О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 295/46-4 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 5 декабря 2012 года № 73/10-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 декабря 2012 года № 3520. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 7 июня 2013 года № 04-01-08/75)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 07.06.2013 № 04-01-08/75).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В  соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса  Республики Казахстан от 4 декабря  2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан  от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 295/46-4 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-158, опубликовано 12 января 2012 года  в районных газетах «Призыв», «Ұран») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014  годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 330 276,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 587 920 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 183,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала –  70 000  тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 645 173,4 тысяч тенге;
2) затраты  – 12 610 857,9  тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26 969,2 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -307 550,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 307 550,3 тысяч тенге.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Учесть погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010 и 2011 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 2064 тысяч тенге.»;
в пункте 6:
абзац 3 изложить в новой редакции:
«12 282 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования»;
абзац 4 изложить в новой редакции:

Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 295/46-4 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 73/10-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 желтоқсанда № 3520 тіркелді. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2013 жылғы 7 маусымдағы № 04-01-08/75 хатымен)
Ескерту. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 07.06.2013 № 04-01-08/75 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 295/46-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-158 тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарында аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 330 276,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 587 920 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 183,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 70 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 11 645 173,4 мың теңге;
2) шығындар – 12 610 857,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 26 969,2 мың тенге;
4) бюджет (профицит) тапшылығы – - 307 550,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицит пайдалану) – 307 550,3 мың теңге.»;
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«5. Селолық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010 және 2011 жылдары берілген бюджеттік кредиттердің негізгі жабу көлемi 2064 мың теңге ескерілсін.»;
6 тармақта:
3 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«12 282 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердiң физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жарақтандыруға»;
4 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:

«257 604,6 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования»;
абзац 6 изложить в новой редакции:
«430 861 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения»;
абзац 8 изложить в новой редакции:
«19 416 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов»;
абзац 10 изложить в новой редакции:
«37 145 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования»;
абзац 11 изложить в новой редакции:
«7 839,5 тысяч тенге – на оказание мер государственной поддержки участников Программы занятости 2020»;
абзац 14 исключить;
абзац 21 изложить в новой редакции:
«43 014,7 тысяч тенге - на возмещение убытков землепользователям  или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны»;
абзац 22 изложить в новой редакции:
«42 772,2 тысяч тенге – на ремонт котельного оборудования аула Акмол;
абзац 24 изложить в новой редакции:
«116 979 тысяч тенге – на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства»;
в пункте 7:
абзац 8 изложить в новой редакции:
«2 337 889 тысяч тенге - на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно- коммуникационной инфраструктуры»;
абзац 16 изложить в новой редакции:
«167 185,6 тысяч тенге - на строительство детского сада на 140 мест на разъезде 96»;
абзац 28 изложить в новой редакции:
«668 223 тысяч тенге – на реконструкцию магистральных сетей водовода от станции села Оразак до станции третьего подъема аула Акмол»;
абзац 30 исключить;
абзац 37 изложить в новой редакции:
«9 749,6 тысяч тенге – на строительство 36-ти квартирного жилого дома в ауле Акмол»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной  регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в  действие  с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                        А.Бутакова
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Р.Тулькубаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Целиноградского района                А.Уисимбаев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Целиноградского района»                    А.Ибраева
Приложение к решению
Целиноградского районного маслихата
от 5 декабря 2012 года № 73/10-5
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Cумма
Класс
Подкласс
Специфика
Сп
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
I. Доходы

«257 604,6 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға»;
6 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«430 861 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орта жөндеуге»;
8 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«19 416 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға»;
10 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«37 145 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға»;
11 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«7 839,5 мың теңге - жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге»;
14 азат жолы алынып тасталсын;
21 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«43 014,7 мың теңге - Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушыларға немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге»;
22 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«42 772,2 мың теңге – Ақмол ауылының қазандығының жабдықтарын жөндеуге;
24 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«116 979 мың тенге – заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға»;
7 тармақта:
8 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«2 337 889 мың тенге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға»;
16 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«167 185,6 мың тенге – 96 разъездге 140 орынды балабақша құрылысына»;
28 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«668 223 мың теңге – Оразақ селосының станциясынан бастап Ақмол ауылының үшінші көтеру станциясына дейін магистралдық жүйесін қайта құруға»;
30 азат жолы алынып тасталсын;
37 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«9 749,6 мың тенге – Ақмол ауылында 36 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына»;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының сессия төрағасы               А.Бутакова
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р.Түлкібаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Целиноград ауданының әкімі                 А.Үйсімбаев
«Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығы                           А.Ыбраева
Целиноград аудандық
мәслихатының 2012 жылғы
5 желтоқсандағы № 73/10-5
қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Сп
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
I. Кірістер