О внесении изменений в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 3 ноября 2010 года № 302 "Об утверждении Положения о квалификационных экзаменах"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 мая 2012 года № 208. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июня 2012 года № 7765. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 7 марта 2014 года № 94
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 07.03.2014 № 94 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 142 Закона Республики Казахстан «Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей», руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан «Об органах юстиции», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 3 ноября 2010 года № 302 «Об утверждении Положения квалификационных экзаменах» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6624, опубликованный в газете «Казахстанская правда» 25 ноября 2010 года, № 320 (26381)) следующие изменения:
в Положении о квалификационных экзаменах, утвержденном указанным приказом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Перечень документов, необходимых для допуска к сдаче квалификационного экзамена:
1) заявление, написанное в произвольной форме;
2) копия удостоверения личности;
3) нотариально заверенная копия диплома о высшем юридическом образовании;
4) заверенная региональной коллегией частных судебных исполнителей копия заключения об итогах прохождения стажировки;
5) медицинские справки с наркологического и психиатрического диспансеров, выданные по месту жительства кандидата не ранее чем за месяц до их представления.»;
пункты 20 и 21 исключить.
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан                       Б. Имашев
"Согласовано"
Председатель Республиканской коллегии
Ким Г.И.
16 мая 2012 года

Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының "Біліктілік емтихандары туралы ережені бекіту туралы" 2010 жылғы 3 қарашадағы № 302 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 25 мамырдағы № 208 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 29 маусымда № 7765 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2014 жылғы 7 наурыздағы № 94 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің м.а. 07.03.2014 № 94 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 142-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес «Әділет органдары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының «Біліктілік емтихандары туралы ережені бекіту туралы» 2010 жылғы 3 қарашадағы № 302 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 6624 болып енгізілген, 2010 жылғы 25 қарашадағы «Казахстанская правда» газетінде жарияланған № 320 (26381)) бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Біліктілік емтихандары туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«7. Біліктілік емтиханын тапсыру үшін қажетті құжаттар тізімі:
1) еркін нысанда жазылған өтініш;
2) жеке куәлігінің көшірмесі;
3) жоғары заңгерлік білім туралы дипломының нотариалды куәландырылған көшірмесі;
4) жеке сот орындаушыларының аумақтық алқасымен куәландырылған тағылымдамадан өту туралы қорытындының көшірмесі;
5) кандидаттың тұрғылықты мекенжайы бойынша бір айдан кем емес мерзімде наркологиялық және психиатриялық диспансерлерден алынған медициналық анықтамалар.»;
20 және 21-тармақтар алып тасталсын.
2. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі                                    Б. Имашев
«Келісілді»
Республикалық коллегия төрағасы
_______________Г.В. Ким
2012 жылғы 16 мамыр