Об установлении размера возмещения расходов на топливо специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим и проживающим в сельских населенных пунктах
Решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 декабря 2012 года № 3547. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 10 октября 2018 года № 6С-24-8
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 10.10.2018 № 6С-24-8 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 3 статьи 182 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", подпунктом 2) пункта 1 статьи 34-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размер возмещения расходов на топливо специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим и проживающим в сельских населенных пунктах в размере 15 месячных расчетных показателей один раз в год.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
А.Тайшытаев
Секретарь
Акмолинского областного
маслихата
Н.Дьячек

Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін және тұратын мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отынға шығындарын өтеу мөлшерін белгілеу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 желтоқсанда № 3547 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 6С-24-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 10.10.2018 № 6С-24-8 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 182 бабының 3 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 34-1 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін және тұратын мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отынға шығындарын өтеу мөлшері жылына бір рет 15 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тiркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
А.Тайшытаев
Ақмола облыстық
мәслихатының
хатшысы
Н.Дьячек