О внесении изменения в постановление акимата города Актобе от 16 апреля 2010 года № 968 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц определенных категорий города Актобе"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 23 июля 2012 года № 2166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 августа 2012 года № 3-1-174. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 22 августа 2016 года № 3260
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 22.08.2016 № 3260.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актобе от 16 апреля 2010 года № 968 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц определенных категорий города Актобе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 апреля 2010 года за № 3-1-132, опубликовано в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 6 мая 2010 года в № 57-58) следующее изменение:
второй абзац пункта 1 изложить в новой редакции:
"для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере 3 %".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе Арынгазиеву А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Е.Умаров

Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 968 "Ақтөбе қаласы белгіленген санаттағы тұлғалары үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 23 шілдедегі № 2166 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 тамызда № 3-1-174 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 3260 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 22.08.2016 № 3260 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-5) тармақшасына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 968 "Ақтөбе қаласы белгіленген санаттағы тұлғалары үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 27 сәуірде № 3-1-132 болып тіркелген, 2010 жылғы 6 мамырдағы № 57-58 "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақтың екінші азат жолы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"қылмыстық - атқару инспекциясының пробация қызметі есебінде тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орнынан босап шыққан тұлғалар және интернат мекемелерінің кәмелетке толмаған түлектері үшін 3 % көлемінде".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.А. Арынғазиеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е.Омаров