О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 29-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 декабря 2011 года N 39-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 декабря 2011 года N 7-7-135. Утратило силу - решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 марта 2012 года N 2-3
Сноска. Утратило силу - Решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16.03.2012 N 2-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года N 29-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-7-123, опубликованное 15 января 2011 года, 22 января 2011 года, 9 апреля 2011 года, 16 апреля 2011 года, 25 мая 2011 года в газете "Ауыл тынысы" N 3, N 4, N 14, N 15, N 21) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "4 434 468" заменить цифрой " 4 430 468";
цифру "3 579 828" заменить цифрой "3 575 828";
в подпункте 2) цифру "4 443 882" заменить цифрой "4 435 382";
в подпункте 5) цифру "-91 964" заменить цифрой "-87 464";
в подпункте 6) цифру "91 964" заменить цифрой "87 464";
в строке "поступление займов" цифру "67 809" заменить цифрой "63 309";
2) в пункте 3:
в абзаце первом цифру "886 409" заменить цифрой "877 909";
в абзаце девятом:
цифру "53 600" заменить цифрой "49 600";
цифру "4 000" заменить цифрой "0";

Зеленов аудандық мәслихатының 2010 жылдың 22 желтоқсандағы N 29-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы N 39-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 7-7-135 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 16 наурыздағы N 2-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2012.03.16 N 2-3 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 29-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-7-123 тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы, 2011 жылғы 22 қаңтардағы, 2011 жылғы 9 сәуірдегі, 2011 жылғы 16 сәуірдегі, 2011 жылғы 25 мамырдағы "Ауыл тынысы" газетінің N 3, N 4, N 14, N 15, N 21 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "4 434 468" деген сан "4 430 468" деген санмен ауыстырылсын;
"3 579 828" деген сан "3 575 828" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "4 443 882" деген сан "4 435 382" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-91 964" деген сан "-87 464" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "91 964" деген сан "87 464" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" жолындағы "67 809" деген сан "63 309" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
бірінші абзацта:
"886 409" деген сан "877 909" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"53 600" деген сан "49 600" деген санмен ауыстырылсын;
"4 000" деген сан "0" деген санмен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта: