О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 34-2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 июля 2011 года № 38-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 июля 2011 года № 7-13-141. Утратило силу - решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 января 2012 года № 45-1
Сноска. Утратило силу - Решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 09.01.2012 № 45-1
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 34-2 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-13-137, опубликованное 8 января 2011 года, 15 января 2011 года, 19 февраля 2011 года, 12 марта 2011 года в газете "Серпін" № 1, № 2, № 7, № 10), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
цифру "1 878 004" заменить цифрой "1 872 517";
в строке "поступления трансфертов" цифру "1 688 540" заменить цифрой "1 683 053";
в подпункте 2)
цифру "1 846 947" заменить цифрой "1 838 760";
в подпункте 4)
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "9 108" заменить цифрой " 11 808";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "9 108" заменить цифрой "11 808";
2) в пункте 3:
в подпункте 1)
цифру "450 161" заменить цифрой "442 425";
в абзаце седьмом цифру "20 000" заменить цифрой "11 570";
в абзаце шестнадцатом цифру "6 706" заменить цифрой "5 800";
дополнить абзацем семнадцатым следующего содержания:
"обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 1 600 тыс. тенге;";
в подпункте 3)
цифру "34 089" заменить цифрой "36 338";
дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"на ремонтно-восстановительные работы жилых домов и объектов коммунальной собственности – 2 249 тыс. тенге.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии              Т. Уразов
Секретарь районного маслихата    М. Малтиев
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
№ 38-1 от 5 июля 2011 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 34-2 от 24 декабря 2010 года
Районный бюджет на 2011 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Поступления

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 5 шілдедегі № 38-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 шілдеде № 7-13-141 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 45-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2012.01.09 № 45-1 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7-13-137 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтардағы, 2011 жылғы 15 қаңтардағы, 2011 жылғы 19 ақпандағы, 2011 жылғы 12 наурыздағы аудандық "Серпін" газетінде № 1, № 2, № 7, № 10 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы
"1 878 004" деген сан "1 872 517" деген санмен ауыстырылсын;
"трансферттер түсім" жолдағы "1 688 540" деген сан "1 683 053" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы
"1 846 947" деген сан "1 838 760" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы
"қаржы активтер мен операциялар бойынша сальдо" жолдағы "9 108" деген сан "11 808" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолдағы "9 108" деген сан "11 808" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1) тармақшадағы "450 161" деген сан "442 425" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "20 000" деген сан "11 570" деген санмен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы "6 706" деген сан "5 800" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он жетінші абзацпен толықтырылсын:
"үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету – 1 600 мың теңге;";
3) тармақшадағы "34 089" деген сан "36 338" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы бесінші абзацпен толықтырылсын:
"тұрғын үйлерді және коммуналдық меншіктегі объектілерді жөндеу қалпына келтіру жұмыстарына – 2 249 мың теңге.";
3) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Т. Уразов
Аудандық мәслихат хатшысы        М. Малтиев
Шыңғырлау аудандық мәслихатының
2011 жылғы 5 шілдедегі
№ 38-1 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 34-2 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджетті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР