О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 01 июня 2012 года N 5-33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 07 июня 2012 года N 2094
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 декабря 2011 года за N 2081, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 12 января 2012 года N 5-6 и "Жетісу" от 12 января 2012 года N 5-6), в решение Алматинского областного маслихата от 8 февраля 2012 года N 2-12 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2012 года за N 2085, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 6 марта 2012 года N 29 и "Жетісу" от 6 марта 2012 года N 29"), в решение Алматинского областного маслихата от 3 апреля 2012 года N 3-19 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 апреля 2012 года за N 2087, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 24 апреля 2012 года N 47 и "Жетісу" от 24 апреля 2012 года N 47") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "209448974" заменить на цифру "211648974";
"налоговым поступлениям" цифру "18672507" заменить на цифру "20754366";
"неналоговым поступлениям" цифру "25258" заменить на цифру "43427";
"поступлениям трансфертов" цифру "190746181" заменить на цифру "190846181";
"трансферты из республиканского бюджета – всего" цифру "167138168" заменить на цифру "167238168", из них:
"целевые текущие трансферты" цифру "34425708" заменить на цифру "34525708";

Алматы облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 01 маусымдағы N 5-33 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 07 маусымда 2094 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 4-тармағына және Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне (2011 жылғы 13 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2081 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 12 қаңтардағы N 5-6 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 12 қаңтардағы N 5-6 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 8 ақпандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 2-12 шешіміне (2012 жылғы 17 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2085 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 6 наурыздағы N 29 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 6 наурыздағы N 29 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 3 сәуірдегі "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 3-19 шешіміне (2012 жылғы 10 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2087 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 24 сәуірдегі N 47 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 24 сәуірдегі N 47 "Жетісу" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "209448974" саны "211648974" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер бойынша" "18672507"саны "20754366" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер бойынша "25258" саны "43427" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "190746181" саны "190846181" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер - барлығы" "167138168" саны "167238168" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "34425708" саны "34525708" санына ауыстырылсын;

"образование" цифру "6088482" заменить на цифру "6188482";
2) "затраты" цифру "213944552" заменить на цифру "216112443";
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "1948848" заменить на цифру "1753480", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "2559097" заменить на цифру "2558340";
"погашение бюджетных кредитов" цифру "610249" заменить на цифру "804860";
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "1193400" заменить на цифру "1229360";
"приобретение финансовых активов" цифру "1193400" заменить на цифру "1229360";
5) "дефицит" цифру "- 7637826" заменить на цифру "-7446309";
6) "финансирование дефицита бюджета" цифру "7637826" заменить на цифру "7446309";
в пункте 5:
цифру "6586710" заменить на цифру "6574710";
цифру "4887424" заменить на цифру "4987424";
цифру "1699286" заменить на цифру "1687286";
после строки: "в связи с передачей штатной численности педагогических работников общеобразовательных школ государственных учреждений уголовно-исполнительной системы – 2680 тысяч тенге" добавить строку:
"на реализацию мероприятий в рамках государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы – 100000 тысяч тенге";
в пункте 10:
цифру "743539" заменить на цифру "735539";
цифру "708352" заменить на цифру "700352";
цифру "507659" заменить на цифру "499659";
в пункте 20:
цифру "11204010" заменить на цифру "10470470";
в пункте 21:
цифру "8205983" заменить на цифру "8249831";
цифру "2974616" заменить на цифру "2972591";
в пункте 22:
цифру "7825265" заменить на цифру "7870172";
в пункте 23:
цифру "4050849" заменить на цифру "4308598";
в пункте 24:
цифру "627796" заменить на цифру "630631";
в пункте 26:
цифру "234009" заменить на цифру "287058";
в пункте 31:
цифру "445484" заменить на цифру "455484";
в пункте 32:
цифру "9466432" заменить на цифру "9125051".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.

"білім беруге" "6088482" саны "6188482" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "213944552" саны "216112443" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік несиелендірулер" "1948848" саны "1753480" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"бюджеттік несиелер" "2559097" саны "2558340" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "610249" саны "804860" санына ауыстырылсын.
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо "1193400" саны "1229360" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу "1193400" саны "1229360" санына ауыстырылсын.
5) "тапшылық" "-7637826" саны "-7446309" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "7637826" саны "7446309" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы:
"6586710" саны "6574710" санына ауыстырылсын;
"4887424" саны "4987424" санына ауыстырылсын;
"1699286" саны "1687286" санына ауыстырылсын;
"ҚАЖ ММ жалпы білім беретін мектептерінің педагог қызметкерлері штат санының берілуіне – 2680 мың теңге;" жолынан кейін "2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттiк бағдарламасы шеңберiнде iс-шаралар өткiзуге – 100000 мың тенге;" деген жолмен толықтырылсын.
10-тармақтағы:
"743539" саны "735539" санына ауыстырылсын;
"708352" саны "700352" санына ауыстырылсын;
"507659" саны "499659" санына ауыстырылсын.
20-тармақтағы:
"11204010" саны "10470470" санына ауыстырылсын;
21-тармақтағы:
"8205983" саны "8249831" санына ауыстырылсын;
"2974616" саны "2972591" санына ауыстырылсын.
22-тармақтағы:
"7825265" саны "7870172" санына ауыстырылсын.
23-тармақтағы:
"4050849" саны "4308598" санына ауыстырылсын.
24-тармақтағы:
"627796" саны "630631" санына ауыстырылсын.
26-тармақтағы:
"234009" саны "287058" санына ауыстырылсын.
31-тармақтағы:
"445484" саны "455484" санына ауыстырылсын.
32-тармақтағы:
"9466432" саны "9125051" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 9-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

10. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Приложение 18 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
14. Приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 13 к настоящему решению.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       Т. Касымбекова
Секретарь
областного маслихата                       С. Бескемпиров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник областного
управления экономики и
бюджетного планирования                    Сатыбалдина Нафиса Тулековна
1 июня 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 1 июня 2012 года N 5-33
"О внесении изменений и дополнений
в решение маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2011 года
N 53-296 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2011 года
N 53-296 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2012-2014 годы
Областной бюджет Алматинской области на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

10. Көрсетілген шешімнің 15-қосымшасы осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 16-қосымшасы осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 17-қосымшасы осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Көрсетілген шешімнің 18-қосымшасы осы шешімнің 12-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
14. Көрсетілген шешімнің 19-қосымшасы осы шешімнің 13-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
15. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Т. Қасымбекова
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    С. Бескемпіров
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
2012 жылғы 1 маусым
Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 1 маусымдағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 53-296
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 5-33 шешіміне
1-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы"
N 53-296 шешіміне
1-қосымша
Алматы облысының 2012 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
I. Кірістер

21488
4
Жамбылский
193171
5
Панфиловский
10000
6
г.Талдыкорган
277230
Приложение 12
к решению маслихата Алматинской
области от 1 июня 2012 года N 5-33
"О внесении изменений и дополнений
в решение маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2011 года
N 53-296 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2012-2014 годы"
Приложение 18
к решению маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2011 года
N 53-296 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2012-2014 годы
Распределение бюджетных кредитов на строительство жилья
бюджетам районов и городов
N пп
Наименование
района (города областного
значения)
Сумма
(тыс.тенге)
в том числе:
республиканский
бюджет
Всего
664000
664000
1
Илийский
60518
60518
2
г.Талдыкорган
603482
603482
Приложение 13
к решению маслихата Алматинской
области от 1 июня 2012 года N 5-33
"О внесении изменений и дополнений
в решение маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2011 года
N 53-296 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2012-2014 годы"
Приложение 19
к решению маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2011 года
N 53-296 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2012-2014 годы
Распределение целевых трансфертов на развитие бюджетам районов
и городов в рамках Программы занятости 2020
N пп
Наименование
района
(города
областного
значения)
(тыс.тенге)
Сумма
расходов
в том числе:
на строительство и
(или) приобретение
служебного жилища
развитие и (или)
приобретение
инженерно-
коммуникационной
инфраструктуры
республи-
канский
бюджет
областной
бюджет
республи-
канский
бюджет
областной
бюджет
Всего

21488
4
Жамбыл
193171
5
Панфилов
10000
6
Талдықорған қ.
277230
Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 1 маусымдағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 53-296
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 5-33 шешіміне
12-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы"
N 53-296 шешіміне
18-қосымша
Тұрғын үй салуға аудандар мен қалалар бюджеттеріне берілетін
бюджеттік кредиттер сомасын бөлу
N рн
Аудан
(облыстық мәні бар
қала) атауы
барлығы
оның ішінде
республикалық
бюджеттен
Барлығы
664000
664000
1
Іле
60518
60518
3
Талдықорған қ.
603482
603482
Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 1 маусымдағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 53-296
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 5-33 шешіміне
13-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы"
N 53-296 шешіміне
19-қосымша
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде аудандардың
(облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін
нысаналы даму трансферттерді бөлу
N
пп
Аудан
(облыстық
мәні бар
қала) атауы
Барлығы
соның ішінде
қызметтік тұрғын үй
салуға және (немесе)
сатып алуға
инженерлік
коммуникациялық
инфрақұрылымдардың
дамуына және
(немесе) сатып алуға
республика-
лық
бюджеттен
жергі-
лікті
бюджет-
тен
республика-
лық
бюджеттен
жергілікті
бюджеттен
Барлығы