О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 286 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 2 февраля 2012 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 февраля 2012 года № 3-9-163. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района от 24 января 2013 года № 73
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района от 24.01.2013 № 73.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с пунктом 2 статьи 9,  пункта 5 статьи 104 и подпункта 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 286 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-160, опубликованное в газете «Мугалжар» от 26 января 2012 года № 4 и от 2 февраля 2012 года № 5) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры «10 129 431» заменить цифрами «10 154 459,3»
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1 520 291» заменить цифрами «1 545 319,3»
в подпункте 2)
затраты
цифры «10 129 431» заменить цифрами «10 196 029,9»
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование
цифры «3 251» заменить цифрами «2 665»
в том числе по:
погашение бюджетных кредитов
цифры «1 603» заменить цифрами «2 189»
в подпункте 4)
дефицит бюджета
цифры «-3 251» заменить цифрами «-44 235,6»
в подпункте 5)
финансирование дефицита бюджета
цифры «3 251» заменить цифрами «44 235,6»
в пункте 7
цифры «192 853» заменить цифрами «193 362»
в пункте 9
цифры «1 291 487» заменить цифрами «1 316 006,3»
и дополнить абзацем следующего содержания:
«на подготовку к отопительному сезону на 2011- 2012 годы»
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 286 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 2 ақпандағы № 13 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 ақпанда № 3-9-163 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 73 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 24.01.2013 № 73 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағы, 104 бабының 5 тармағы, 106 бабының 2 тармағының 5) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 286 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-160 тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы «Мұғалжар» газетінде № 4 санында және 2012 жылғы 2 ақпандағы № 5 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
«10 129 431» деген саны «10 154 459,3» деген санына өзгертілсін,
оның ішінде
трансферттер түсімдері бойынша
«1 520 291» деген саны «1 545 319,3» деген санына өзгертілсін;
2) тармақшасында
шығындар
«10 129 431» деген саны «10 196 029,9» деген санына өзгертілсін;
3) таза бюджеттік кредит беру
«3 251» деген саны «2 665» деген санына өзгертілсін,
оның ішінде
бюджеттік кредиттерді өтеу
«1 603» деген саны «2 189» деген саны өзгертілсін;
4) тармақшасында
бюджет тапшылығы
«-3 251» деген саны «-44 235,6» деген санына өзгертілсін;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«3 251» деген саны «44 235,6» деген санына өзгертілсін;
7 тармақта
«192 853» деген саны «193 362» деген санына өзгертілсін;
9 тармақта
«1 291 487» деген саны «1 316 006,3» деген санына өзгертілсін;
және келесі мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын
«2011-2012 жылдарға жылу беру маусымына дайындық»
Аталған трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.

2. Приложение 123 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 123 и 5 к настоящему решению.
3. Контроль за реализацией и выполнением данного решения возложить на заместителя акима района Н.Б.Аккул.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
Н.Сейткамалов                       С.Салыкбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к решению районного маслихата

2. Көрсетілген шешімдегі 123 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 123 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің іске асырылуын және орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Б.Аққұлға жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың               Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                        хатшысы
Н.Сейткамалов                       С.Салықбаев
Аудандық мәслихаттың

2 870,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
38 282,0
9
Прочие услуги в области образования
125 294,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
79 115,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
79 115,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
46 179,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
8 316,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6 000,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 500,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
19 863,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 500,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
347 183,0
2
Социальная помощь
323 834,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 930,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 930,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
320 904,0
002
Программа занятости
168 769,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 500,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2 500,0
006
Жилишная помощь
3 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
74 149,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 936,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
29 974,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 742,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
9 834,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23 349,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

2 870,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
38 282,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
125 294,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
79 115,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
79 115,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
46 179,0
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8 316,0
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
6 000,0
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 500,0
020
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
19 863,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10 500,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
347 183,0
2
Әлеуметтiк көмек
323 834,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 930,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 930,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
320 904,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
168 769,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 500,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 500,0
006
Тұрғын үй көмегі
3 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
74 149,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21 936,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
29 974,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 742,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9 834,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23 349,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

3 500,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3 500,0
3
Информационное пространство
57 424,2
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
44 424,2
006
Функционирование районных (городских) библиотек
43 424,2
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 000,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
13 000,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
12 000,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 000,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространство
16 165,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
9 800,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9 800,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6 365,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5 865,0
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
500,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
65 292,0
1
Сельское хозяйство
22 082,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
7 994,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 994,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
14 088,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14 088,0
6
Земельные отношения
10 199,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 199,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 199,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2 000,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
33 011,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
33 011,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий

3 500,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 500,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
57 424,2
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
44 424,2
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
43 424,2
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
1 000,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
13 000,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12 000,0
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 000,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
16 165,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9 800,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 800,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6 365,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 865,0
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
500,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
65 292,0
1
Ауыл шаруашылығы
22 082,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау кәсіпкерлік бөлімі
7 994,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7 994,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
14 088,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 088,0
6
Жер қатынастары
10 199,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 199,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 199,0
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 000,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
33 011,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
33 011,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 200
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7 200
04
Образование
3 156 516
1
Дошкольное воспитание и обучение
461 654
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
461 654
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
461 654
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2 583 152
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 583 152
004
Общеобразовательное обучение
2 488 533
005
Дополнительное образование для детей и юношества
42 691
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
51 928
9
Прочие услуги в области образования
111 710
467
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
75 381
037
Строительство и реконструкция объектов образования
75 381
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
36 329
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
8 316
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6 200
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 600
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
19 863
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
350
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
357 115
2
Социальная помощь
333 766
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 541
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 541
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
331 225
002
Программа занятости
168 769
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 500
005
Государственная адресная социальная помощь

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 200
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7 200
04
Бiлiм беру
3 156 516
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
461 654
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
461 654
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
461 654
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
2 583 152
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 583 152
004
Жалпы білім беру
2 488 533
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
42 691
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
51 928
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
111 710
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
75 381
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
75 381
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
36 329
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8 316
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
6 200
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шаралар мен конкурстар өткiзу
1 600
020
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
19 863
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
350
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
357 115
2
Әлеуметтiк көмек
333 766
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 541
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 541
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
331 225
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
168 769
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 500
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек