Об утверждении регламентов оказания государственных услуг
Приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 24 августа 2012 года № 145. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 октября 2012 года № 7954. Утратил силу приказом Министра нефти и газа Республики Казахстан от 10 февраля 2014 года № 23
Сноска. Утратил силу приказом Министра нефти и газа РК от 10.02.2014 № 23 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент оказания государственной услуги «Выдача разрешения на бурение поисковой, разведочной, эксплуатационной скважины или иной скважины на море», согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) регламент оказания государственной услуги «Выдача разрешения на нагнетание попутного и природного газа для поддержания внутрипластового давления», согласно приложению 2 к настоящему приказу;
2. Комитету государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства нефти и газа Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление на официальное опубликование настоящего приказа в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) опубликование настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства нефти и газа Республики Казахстан.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на председателя Комитета государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства нефти и газа Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    С. Мынбаев
Приложение 1
к приказу Министра нефти и
газа Республики Казахстан
от 24 августа 2012 года № 145
Регламент оказания государственной услуги
«Выдача разрешения на бурение поисковой, разведочной,
эксплуатационной скважины или иной скважины на море»
1. Основные понятия
1. Настоящий регламент оказания государственной услуги «Выдача разрешения на бурение поисковой, разведочной, эксплуатационной скважины или иной скважины на море» (далее – Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
В Регламенте используются следующие понятия:
ответственный исполнитель – должностное лицо, в обязанности которого входит рассмотрение заявлений и соответствующих материалов на получение разрешений;
структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) – ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;
получатель государственной услуги – юридическое лицо.
2. Общие положения
2. Государственную услугу оказывает Комитет государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства нефти и газа Республики Казахстан (далее – Комитет).

Мемлекеттік қызметті көрсету регламенттерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2012 жылғы 24 тамыздағы № 145 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 3 қазанда № 7954 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 23 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мұнай және газ министрінің 10.02.2014 № 23 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес «Теңізде іздестіру, барлау, қолдану кезіндегі ұңғыманы немесе басқа да ұңғыманы бұрғылауға рұқсат беру» мемлекеттік қызметті көрсету регламенті;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес «Қойнау-қатішілік қысымды қолдау үшiн iлеспе және табиғи газды бастырмалатуға рұқсат беру» мемлекеттік қызметті көрсету регламенті бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі Мұнай-газ кешеніндегі мемлекеттік инспекциялау комитеті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің ресми интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрлігі Мұнай-газ кешеніндегі мемлекеттік инспекциялау комитетінің төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                         С. Мыңбаев
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
2012 жылғы 24 тамыздағы
№ 145 бұйрығына
1-қосымша
«Теңізде іздестіру, барлау, қолдану кезіндегі ұңғыманы немесе
басқа да ұңғыманы бұрғылауға рұқсат беру» мемлекеттік қызметті көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Теңізде іздестіру, барлау, қолдану кезіндегі ұңғыманы немесе басқа да ұңғыманы бұрғылауға рұқсат беру» бойынша мемлекеттік қызметті көрсету регламенті (бұдан әрі – Регламент) «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленген.
Осы Регламентте мына ұғымдар қолданылады:
жауапты орындаушы – міндетіне рұқсат алуға өтініштерді және тиісті материалдарды қарау кіретін лауазымды тұлға;
құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) – уәкілетті органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелері, мемлекеттік органдар, ақпараттық жүйелер немесе олардың кіші жүйелері;
мемлекеттік қызметті алушы – заңды тұлға.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттiк қызметті Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі мемлекеттік бақылау комитеті (бұдан әрі – Комитет) көрсетеді.

3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании статьи 95 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года «О недрах и недропользовании» и стандарта государственной услуги «Выдача разрешения на бурение поисковой, разведочной, эксплуатационной скважины или иной скважины на море», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2012 года № 1009 (далее – Стандарт).
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача разрешения на бурение поисковой, разведочной, эксплуатационной скважины или иной скважины на море (далее – разрешение) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Государственную услугу оказывает Комитет, по адресу: 010000, город Астана, проспект Кабанбай Батыра 19, блок А, кабинет А 0505.
Государственная услуга оказывается ежедневно, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных в соответствии с трудовым законодательством.
7. Информация о государственной услуге размещается на официальном интернет-ресурсе Министерства нефти и газа Республики Казахстан (далее – Министерство) www.mgm.gov.kz, в разделе «Комитет государственной инспекции в нефтегазовом комплексе».
Информация о ходе оказания государственной услуги представляется по телефону 8 (7172) 97-69-80.
8. Срок оказания государственной услуги – тридцать рабочих дней со дня сдачи получателем государственной услуги необходимых документов для получения государственной услуги, указанных в пункте 11 Стандарта.
9. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие у получателя государственной услуги соответствующих документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
10. Прием документов осуществляется канцелярией Министерства в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания по адресу: 010000, город Астана, проспект Кабанбай Батыра 19, блок А, кабинет А 0305.
График работы канцелярии ежедневно, с 9.00 до 17.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных в соответствии с трудовым законодательством.
Вход в здание осуществляется по пропускам, выданным бюро пропусков. График работы бюро пропусков: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных в соответствии с трудовым законодательством.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в
процессе оказания государственной услуги

3. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттiк қызмет «Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы Заңының
95-бабы және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 31 шілдедегі № 1009 қаулысымен бекітілген «Теңізде іздестіру, барлау, қолдану кезіндегі ұңғыманы немесе басқа да ұңғыманы бұрғылауға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтің нәтижесi теңізде іздеу, барлау, пайдалану ұңғымасын немесе басқа да ұңғыманы бұрғылауға рұқсатты (бұдан әрі – рұқсат) қағаз тасығышта беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қағаз тасығышта беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызметті Комитет: 010000, Астана қаласы, Қабанбай батыр даңғылы 19, А блогы, 0505 А кабинеті мекенжайы бойынша көрсетеді.
Мемлекеттік қызмет еңбек заңнамасына сәйкес белгіленген мереке және демалыс күндерінен басқа, күн сайын, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін.
7. Мемлекеттiк қызметті көрсету туралы ақпарат Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің (бұдан әрі – Министрлік) www.mgm.gov.kz ресми интернет-ресурсындағы «Мұнай-газ кешеніндегі мемлекеттік инспекциялау комитеті» бөлімінде орналастырылады.
Мемлекеттік қызметтің көрсетілуі жөніндегі ақпарат 8 (7172) 97-69-80 телефоны бойынша беріледі.
8. Мемлекеттiк қызметті көрсету мерзімі – мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажеттi құжаттарды тапсырған күнінен бастап 30 жұмыс күні.
9. Стандарттың 11-тармағында көрсетілген тиісті құжаттардың мемлекеттік қызметті алушыда болмауы мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға негіз болады.
10. Құжаттар Министрліктің кеңсесінде кезек бойынша алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз мына мекенжайда: 010000, Астана қаласы, Қабанбай батыр даңғылы 19, А блогы, 0305 А кабинетінде қабылданады.
Министрлік кеңсесінің жұмыс кестесі еңбек заңнамасына сәйкес белгіленген мереке және демалыс күндерінен басқа, күн сайын, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін.
Ғимаратқа кіру рұқсаттама бюросы берген рұқсаттама қағазы бойынша жүзеге асырылады. Рұқсаттама бюросының жұмыс кестесі: еңбек заңнамасына сәйкес белгіленген мереке және демалыс күндерінен басқа, күн сайын, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіндегі іс-әрекеттер
(өзара іс-қимылдар) тәртібінің сипаттамасы

11. Заявление на оказание государственной услуги регистрируется в Единой системе электронного документооборота канцелярией Министерства.
О готовности документа получатель государственной услуги уведомляется сотрудниками Комитета по телефону или посредством электронной почты.
12. Для получения государственной услуги получатели государственной услуги представляют документы, в соответствии с пунктом 11 Стандарта.
13. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие СФЕ:
1) канцелярия Министерства;
2) руководство Комитета;
3) руководитель структурного подразделения Комитета;
4) ответственный исполнитель структурного подразделения Комитета;
14. Описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ приведены в приложении 1 к настоящему Регламенту, с указанием сроков выполнения каждого административного действия (процедуры).
15. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к регламенту оказания
государственной услуги
«Выдача разрешения на
бурение поисковой,
разведочной, эксплуатационной
скважины или иной
скважины на море»
Описание
последовательности и взаимодействия административных
действий (процедур) каждой СФЕ
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ
Канцелярия Министерства
Руководство Комитета
Руководитель структурного подразделения Комитета
Ответственный исполнитель структурного подразделения Комитета
3
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их описание
Прием документов
Определение ответственного структурного подразделения Комитета
Определение ответствен-
ного исполнителя структурного подразделения Комитета
Рассмотрение заявлений и соответствующих материалов и выполнение одного из действий:
Принятие для дальнейшего рассмотрения заявления
Мотивированный ответ об отказе в выдаче разрешения
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация в Единой системе электрон-
ного документооборота
Наложение резолюции, отправка руководителю структурного подразделения Комитета
Наложение резолюции, отправка ответственному исполнителю структурного подразделения Комитета
Подготовка разрешения
Направление мотивированного ответа об отказе в выдаче разрешения
5
Сроки исполнения
15 минут
Не менее 4 раз в день
Не менее 4 раз в день
5 рабочих дней
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия
(хода, потока работ)
7
8
9
2
Наименование СФЕ
Руководитель структурного подразделения Комитета
Руководство Комитета
Ответственный исполнитель структурного подразделения Комитета
3
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их описание
Согласование разрешения либо мотивированного ответа об отказе в выдаче разрешения
Подписание разрешения либо мотивированного ответа об отказе в выдаче разрешения
Ведение журнала регистрации разрешений
4
Форма завершения (данные,
документ, организационно-
распорядительное решение)
Визирование разрешения либо мотивированного ответа об отказе
Подписание разрешения либо мотивированного ответа об отказе
Запись в журнале регистрации разрешений и выдача разрешения под роспись первого руководителя либо доверенному представителю юридического лица
5
Сроки исполнения
4 часа
4 часа
15 минут
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
СФЕ 1
Канцелярия Министерства
СФЕ 2
Руководство Комитета
СФЕ 3
Руководитель структурного подразделения Комитета
СФЕ 4
Ответственный исполнитель структурного подразделения Комитета
Действие № 1
прием заявлений, выдача талона, регистрация заявления, направление заявлений руководству уполномоченного органа
Действие № 2
определение структурного
подразделения уполномоченного органа для исполнения, наложение резолюции
Действие № 3
определение ответственного исполнителя структурного подразделения Комитета, наложение резолюции
Действие № 4
рассмотрение заявлений и соответствующих материалов, определение соответствия заявлений законодательству о недрах и недропользований, подготовка разрешения
Действие № 6
подписание разрешения
Действие № 5
согласование разрешения
Действие № 7
запись в журнале регистрации разрешений и выдача разрешения первому руководителю, либо доверенному представителю юридического лица
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
СФЕ 1
Канцелярия Министерства
СФЕ 2
Руководство Комитета
СФЕ 3
Руководитель структурного подразделения Комитета
СФЕ 4
Ответственный исполнитель структурного подразделения Комитета
Действие № 1
прием заявлений, выдача талона, регистрация заявления, направление заявлений руководству Комитета
Действие № 2
определение
структурного
подразделения Комитета для исполнения, наложение резолюции
Действие № 3
определение ответственного исполнителя Комитета, наложение резолюции
Действие № 4
рассмотрение заявлений и соответствующих материалов, определение соответствия заявлений законодательству о недрах и недропользований, подготовка мотивированного ответа об отказе
Действие № 6
подписание мотивированного ответа об отказе
Действие № 5
согласование мотивированного ответа об отказе
Действие № 7
направление мотивированного ответа об отказе в выдаче разрешения
Приложение 2
к регламенту оказания
государственной услуги
«Выдача разрешения на
бурение поисковой,
разведочной, эксплуатационной
скважины или иной
скважины на море»
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в
процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Диаграмма функционального взаимодействия
Приложение 2
к приказу Министра нефти и
газа Республики Казахстан
от 24 августа 2012 года № 145
Регламент оказания государственной услуги
«Выдача разрешения на нагнетание попутного и природного
газа для поддержания внутрипластового давления» 1. Основные понятия
1. Настоящий регламент оказания государственной услуги «Выдача разрешения на нагнетание попутного и природного газа для поддержания внутрипластового давления» (далее – Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
В Регламенте используются следующие понятия:
ответственный исполнитель – должностное лицо, в обязанности которого входит рассмотрение заявлений и соответствующих материалов на получение разрешений;
структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) – ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;
получатель государственной услуги – юридическое лицо.
2. Общие положения
2. Государственную услугу оказывает Комитет государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства нефти и газа Республики Казахстан (далее – Комитет).

11. Мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініш Министрліктің кеңсесімен Бірыңғай электронды құжат айналымы жүйесінде тіркеледі.
Мемлекеттік қызметті алушы құжаттың әзірленгені жөнінде Комитеттің қызметкерлерімен телефон арқылы немесе электрондық пошта арқылы хабарландырылады.
12. Мемлекеттік қызметті алушылар мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне мынадай ҚФБ қатысады:
1) Министрлік кеңсесі;
2) Комитет басшылығы;
3) Комитеттің құрылымдық бөлімшесінің басшысы;
4) Комитеттің құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы;
5) мүдделі уәкілетті органдар.
14. Әрбір ҚФБ әкімшілік іс-қимылдардың (рәсімдердің) орындалу мерзімін көрсеткен әкімшілік іс-қимылдар (рәсімдер) дәйектілігінің сипаттамасы және өзара іс-қимылы осы Регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіндегі әкімшілік іс-қимылдардың қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты бейнелейтін схемалар осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
«Теңізде іздестіру, барлау, қолдану кезіндегі
ұңғыманы немесе басқа да ұңғыманы бұрғылауға
рұқсат беру» бойынша мемлекеттік қызметті
көрсету регламентіне
1-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдар (рәсімдер) дәйектілігінің сипаттамасы және өзара іс-қимыл
1-кесте. ҚФБ іс-қимылдарының сипаттамасы
Негізгі процестердің іс-қимылдары (барысы, жұмыстар ағыны)
1
Іс-қимылдардың № (барысы, жұмыстар ағыны)
1
2
3
4
2
ҚФБ атауы
Министрлік кеңсесі
Комитет басшылығы
Комитеттің құрылымдық бөлімшесінің басшысы
Комитеттің құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы
3
Іс-қимылдардың (процестердің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау
Комитеттің жауапты құрылымдық бөлімшесін белгілеу
Комитеттің құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысын белгілеу
Өтініш пен тиісті материалдарды қарау және келесі іс-қимылдың біреуін орындау
Өтінішті әрі қарай қарастыру үшін қабылдау
Рұқсат беруден бас тарту туралы дәлелді жауабы
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-әкімшілік шешім)
Бірыңғай электрондық құжат айналымы жүйесінде тіркеу
Бұрыштама қою, Комитеттің құрылымдық бөлімшесінің басшысына жіберу
Бұрыштама қою, Комитеттің құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысына жіберу
Рұқсат әзірлеу
Рұқсат беруден бас тарту туралы дәлелді жауабын жолдау
5
Орындалу мерзімі
15 минут
Күніне 4 реттен кем емес
Күніне 4 реттен кем емес
5 жұмыс күні
Негізгі процестердің іс-қимылдары (барысы, жұмыстар ағыны)
1
Іс-қимылдардың № (барысы, жұмыстар ағыны)
7
8
9
2
ҚФБ атауы
Комитеттің құрылымдық бөлімшесінің басшысы
Комитет басшылығы
Комитеттің құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы
3
Іс-қимылдардың (процестердің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Рұқсатпен немесе рұқсат беруден бас тарту туралы дәлелді жауабымен келісу
Рұқсатқа немесе рұқсат беруден бас тарту туралы дәлелді жауабына қол қою
Рұқсатты тіркеу журналын жүргізу
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-әкімшілік шешім)
Рұқсатқа немесе бас тарту туралы дәлелді жауабына бұрыштама қою
Рұқсатқа немесе бас тарту туралы дәлелді жауабына қол қою
Рұқсатты тіркеу журналына жазу және бірінші басшыға немесе оның сенімді өкіліне беру
5
Орындалу мерзімі
4 сағат
4 сағат
15 минут
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі процесс.
ҚФБ 1
Министрлік кеңсесі
ҚФБ 2
Комитет басшылығы
ҚФБ 3
Комитеттің құрылымдық бөлімшесінің басшысы
ҚФБ 4
Комитеттің құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы
№ 1-іс-қимыл
өтінішті қабылдау, талон беру, өтінішті тіркеу, өтінішті Комитет басшылығына жолдау
№ 2-іс-қимыл
орындау үшін Комитеттің жауапты құрылымдық бөлімшесін анықтау, бұрыштама қою
№ 3-іс-қимыл
Комитеттің құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысын анықтау, бұрыштама қою
№ 4-іс-қимыл
өтінішті қарау, өтініштің жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы заңына сәйкестігін анықтау, рұқсатты әзірлеу
№ 6-іс-қимыл
рұқсатқа қол қою
№ 5-іс-қимыл
рұқсатпен келісу
№ 7-іс-қимыл рұқсатты тіркеу журналын толтыру және рұқсатты бірінші басшыға немесе сенімді өкіліне беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы процесс.
ҚФБ 1
Министрлік кеңсесі
ҚФБ 2
Комитет басшылығы
ҚФБ 3
Комитеттің құрылымдық бөлімшесінің басшысы
ҚФБ 4
Комитеттің құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы
№ 1-іс-қимыл
өтінішті қабылдау, талон беру, өтінішті тіркеу, өтінішті Комитеттің басшылығына жолдау
№ 2-іс-қимыл
Комитеттің жауапты құрылымдық бөлімшесін орындау үшін анықтау, бұрыштама қою
№ 3-іс-қимыл
Комитеттің құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысын анықтау, бұрыштама қою
№ 4-іс-қимыл өтінішті қарау, өтініштің жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы заңына сәйкестігін анықтау, рұқсат беруден бас тарту туралы хат әзірлеу
№ 6-іс-қимыл рұқсат беруден бас тарту туралы дәлелді жауабына қол қою
№ 5-іс-қимыл рұқсат беруден бас тарту туралы дәлелді жауабымен келісу
№ 7-іс-қимыл рұқсат беруден бас тарту туралы дәлелді жауабын жолдау
«Теңізде іздестіру, барлау, қолдану кезіндегі
ұңғыманы немесе басқа да ұңғыманы бұрғылауға
рұқсат беру» бойынша мемлекеттік қызметті
көрсету регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету процесіндегі әкімшілік
іс-қимылдардың қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты бейнелейтін схемалар
Функционалдық іс-қимылдардың диаграммасы
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрлігінің
2012 жылғы 24 тамыздағы
№ 145 бұйрығына
2-қосымша
«Қойнау-қатішілік қысымды қолдау үшiн iлеспе және табиғи газды
бастырмалатуға рұқсат беру» мемлекеттік қызметті көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Қойнау-қатішілік қысымды қолдау үшiн iлеспе және табиғи газды бастырмалатуға рұқсат беру» бойынша мемлекеттік қызметті көрсету регламенті (бұдан әрі – Регламент) «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленген.
Осы Регламентте мына ұғымдар қолданылады:
жауапты орындаушы – міндетіне рұқсат алуға өтініштерді және тиісті материалдарды қарау кіретін лауазымды тұлға;
құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) – уәкілетті органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелері, мемлекеттік органдар, ақпараттық жүйелер немесе олардың кіші жүйелері;
мемлекеттік қызметті алушы – заңды тұлға.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттiк қызметті Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі мемлекеттік бақылау комитеті (бұдан әрі – Комитет) көрсетеді.