Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 9 июля 2012 года № А-7/284. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 6 августа 2012 года № 1-11-160. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 19 мая 2016 года № а-5/169
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 19.05.2016 № а-5/169 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
3. Постановление акимата Есильского района "Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц, освободившихся из мест лишения свободы" от 20 июля 2011 года № а-7/191 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-138, опубликовано 26 августа 2011 года в районной газете "Жаңа Есіл") признать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Агымбаеву С.К.
5. Настоящее постановление акимата Есильского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района К.Рахметов

Жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 9 шілдедегі № А-7/284 қаулысы. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 6 тамызда № 1-11-160 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 мамырдағы № а-5/169 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 19.05.2016 № а-5/169 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-5) және 5-6) тармақшасына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыздағы мөлшерінде қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыздағы мөлшерінде интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің "Кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдардың түлектері және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" 2011 жылғы 20 шілдедегі № А-7/191 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-11-138 тіркелген, 2011 жылғы 26 тамызда аудандық "Жаңа Есіл" газетінде жарияланған) қаулысы күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары С.К.Ағымбаеваға жүктелсін.
5. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі Қ.Рахметов