыл тынысы" газетінің N 3, N 4 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "4 147 630" деген сан "3 811 493" деген санмен ауыстырылсын;
"3 352 990" деген сан "3 016 853" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "4 147 630" деген сан "4 240 270" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік несиелеу" жолындағы "512 882" деген сан "154 545" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" жолындағы "512 882" деген сан "154 545" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"бюджеттің дефициті (профициті)" жолындағы "-512 882" деген сан "-583 322" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "512 882" деген сан "583 322" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" жолындағы "0" деген сан "512 882" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "0" деген сан "140 572" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0" деген сан "211 012" деген санмен ауыстырылсын;

2) в пункте 3:
цифру "983 133" заменить цифрой "1 054 749";
в абзаце седьмом цифру "15 725" заменить цифрой "19 256";
в абзаце девятом цифру "138 200" заменить цифрой "168 200";
дополнить абзацами пятнадцатым, шестнадцатым, семнадцатым следующего содержания:
"на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 19 262 тыс. тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" - 9 360 тыс. тенге;
на создание центров занятости в рамках "Программы занятости - 2020" - 9 463 тыс. тенге.";
дополнить частью следующего содержания:
"Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 105 129 тыс. тенге, в том числе:
на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов - 15 601 тыс. тенге;
на Программу занятости - 20 248 тыс. тенге;
на общеобразовательное обучение - 44 359 тыс. тенге;

2) 3 тармақта:
"983 133" деген сан "1 054 749" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "15 725" деген сан "19 256" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "138 200" деген сан "168 200" деген санмен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы он бесінші, он алтыншы, он жетінші абзацтармен толықтырылсын:
"мектеп мұғалімдері және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін жалақыға қосымша төлеудің мөлшерін көбейтуге - 19 262 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға - 9 360 мың теңге;
"Жұмыспен қамту бағдарламасы - 2020" шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарын құруға - 9 463 мың теңге.";
келесі мазмұндағы бөлімімен толықтырылсын:
"2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімі 105 129 мың теңге жалпы сомасында екені ескерілсін, соның ішінде:
жергілікті өкілдік органдарының шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмек үшін - 15 601 мың теңге;
Жұмыспен қамту бағдарламасына - 20 248 мың теңге;
жалпы білім беретін оқытуға - 44 359 мың теңге;