О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 26-3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 ноября 2011 года № 32-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 ноября 2011 года № 7-10-108. Утратило силу - решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2012 года № 2-4
Сноска. Утратило силу - Решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.04.2012 № 2-4
Руководствуясь Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Западно-Казахстанского областного маслихата № 35-2 от 3 ноября 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3073) Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 26-3 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-10-97,опубликованно 27 января 2011 года, 10 февраля 2011 года, 17 февраля 2011 года, 24 марта 2011 года, 28 апреля 2011 года, 5 мая 2011 года, 12 мая 2011 года, 19 мая 2011 года, 11 августа 2011 года, 18 августа 2011 года, 25 августа 2011года, 1 сентября 2011 года, 8 сентября 2011 года, 15 сентября 2011 года газете "Сырым елі" за № 5, № 7, № 8, № 13, № 18, № 19, № 20, № 21, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "2 075 193" заменить цифрой "2 072 327";
цифру "196 903" заменить цифрой "196 157";
цифру "4 567" заменить цифрой "4 766";
цифру "750" заменить цифрами "1 297";
цифру "1 872 973" заменить цифрой "1 870 107";
в подпункте 2) цифру "2 073 897" заменить цифрой "2 070 257";
в подпункте 3) цифру "24 513" заменить цифрой "24 687";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "890" заменить цифрой "716";
в подпункте 4) цифру "5 100" заменить цифрой "5 700";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "5 100" заменить цифрой "5 700";

Сырым аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26-3 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 қарашадағы № 32-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 қарашада № 7-10-108 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 2-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2012.04.13 № 2-4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 3 қарашадағы № 35-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3073) шешімін басшылыққа ала отырып, Сырым аудандық мәслихаты ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Сырым аудандық мәслихатының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-10-97 тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтардағы, 2011 жылғы 10 ақпандағы, 2011 жылғы 17 ақпандағы, 2011 жылғы 24 наурыздағы, 2011 жылғы 28 сәуірдегі, 2011 жылғы 5 мамырдағы, 2011 жылғы 12 мамырдағы, 2011 жылғы 19 мамырдағы, 2011 жылғы 11 тамыздағы, 2011 жылғы 18 тамыздағы, 2011 жылғы 25 тамыздағы, 2011 жылғы 1 қыркүйектегі, 2011 жылғы 8 қыркүйектегі, 2011 жылғы 15 қыркүйектегі "Сырым елі" газетінің № 5, № 7, № 8, № 13, № 18, № 19, № 20, № 21, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "2 075 193" деген сан "2 072 327" деген санмен ауыстырылсын;
"196 903" деген сан "196 157" деген санмен ауыстырылсын;
"4 567" деген сан "4 766" деген санмен ауыстырылсын;
"750" деген сан "1 297" деген санмен ауыстырылсын;
"1 872 973" деген сан "1 870 107" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 073 897" деген сан "2 070 257" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "24 513" деген сан "24 687" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" жолындағы "890" деген сан "716" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "5 100" деген сан "5 700" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "5 100" деген сан "5 700" деген санмен ауыстырылсын;

2) в пункте 4:
цифру "227 159" заменить цифрой "224 293";
в подпункте 1) цифру "175 304" заменить цифрой "172 438";
в абзаце втором цифру "8 194" заменить цифрой "8 192";
в абзаце третьем цифру "8 973" заменить цифрой "6 873";
в абзаце шестом цифру "23 084" заменить цифрой "18 083";
в абзаце седьмом цифру "3 037" заменить цифрами "7 283";
в абзаце восьмом цифру "9 000" заменить цифрами "8 991";
3) приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

2) 4 тармақта:
"227 159" деген сан "224 293" деген санмен ауыстырылсын;
1) тармақшадағы "175 304" деген сан "172 438" деген санмен ауыстырылсын;
екінші абзацта "8 194" деген сан "8 192" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "8 973" деген сан "6 873" деген санмен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "23 084" деген сан "18 083" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "3 037" деген сан "7 283" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "9 000" деген сан "8 991" деген санмен ауыстырылсын;
3) аталған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.