О внесении изменений в постановление акимата Байганинского района от 26 апреля 2011 года № 102 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц определенных категорий"
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 11 сентября 2012 года № 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 октября 2012 года № 3418. Утратило силу постановлением Байганинского районного акимата Актюбинской области от 16 марта 2015 года № 73
Сноска. Утратило силу постановлением Байганинского районного акимата Актюбинской области от 16.03.2015 № 73.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Байганинского района от 26 апреля 2011 года № 102 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц определенных категорий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 мая 2011 года за № 3-4-114, опубликованного в газете "Жем-Сагыз" от 26 мая 2011 года в № 22 (7070) следующие изменения:
в пункте 1 слова "освобожденных с мест лишения свободы" заменить словами "состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы";
в пункте 2 слова "освобожденных с мест лишения свободы" заменить словами "состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ш.Спанову.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района:
М.Аккагазов

Байғанин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 102 "Белгілі санаттардағы тұлғалар үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 11 қыркүйектегі № 188 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 1 қазанда № 3418 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 73 қаулысымен
16.03.2015 редакциясында
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 16.03.2015 № 73 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-5) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байғанин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 102 "Белгілі санаттардағы тұлғалар үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 11 мамырда № 3-4-114 болып тіркелген, 2011 жылғы 26 мамырдағы № 22 (7070) "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы "бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған" сөздері "қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған" сөздерімен ауыстырылсын;
2 тармақтағы "бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған" сөздері "қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ш.Спановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі: М.Аққағазов