О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 9 декабря 2011 года № С-38-2 "О бюджете Жаксынского района на 2012-2014 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2012 года № 5С-2-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 3 апреля 2012 года № 1-13-150. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 120)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 120).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2, пункта 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № С-38-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-143, опубликовано 13 января 2012 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1.Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2333841 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 291907 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12420 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5673 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2023841 тысяча тенге;
2) затраты – 2404465,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2524,1 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5866,1 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3342 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4745 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов– 4745 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -77893,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 77893,9 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата                                  Г.Абильдаева
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    И.Кабдугалиев
Приложение 1
к решению Жаксынского
районного маслихата
от 27 марта 2012 года № 5С-2-4
Категория
2012 год
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. ДОХОДЫ

Жақсы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-38-2 "2012-2014 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 наурыздағы № 5С-2-4 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 сәуірде № 1-13-150 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 120 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 120 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағының, 2 тармағының 4 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-38-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-13-143 тіркелген, 2012 жылдың 13 қаңтарында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес оның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемде бекітілсін:
1) түсімдер – 2333841 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 291907 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12420 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5673 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2023841 мың теңге:
2) шығындар – 2404465,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 2524,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 5866,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3342 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 4745 мың теңге, оның ішінде;
қаржы активитерін сатып алу – 4745 мың теңге;
қаржылық активтерді сатудан мемлекет түсімдері – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы – -77893,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 77893,9 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрайымы                            Г.Әбілдаева
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      И.Қабдуғалиев
Жақсы аудандық мәслихатының
2012 жылғы 27 наурыздағы
№ 5С-2-4 шешіміне 1 қосымша
Санаты
Сома
2012 жыл
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I. ТҮСІМДЕР

509 014
Целевые текущие трансферты
81 865
в том числе:
Отдел ветеринарии района
9 739
На проведение противоэпизоотических мероприятий
9 739
Отдел экономики и финансов района
3 802
Для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 802
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2 730
Государственная поддержка местного самоуправления в рамках программы "Развитие регионов"
2 730
Отдел занятости и социальных программ района
16 951
На оказание жилищной помощи
0
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
16 951
частичное субсидирование заработной платы
5 037
молодежная практика
929
создание центров занятости
10 985
Отдел образования района
48 643
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17 787
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
6 497
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 400
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 934
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16 425
Целевые трансферты на развитие
427 149
в том числе:
Отдел строительства района
427 149
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
427 149
Приложение 3 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 27 марта
2012 года № 5С-2-4
Целевые трансферты из областного бюджета
бюджетам районов (городов областного значения)
на 2012 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
104 931,0
Целевые текущие трансферты
104 931,0
в том числе:
Аппарат акима района
2 470,0
На капитальные расходы государственных органов
2 470,0
Отдел образования района
28 637,0
На капитальный ремонт объектов образования
28 637,0
Отдел занятости и социальных программ района
3 835,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
291,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
3 544,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
69 989,0
На капитальный ремонт объектов водоснабжения
69 989,0
Приложение 4
к решению Жаксынского
районного маслихата

509 014
Ағымдағы нысаналы трансферттер
81 865
оның iшiнде:
Ауданның ветеринария бөлімі
9 739
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
9 739
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
3 802
Мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуді iске асыруға
3 802
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 730
"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде жергiлiктi өзiн-өзi басқаруды мемлекеттiк қолдау
2 730
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 951
Тұрғын үй көмегiн көрсетуге
0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
16 951
жалақыны ішінара субсидиялауға
5 037
жастар тәжiрибесi
929
жұмыспен қамту орталықтарын құруға
10 985
Ауданның бiлiм беру бөлімі
48 643
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
17 787
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
6 497
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 097
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
2 400
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
7 934
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
16 425
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
427 149
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
427 149
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
427 149
Жақсы аудандық мәслихатының
2012 жылғы 27 наурыздағы
№ 5С-2-4 шешіміне 3 қосымша
2012 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
104 931,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
104 931,0
оның iшiнде:
аудан әкімі аппараты
2 470,0
мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына
2 470,0
Ауданның бiлiм бөлімі
28 637,0
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
28 637,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 835,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
291,0
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
3 544,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
69 989,0
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiнiң күрделі жөндеуіне
69 989,0
Жақсы аудандық мәслихатының

6669,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6162
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
66
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
266
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
175,2
1
123
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
8102
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7665
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
67
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
370
1
123
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
6846,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6249
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
66
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
401
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
130,5
1
123
Аппарат акима Терсаканского сельского округа Жаксынского района
7747
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7279
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
67
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
401
1
123
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
6660,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6120
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
401
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
139,6

6669,2
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6162
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
66
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
266
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
175,2
1
123
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
8102
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7665
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
67
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
370
1
123
Жақсы ауданының Тарас ауылдық округі әкімінің аппараты
6846,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6249
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
66
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
401
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
130,5
1
123
Жақсы ауданының Терісаққан ауылдық округі әкімінің аппараты
7747
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7279
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
67
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
401
1
123
Жақсы ауданының Чапай ауылы әкімінің аппараты
6660,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6120
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
401
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
139,6