О базовой ставке налога на земли населенных пунктов, выделенные под автостоянки
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 июня 2011 года N 29-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 июля 2011 года N 7-9-107. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2018 года № 17-12
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.03.2018 № 17-12 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казастан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Увеличить в десять раз (0,48 тенге) базовую ставку налога на земли населенных пунктов, выделенные под автостоянки, установленную статьей 381 Кодекса Республики Казастан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)".
2. Решение Каратобинского районного маслихата "Об утверждении размера налоговой ставки на земельные участки, выделенные под автостоянки, автозаправочные станции, занятые под казино" от 2 марта 2009 года N 10-9 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 7-9-80, опубликованно 27 марта 2009 года в газете "Қаратөбе өңірі" N 13) признать утратившим силу.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии Е. Гумаров
Секретарь маслихата Б. Тойшыбаев

Елді мекендердің автотұрақтар үшін бөлінген, жерлерінің базалық салық ставка туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 маусымдағы N 29-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 20 шілдеде N 7-9-107 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 17-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 17-12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексін басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Елді мекендердің атотұрақтар үшін бөлінген жерлері Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 381 бабында белгіленген базалық салық ставкасы (0,48 теңге) он есеге ұлғайтылсын.
2. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Автотұрақтар, автомобильге май құю станциялары үшін бөлінген, казино орналасқан жер учаскелеріне салынатын салық ставкасының мөлшерін бекіту туралы" 2009 жылғы 2 наурыздағы N 10-9 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-9-80 тіркелген, 2009 жылғы 27 наурыздағы "Қаратөбе өңірі" N 13 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастан туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Сессия төрағасы Е. Гумаров
Мәслихат хатшысы Б. Тойшыбаев