О присвоении наименования безымянной улице разъезда № 57 "Тас" села Мугалжар Мугалжарского района
Решение акима села Мугалжар Мугалжарского района Актюбинской области от 14 августа 2012 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 сентября 2012 года № 3409
Сноска. В заголовке и в преамбуле решения на государственном языке слово «селосының» заменено словом «ауылының» - решением акима села Мугалжар Мугалжарского района Актюбинской области от 20.10.2014 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и с учетом мнения населения разъезда № 57 «Тас» села Мугалжар Мугалжарского района, аким села Мугалжар РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянной улице разъезда № 57 «Тас» - «Теміржолшылар».
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Мугалжар                    Даримбетов Г.Н

Мұғалжар ауданы Мұғалжар ауылының № 57 "Тас" разъездінің атаусыз көшесіне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Мұғалжар селосы әкімінің 2012 жылғы 14 тамыздағы № 20 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 қыркүйекте № 3409 тіркелді
Ескерту. Шешімнің тақырыбында және кіріспе бөлімінде "селосының" сөзі "ауылының" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Мұғалжар ауылы әкімінің 20.10.2014 № 20 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына және № 57 «Тас» разъезді халқының пікірін ескере отырып, Мұғалжар ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. № 57 «Тас» разъездіндегі атаусыз көшесіне «Теміржолшылар» атауы берілсін:
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар селосының әкімі
Ғ.Н. Дәрімбетов