Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по Акмолинской области на 2012 год
Решение Акмолинского областного маслихата от 29 марта 2012 года № 5С-3/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 апреля 2012 года № 3427. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25 декабря 2014 года № 2-1-683)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25.12.2014 № 2-1-683).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду по Акмолинской области на 2012 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  А.Куликов
Секретарь
Акмолинского областного
маслихата                                  Н.Дьячек
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
управления экономики и
бюджетного планирования
Акмолинской области                        М.Такамбаев
Начальник
Налогового Департамента
по Акмолинской области                     Д.Нурмулдин
Начальник управления
природных ресурсов
и регулирования природопользования
Акмолинской области                        А.Сагитов
Приложение
к решению Акмолинского
областного маслихата

2012 жылға Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 29 наурыздағы № 5С-3/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 сәуірде № 3427 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-1-683 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 25.12.2014 № 2-1-683 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 495 бабының 9 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 5 тармағына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 жылға Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тiркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       А.Куликов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Н.Дьячек
КЕЛІСІЛДІ
Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы                       М.Тақамбаев
Ақмола облысы бойынша
Салық департаментінің
бастығы                                    Д.Нұрмолдин
Ақмола облысының
табиғи ресурстар және
табиғатты пайдалануды
реттеу басқармасы                          Ә.Сағитов
Ақмола облысы мәслихатының