Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 11 июля 2012 года № А-7/2048. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 26 июля 2012 года № 1-1-180. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 21 апреля 2016 года № А-4/878
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 21.04.2016 № А-4/878 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан, акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Кокшетау в размере пяти процентов от общего числа существующих рабочих мест.
2.Признать утратившим силу постановление акимата города Кокшетау от 23 мая 2011 года № А-/951 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Кокшетау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-144, опубликовано 16 июня 2011 года в газетах "Кокшетау" и "Степной маяк").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Какпенова Т.Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города М.Батырханов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения
"Управление внутренних дел города Кокшетау"
Т.К.Асылбеков
Начальник государственного учреждения
"Отдел образования города
Кокшетау"
Газизов Х.Х.
Начальник государственного учреждения
"Департамент уголовно-исполнительной
системы по Акмолинской области"
Т.Н.Джанибеков

Қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ Көкшетау қаласындағы бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін бос жұмыс орындарының квотасын анықтау туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № А-7/2048 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 шілдеде № 1-1-180 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № А-4/878 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 21.04.2016 № А-4/878 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ Көкшетау қаласындағы бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының жалпы санынан бес пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы анықталсын.
2.Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 23 мамырдағы № А-5/951 "Көкшетау қаласы бойынша интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-144 болып тіркелген, 2011 жылы 16 маусымда "Көкшетау" және "Степной маяк" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары Т.Ж.Какпеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енді және ресми жарияланған күннен бастап әрекетке енгізіледі.
Қала әкімі М.Батырханов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Көкшетау қаласы Ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
Т.К.Асылбеков
"Көкшетау қаласының білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Х.Х.Ғазизов
"Ақмола облысы бойынша қылмыстық-атқару
жүйесі департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Т.Н.Жәнібеков