О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С-38/2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 6 августа 2012 года № 5С-9/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 23 августа 2012 года № 1-12-175. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 1 марта 2013 года № 03-2/69)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 01.03.2013 № 03-2/69).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 4С-38/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-157, опубликовано 20 января 2012 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы- 1 999 304,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления- 218 583,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления- 1 924,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала- 39 493,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов- 1 739 304,2 тысячи тенге;
2) затраты- 1 992 942,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 23 496,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 26 760,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов- 3 264,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 32 000,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 32 000,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- -49 133,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 133,8 тысяч тенге»;
приложения 147 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.Байжуманова
Секретарь
районного маслихата                        У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского района                   У.Ахметов
Приложение 1
к решению Жаркаинского районного
маслихата от 6 августа 2012 года
№ 5С-9/3
Приложение 1
к решению Жаркаинского районного
маслихата от 13 декабря 2011 года
№ 4С-38/2
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I.Доходы

Жарқайың аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-38/2 "2012 -2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 тамыздағы № 5С-9/3 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 тамызда № 1-12-175 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 наурыздағы № 03-2/69 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 01.03.2013 № 03-2/69 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-38/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-157 болып тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 999 304,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша- 218 583,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1 924,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша- 39 493,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 739 304,2 мың теңге;
2) шығындар - 1 992 942,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 23 496,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер- 26 760,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 3 264,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо- 32 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 32 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -49 133,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) -49 133,8 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 147 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қ.Байжұманова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімі                   Т.Хамитов
Жарқайың аудандық мәслихатының
2012 жылғы 6 тамыздағы № 5С-9/3
шешіміне 1 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-38/2
шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I.Түсімдер

54,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 256,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22 712,0
002
Создание информационных систем
69,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
134,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
444,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
223,0
015
Капитальные расходы государственного органа
174,0
02
Оборона
1 753,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 753,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 753,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 001,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 001,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 001,0
04
Образование
1 167 556,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 167 556,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 552,0
002
Создание информационных систем
20,0
003
Общеобразовательное обучение
934 745,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 096,0
006
Дополнительное образование для детей
20 433,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
168 922,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
9 918,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
200,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

54,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 256,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 712,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
69,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
134,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
444,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
223,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
174,0
02
Қорғаныс
1 753,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 753,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 753,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық- атқару қызметі
2 001,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 001,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 001,0
04
Бiлiм беру
1 167 556,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 167 556,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 552,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
20,0
003
Жалпы білім беру
934 745,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
8 096,0
006
Балаларға қосымша білім беру
20 433,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
168 922,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9 918,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттардың: жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілерінің біліктілік санатына қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
200,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен бастауыш, негізгі орта, жалпы білім беру ұйымдарының: мектептер, мектеп интернаттар: (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған; жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін) мұғалімдерінің біліктілік санатына қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

8 069,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
865,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 021,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
682,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
7 221,0
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
19 229,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
16 835,0
003
Капитальные расходы государственного органа
200,0
010
Организация работ по зонированию земель
2 194,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 149,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 563,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6 563,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 586,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5 406,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
3 180,0
12
Транспорт и коммуникации
13 363,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 704,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
4 704,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 659,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
8 659,0
13
Прочие
17 079,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 168,0
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1 168,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 261,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7 261,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5 000,0

8 069,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
865,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 021,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
682,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
7 221,0
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
19 229,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 835,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
010
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2 194,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 149,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 563,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 563,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 586,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 406,0
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
3 180,0
12
Көлiк және коммуникация
13 363,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 704,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 704,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 659,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 659,0
13
Басқалар
17 079,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 168,0
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
1 168,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 261,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 261,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5 000,0

5 037,0
молодежную практику
929,0
переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников
1 945,0
обеспечение деятельности центров занятости населения
10 985,0
Отдел культуры и развития языков района
16 602,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
16 602,0
Отдел образования района
44 609,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
18 724,0
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
4 097,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 918,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
11 870,0
Целевые трансферты на развитие:
220 285,8
в том числе:
Отдел строительства района
220 285,8
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
105 119,0
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
51 000,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
26 957,0
На развитие коммунального хозяйства
20 749,0
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
37 209,8
на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры
37 209,8
Приложение 3
к решению Жаркаинского районного
маслихата от 6 августа 2012 года
№ 5С-9/3
Приложение 7
к решению Жаркаинского районного
маслихата от 13 декабря 2011 года
№ 4С-38/2
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Бағдарлама Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
127 909,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
127 909,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
127 855,0
Аппарат акима города Державинска
14 999,0
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
6 428,0
Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района
6 207,0
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района

5 037,0
Жастар тәжірибесіне
929,0
ішінара жұмыспен қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға
1 945,0
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге
10 985,0
Аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
16 602,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға
16 602,0
Аудандық бiлiм бөлімі
44 609,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
18 724,0
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
4 097,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 097,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
9 918,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
11 870,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
220 285,8
оның iшiнде:
Аудандық құрылыс бөлімі
220 285,8
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
105 119,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
51 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
26 957,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
20 749,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
37 209,8
Жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
37 209,8
Жарқайың аудандық мәслихатының
2012 жылғы 6 тамыздағы № 5С-9/3
шешіміне 3 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-38/2
шешіміне 7 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
127 909,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
127 909,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
127 855,0
Державин қаласы әкімінің аппараты
14 999,0
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
6 428,0
Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты
6 207,0
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты

4 704,0
Аппарат акима города Державинска
3 381,0
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
530,0
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
263,0
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
530,0
12
Прочие
1 168,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 168,0
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1 168,0
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
389,4
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
389,6
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
389,0

4 704,0
Державин қаласы әкімінің аппараты
3 381,0
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
530,0
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты
263,0
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
530,0
12
Көлiк және коммуникация
1 168,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 168,0
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
1 168,0
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
389,4
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
389,6
Жарқайың ауданы Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
389,0