О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 5 января 2012 года № 113-7 "Об утверждении Правил передачи имущества коммунальной собственности города Астаны в доверительное управление с правом (без права) последующего выкупа"
Постановление акимата города Астаны от 11 июня 2012 года № 113-740. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 28 июня 2012 года № 732. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 27 февраля 2014 года № 113-318
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 27.02.2014 № 113-318.
В соответствии c Гражданским кодексом Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года, законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 21 июля 2007 года «О статусе столицы Республики Казахстан», от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 5 января 2012 года № 113-7 «Об утверждении Правил передачи имущества коммунальной собственности города Астаны в доверительное управление с правом (без права) последующего выкупа» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 2 февраля 2012 года № 712, опубликовано в газетах «Вечерняя Астана» от 11 февраля 2012 года № 17 (2782), «Астана ақшамы» от 11 февраля 2012 года № 17 (2778) следующие изменения:
в Правилах передачи имущества коммунальной собственности города Астаны в доверительное управление с правом (без права) последующего выкупа, утвержденных вышеуказанным постановлением:
в абзаце первом пункта 18 слово и цифры «пунктом 18» заменить словом и цифрами «пунктом 17»;
в пункте 23:
после слова «тендера» дополнить буквой «в» (изменение вносится только на русском языке, на государственном языке текст не меняется);
слово и цифры «пункта 19» заменить словом и цифрами «пункта 18».
2. Государственному учреждению «Управление финансов города Астаны» произвести государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Кожагапанова Е.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов

"Астана қаласының коммуналдық меншігіндегі мүлікті кейіннен сатып алу құқығымен (құқығынсыз) сенімгерлік басқаруға беру қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 5 қаңтардағы № 113-7 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 11 маусымдағы № 113-740 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 732 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 113-318 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 27.02.2014 № 113-318 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексіне, Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы» 2007 жылғы 21 шілдедегі, «Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Астана қаласының коммуналдық меншігіндегі мүлікті кейіннен сатып алу құқығымен (құқығынсыз) сенімгерлік басқаруға беру қағидасын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 5 қаңтардағы № 113-7 қаулысына (2012 жылғы 2 ақпанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 712 болып енгізілді, «Вечерняя Астана» газетінің 2012 жылғы 11 ақпандағы № 17 (2782); «Астана ақшамы» газетінің 2012 жылғы 11 ақпандағы № 17 (2778) сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Астана қаласының коммуналдық меншігіндегі мүлікті кейіннен сатып алу құқығымен (құқығынсыз) сенімгерлік басқаруға беру қағидасында:
18-тармақтың бірінші абзацындағы «18-тармағында» деген сандар мен сөз «17-тармағында» деген сандармен және сөзбен ауыстырылсын;
23-тармақтағы «19-тармағының» деген сандар мен сөз «18-тармағының» деген сандармен және сөзбен ауыстырылсын.
2. «Астана қаласының Қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Т. Қожағапановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оны ресми жариялаған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов