Об определении мест размещения и удаления отходов производства и потребления
Постановление акимата Алматинской области от 05 ноября 2012 года N 347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 ноября 2012 года N 2204. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 03 марта 2015 года № 107
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 03.03.2015 № 107.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 288 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места размещения и удаления отходов производства и потребления на территории Алматинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Тынышбая Досымбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мусаханов
Приложение
к постановлению акимата области
"Об определении мест размещения
и удаления отходов производства
и потребления" от 05 ноября
2012 года N 347
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Алматинской области от 13.05.2013 N 134 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места размещения и удаления отходов производства и потребления
Наименование
административно-территориальной единицы
Место размещения и удаления отходов
Площадь, га
1
2
3
Аксуский район
Арасанский сельский округ
село Арасан-Капал
на расстоянии 1050 метров от
северо-западной стороны села
0,5
Есеболатовский сельский
округ
село Кызылкайын
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
0,25
Каракозский сельский
округ
село Кенгарын
на расстоянии 1000 метров от
северо-западной стороны села
1,0
Карасуский сельский округ
село Тарас
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
0,5
Матайский поселковый
округ
разъезд Береке
на расстоянии 1000 метров от
юго-восточной стороны
разъезда
0,5
поселок Матай
на расстоянии 1000 метров от
северо-западной стороны
поселка на расстоянии 1010
метров от юго-восточной
стороны поселка
3,0
3,0
Суыксайский сельский
округ
село Суыксай
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
2,0
Балхашский район
Аккольский сельский округ
село Акколь
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны
села
1,5
село Кокжиде
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны
села
1,5
1
2
3
Баканасский сельский
округ
село Баканас
на расстоянии 4000 метров от
восточной стороны села
2,4
Бирликский сельский округ
село Бирлик
на расстоянии 1300 метров от
северо-восточной стороны
села
2,0
Коктальский сельский
округ
село Коктал
на расстоянии 2000 метров от
северо-восточной стороны
села
2,0
Енбекшиказахский район
Акшийский сельский округ
село Акши
на расстоянии 1000 метров отсеверо-восточной стороны
села
2,0
село Казатком
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны
села
3,0
Балтабайский сельский
округ
село Енбек
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
1,0
Байтерекский сельский
округ
село Байтерек
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
2,5
село Койшибек
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
1,7
Бартогайский сельский
округ
село Бижанов и село
Байсеит
на расстоянии 1500 метров от
юго-восточной стороны села
2,0
Болекский сельский округ
село Аймен
на расстоянии 1000 метров от
юго-западной стороны села
1,0
село Карасай
на расстоянии 1150 метров от северной стороны села
1,3
Евгенемаловодненский
сельский округ
село Маловодный
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
2,0
Казахстанский сельский
округ
село Ж.Кайыпов
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
3,0
село Казахстан
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
3,5
Каражотинский сельский
округ
село Актоган
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
2,0
село Каражота
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
3,0
Каракемерский сельский
округ
село Каракемер
на расстоянии 1400 метров от
северо-западной стороны села
1,5
Каратурыкский сельский
округ
село Ащысай
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
1,0
село Таукаратурык
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
1,0
Корамский сельский округ
село Корам
на расстоянии 1000 метров от
северо-западной стороны села
1,0
Нуринский сельский округ
село Нура
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
2,0
Ташкенсазский сельский
округ
село Ташкенсаз
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
1,0
Тескенсуский сельский
округ
село Тескенсу
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
3,0
село Толкын
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
2,0
село Колды
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
2,0
Саймасайский сельский
округ
село Саймасай
на расстоянии 1500 метров от
северной стороны села
5,0
Шелекский сельский округ
село Шелек
на расстоянии 1500 метров от
восточной стороны села

Өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыру және жою орындарын айқындау туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 05 қарашадағы N 347 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 27 қарашада N 2204 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 03 наурыздағы № 107 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы әкімдігінің 03.03.2015 № 107 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 288-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы облысының аумағында өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыратын және жоятын орындар айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Тынышбай Досымбекұлы Досымбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшiне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұсаханов
Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 05 қарашадағы "Өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыру және жою орындарын айқындау туралы" N 347 қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы облыстық әкімдігінің 13.05.2013 N 134 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыратын және жоятын орындар
Әкімшілік-
аумақтық
бірліктің атауы
Қалдықтарды орналастыру
және жою орны
Көлемі, га
1
2
3
Ақсу ауданы
Арасан ауылдық
округі
Арасан-Қапал ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан
1050 метр қашықта
0,5
Есеболатов ауылдық
округі
Қызылқайын ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
қашықта
0,25
Қаракөз ауылдық
округі
Кеңғарын ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
1,0
Қарасу ауылдық
округі
Тарас ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
0,5
Матай кенттік
округі
Береке разъезі
разъездің оңтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
0,5
Матай кенті
кенттің солтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
кенттің оңтүстік-шығыс жағынан
1010 метр қашықта
3,0
3,0
Суықсай ауылдық
округі
Суықсай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
2,0
Балқаш ауданы
Ақкөл ауылдық
округі
Ақкөл ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
1,5
Көкжиде ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
1,5
Бақанас ауылдық
округі
Бақанас ауылы
ауылдың шығыс жағынан 4000 метр
қашықта
2,4
Бірлік ауылдық
округі
Бірлік ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1300 метр қашықта
2,0
Көктал ауылдық
округі
Көктал ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
2000 метр қашықта
2,0
Еңбекшіқазақ
ауданы
Ақши ауылдық
округі
Ақши ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Қазатком ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
3,0
Балтабай ауылдық
округі
Еңбек ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
1,0
Байтерек ауылдық
округі
Байтерек ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
2,5
Қойшыбек ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр
қашықта
1,7
Бартоғай ауылдық
округі
Бижанов ауылы,
Байсеиіт ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан
1500 метр қашықта
2,0
Бөлек ауылдық
округі
Әймен ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
1,0
Қарасай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1150 метр қашықта
1,3
Евгенемаловодненский
ауылдық округі
Маловодный ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр
қашықта
2,0
Қазақстан ауылдық
округі
Ж.Қайыпов ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр
қашықта
3,0
Қазақстан ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр
қашықта
3,5
Қаражота ауылдық
округі
Ақтоған ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Қаражота ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
3,0
Қаракемер ауылдық
округі
Қаракемер ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан
1400 метр қашықта
1,5
Қаратұрық ауылдық
округі
Ашысай ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр
қашықта
1,0
Тауқаратұрық ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр
қашықта
1,0
Қорам ауылдық
округі
Қорам ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
1,0
Нұра ауылдық
округі
Нұра ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Ташкенсаз ауылдық
округі
Ташкенсаз ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
1,0
Тескенсу ауылдық
округі
Тескенсу ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
3,0
Толқын ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Көлді ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр
қашықта
2,0
Саймасай ауылдық
округі
Саймасай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1500
метр қашықта
5,0
Шелек ауылдық
округі
Шелек ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1500 метр
қашықта

12,0
Жамбылский район
Аксенгерский сельский
округ
разъезд Жиренайгыр
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны
села
1,0
село Аксенгер
на расстоянии 1000 метров от
северо-западной стороны села
4,0
село Жайсан
на расстоянии 1020 метров от
северной стороны села
3,0
Дегересский сельский
округ
село Булак
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
1,0
Жамбылский сельский округ
село Кызыласкер
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны
села
0,5
Матыбулакский сельский
округ
село Жайлау
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
2,0
Мынбаевский сельский
округ
село Мынбаево
на расстоянии 1000 метров от
осточной стороны села
3,0
Самсинский сельский округ
село Копа
на расстоянии 2300 метров от
северо-восточной стороны
села
1,0
село Самсы
на расстоянии 1900 метров от
северо-восточной стороны
села
2,0
село Таргап
на расстоянии 1700 метров от
северной стороны села
2,0
Сарытаукумский сельский
округ
село Ащысу
на расстоянии 1050 метров от
северо-западной стороны села
1,5
село Каншенгиль
на расстоянии 1000 метров от
северо-западной стороны села
1,0
Талапский сельский округ
село Сураншы батыр
на расстоянии 2000 метров от
восточной стороны села
3,0
Темиржолский сельский
округ
разъезд Казыбек би
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны
села
3,0
Ульгулинский сельский
округ
село Улгили
на расстоянии 1000 метров от
западной стороны села
1,0
Унгыртасский сельский
округ
село Акдала
на расстоянии 2000 метров от
северной стороны села
3,0
Илийский район
Жетыгенский сельский округ
село Жетыген
на расстоянии 5000 метров от юго-западной стороны села
15,0
Кербулакский район
Алтынемельский сельский
округ
село Алтынемел
на расстоянии 2000 метров от
северо-западной стороны села
1,0
село Байгазы
на расстоянии 1800 метров от
северо-западной стороны села
0,7
село Кызылмектеп
на расстоянии 2000 метров от
юго-восточной стороны села
0,7
Басшийский сельский округ
село Актобе
на расстоянии 1700 метров от
юго-западной стороны села
2,0
Жоламанский сельский
округ
село Жоламан
на расстоянии 1700 метров от
юго-западной стороны села
3,2
Каспанский сельский округ
село Коксай
на расстоянии 1250 метров от
юго-западной стороны села
2,0
село Шаган
на расстоянии 1100 метров от
восточной стороны села
1,8
Когалинский сельский
округ
село Кокбастау
на расстоянии 1300 метров от
северо-западной стороны села
1,0
Коксуский сельский округ
село Коксу
на расстоянии 1400 метров от
юго-западной стороны села
1,0
село Коктал
на расстоянии 1300 метров от
юго-западной стороны села
0,5
село Косагаш
на расстоянии 1150 метров от
юго-восточной стороны села
0,5
Кызылжарский сельский
округ
село Шилису
на расстоянии 1300 метров от
юго-восточной стороны села
4,0
Сарыбастауский сельский
округ
село Аркарлы
на расстоянии 1300 метров от
юго-западной стороны села
1,3
село Сарыбастау
на расстоянии 1200 метров от
юго-западной стороны села
1,5
Сарыбулакский сельский
округ
село Сарыбулак
на расстоянии 1400 метров от
северо-западной стороны села
1,0
село Шилису
на расстоянии 1300 метров от
юго-восточной стороны села
1,0
Шанханайский сельский
округ
село Коянкоз
на расстоянии 1300 метров от
северо-западной стороны села
2,0
село Майтобе
на расстоянии 1000 метров от
юго-западной стороны села
2,0
Коксуский район
Айнабулакский сельский
округ
село Айнабулак
на расстоянии 1050 метров от
северо-западной стороны села
2,0
Алгабасский сельский
округ
село Алгабас
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
2,0
село Кызылтоган
на расстоянии 1060 метров от
юго-восточной стороны села
2,0
Балпыкский поселковый
округ
село Бескайнар
на расстоянии 10500 метров от
северо-восточной стороны села
2,0
Енбекшинский сельский
округ
село Амангельды
на расстоянии 1100 метров от
юго-западной стороны села
2,0
село Каратал
на расстоянии 1000 метров от
юго-западной стороны села
2,0
село Кенарал
на расстоянии 1000 метров от
юго-западной стороны села
2,0
Жарлыозекский сельский
округ
село Жарлыозек
на расстоянии 1000 метров от
северо-западной стороны села
2,0
Кабылисанский сельский
округ
село Актекше
на расстоянии 1000 метров от
юго-западной стороны села
2,0
Лабасинский сельский округ
село Мамбет
на расстоянии 1060 метров от
северо-восточной стороны села
2,0
село Талапты
на расстоянии 1050 метров от
юго-западной стороны села
2,0
село Енбекшиказах
на расстоянии 1060 метров от
северо-восточной стороны села
2,0
село Жамбыл
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
2,0
Муканчинский сельский
округ
село Муканчи
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
2,0
село Жетыжал
на расстоянии 1000 метров от
северо-западной стороны села
2,0
Мукрынский сельский округ
село Мукры
на расстоянии 1000 метров от
юго-западной стороны села
2,0
Мусабекский сельский округ
село Маулимбай
на расстоянии 1000 метров от
юго-западной стороны села
2,0
село Мусабек
на расстоянии 1100 метров от
северо-восточной стороны села
2,0
Панфиловский район
Айдарлинский сельский
округ
село Айдарлы
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
0,5
село Дарбазакум
на расстоянии 1000 метров от
юго-западной стороны села
0,5
село Сарпылдак
а расстоянии 1010 метров от
северо-восточной стороны
села
0,5
Баскуншинский сельский
округ
село Алмалы
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
0,5
село Баскунши
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
0,5
Бирликский сельский округ
село Алтыуй
на расстоянии 1000 метров от
юго-западной стороны села
2,0
село Надек
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной сторон села
0,8
Жаскентский сельский
округ
село Суптай
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
0,7
село Головацкого
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
0,6
Жиделинский сельский
округ
село Жидели
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны
села
0,5
Жаркентский городской
округ
город Жаркент
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
2,5
Коктальский сельский
округ
село Акжазык
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
2,0
село Аккудык
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
2,0
село Коктал
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
2,0
Коныроленский сельский
округ
село Сарытобе
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
1,0
село Ынталы
на расстоянии 1020 метров от
западной стороны села
1,0
Пенжимский сельский округ
село Нижний Пенжим
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
2,0
село Пенжим
на расстоянии 1100 метров от
северо-восточной стороны
села
2,5
Сарыбельский сельский
округ
село Садыр
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
0,5
село Сарыбель
на расстоянии 1000 метров от
юго-восточной стороны села
0,5
село Турпан
на расстоянии 1500 метров от
южной стороны села
0,5
Талдинский сельский округ
село Енбекши
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
0,5
село Нагараши
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
0,5
Улкеншыганский сельский
округ
село Кырыккудык
на расстоянии 1000 метров от
западной стороны села

12,0
Жамбыл ауданы
Ақсенгір ауылдық
округі
Жиренайғыр разъезі
разъездің солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
1,0
Ақсенгір ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 1000 метр қашықта
4,0
Жайсан ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1020
метр қашықта
3,0
Дегерес ауылдық
округі
Бұлақ ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
1,0
Жамбыл ауылдық
округі
Қызыләскер ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
0,5
Матыбұлақ ауылдық
округі
Жайлау ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
2,0
Мыңбаев ауылдық
округі
Мыңбаев ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр
қашықта
3,0
Самсы ауылдық
округі
Қопа ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
2300 метр қашықта
1,0
Самсы ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1900 метр қашықта
2,0
Тарғап ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1700
метр қашықта
2,0
Сарытауқұм ауылдық
округі
Ащысу ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан
1050 метр қашықта
1,5
Қаншенгіл ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
1,0
Талап ауылдық
округі
Сұраншы батыр
ауылы
ауылдың шығыс жағынан 2000 метр
қашықта
3,0
Теміржол ауылдық
округі
Қазыбек би разъезі
разъездің солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
3,0
Үлгілі ауылдық
округі
Үлгілі ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000 метр
қашықта
1,0
Ұңғыртас ауылдық
округі
Ақдала ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 2000
метр қашықта
3,0
Іле ауданы
Жетіген ауылдық округі
Жетіген ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 5000 метр қашықта
15,0
Кербұлақ ауданы
Алтынемел ауылдық округі
Алтынемел ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан
2000 метр қашықта
1,0
Байғазы ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан
1800 метр қашықта
0,7
Қызылмектеп ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан
2000 метр қашықта
0,7
Басши ауылдық
округі
Ақтөбе ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1700 метр қашықта
2,0
Жоламан ауылдық
округі
Жоламан ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1700 метр қашықта
3,2
Қаспан ауылдық
округі
Көксай ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1250 метр қашықта
2,0
Шаған ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1100 метр
қашықта
1,8
Қоғалы ауылдық
округі
Көкбастау ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан
1300 метр қашықта
1,0
Көксу ауылдық
округі
Көксу ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1400 метр қашықта
1,0
Көктал ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1300 метр қашықта
0,5
Қосағаш ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан
1150 метр қашықта
0,5
Қызылжар ауылдық
округі
Шилісу ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан
1300 метр қашықта
4,0
Сарыбастау ауылдық
округі
Арқарлы ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1300 метр қашықта
1,3
Сарыбастау ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1200 метр қашықта
1,5
Сарыбұлақ ауылдық
округі
Сарыбұлақ ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан
1400 метр қашықта
1,0
Шилісу ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан
1300 метр қашықта
1,0
Шанханай ауылдық
округі
Қоянкөз ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан
1300 метр қашықта
2,0
Майтөбе ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Көксу ауданы
Айнабұлақ ауылдық
округі
Айнабұлақ ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан
1050 метр қашықта
2,0
Алғабас ауылдық
округі
Алғабас ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Қызылтоған ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан
1060 метр қашықта
2,0
Балпық кенттік
округі
Бесқайнар ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
10500 метр қашықта
2,0
Еңбекші ауылдық
округі
Амангелді ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1100 метр қашықта
2,0
Қаратал ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Кеңарал ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Жарлыөзек ауылдық
округі
Жарлыөзек ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Қаблиса ауылдық
округі
Ақтекше ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Лабасы ауылдық
округі
Мәмбет ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1060 метр қашықта
2,0
Талапты ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1050 метр қашықта
2,0
Еңбекшіқазақ ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1060 метр қашықта
2,0
Жамбыл ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Мұқаншы ауылдық
округі
Мұқаншы ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Жетіжал ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Мұқыры ауылдық
округі
Мұқыры ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Мұсабек ауылдық
округі
Мәулімбай ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Мұсабек ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1100 метр қашықта
2,0
Панфилов ауданы
Айдарлы ауылдық
округі
Айдарлы ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
0,5
Дарбазақұм ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
0,5
Сарпылдақ ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1010 метр қашықта
0,5
Басқұншы ауылдық
округі
Алмалы ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
0,5
Басқұншы ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
0,5
Бірлік ауылдық
округі
Алтыүй ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Нәдек ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
0,8
Жаскент ауылдық
округі
Сұптай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
0,7
Головацкий ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр
қашықта
0,6
Жиделі ауылдық
округі
Жиделі ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
0,5
Жаркент қалалық округі
Жаркент қаласы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
2,5
Көктал ауылдық
округі
Ақжазық ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
2,0
Аққұдық ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
2,0
Көктал ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
2,0
Қоңыролең ауылдық
округі
Сарытөбе ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
1,0
Ынталы ауылы
ауылдың батыс жағынан 1020 метр
қашықта
1,0
Пенжім ауылдық
округі
Төменгі Пенжім
ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
2,0
Пенжім ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан
1100 метр қашықта
2,5
Сарыбел ауылдық
округі
Садыр ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
0,5
Сарыбел ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
0,5
Тұрпан ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1500
метр қашықта
0,5
Талды ауылдық
округі
Еңбекші ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
0,5
Нағарашы ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
0,5
Үлкеншыған ауылдық
округі
Қырыққұдық ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000 метр/
қашықта

0,64
село Малый Шыган
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
0,5
Ушаральский сельский
округ
село Акарал
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
1,0
село Кызыл Жиде
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
1,0
Шолакайский сельский
округ
село Шолакай
на расстоянии 1030 метров от
юго-восточной стороны села
1,0
Райымбекский район
Алгабасский сельский
округ
село Алгабас
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
3,0
Жаланашский сельский
округ
село Тогызбулак
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
6,0
Жылысайский сельский
округ
село Жылысай
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
8,0
Жамбылский сельский округ
село Жамбыл
на расстоянии 1010 метров от
северной стороны села
4,5
Кайнарский сельский округ
село Кайнар
на расстоянии 1030 метров от
западной стороны села
6,0
Какпакский сельский округ
село Кокбель
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
3,0
село Какпак
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
3,0
Карабулакский сельский
округ
село А.Нусипбекова
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
6,25
Карасазский сельский
округ
село Карасаз
на расстоянии 1000 метров от
западной стороны села
6,0
Каркаринский сельский
округ
село Каркара
на расстоянии 1010 метров от
северной стороны села
6,0
Кегеньский сельский округ
село Кегень
на расстоянии 1005 метров от
северной стороны села
6,0
Сарыжазский сельский
округ
село Комирши
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
3,0
Сатинский сельский округ
село Саты
на расстоянии 1000 метров от
юго-западной стороны села
4,0
Сумбинский сельский округ
село Кызылшекара
на расстоянии 1010 метров от
западной стороны села
6,0
Тасашинский сельский
округ
село Жана-Тасашы
на расстоянии 1010 метров от
южной стороны села
6,0
Тегыстинский сельский
округ
село Тегыстык
на расстоянии 1010 метров от
северной стороны села
5,0
Туйыкский сельский округ
село Туйык
на расстоянии 1030 метров от
северной стороны села
3,0
Узакский сельский округ
село Сарыбастау
на расстоянии 1020 метров от
восточной стороны села
4,0
село Жанаталап
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
4,0
Узынбулакский сельский
округ
село Аксай
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
6,0
село Узынбулак
на расстоянии 1000 метров от
западной стороны села
9,0
Шалкодинский сельский
округ
село Талас
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
5,25
село Шалькоде
на расстоянии 1010 метров от
восточной стороны села
6,0
Сарканский район
Карабогетский сельский
округ
село Еркин
на расстоянии 1000 метров от
северо-западной стороны села
1,0
село Карабогет
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
2,0
Талгарский район
Кендалинский сельский
округ
ПК "Марат"
на расстоянии 1250 метров от
восточной стороны села
Енбекши

0,64
Кіші Шыған ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
0,5
Үшарал ауылдық
округі
Ақарал ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
1,0
Қызыл Жиде ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
1,0
Шолақ ауылдық
округі
Шолақай ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан
1030 метр қашықта
1,0
Райымбек ауданы
Алғабас ауылдық
округі
Алғабас ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
3,0
Жалаңаш ауылдық
округі
Тоғызбұлақ ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
6,0
Жылысай ауылдық
округі
Жылысай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
8,0
Жамбыл ауылдық
округі
Жамбыл ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1010
метр қашықта
4,5
Қайнар ауылдық
округі
Қайнар ауылы
ауылдың батыс жағынан 1030 метр
қашықта
6,0
Қақпақ ауылдық
округі
Көкбел ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
3,0
Қақпақ ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
3,0
Қарабұлақ ауылдық
округі
А.Нүсіпбеков ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр
қашықта
6,25
Қарасаз ауылдық
округі
Қарасаз ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000 метр
қашықта
6,0
Қарқара ауылдық
округі
Қарқара ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1010
метр қашықта
6,0
Кеген ауылдық
округі
Кеген ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1005
метр қашықта
6,0
Сарыжаз ауылдық
округі
Көмірші ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр
қашықта
3,0
Саты ауылдық
округі
Саты ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
4,0
Сүмбе ауылдық
округі
Қызылшекара ауылы
ауылдың батыс жағынан 1010 метр
қашықта
6,0
Тасашы ауылдық
округі
Жаңа-Тасашы ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1010
метр қашықта
6,0
Тегісті ауылдық
округі
Тегістік ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1010
метр қашықта
5,0
Тұйық ауылдық
округі
Түйық ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1030
метр қашықта
3,0
Ұзақ ауылдық
округі
Сарыбастау ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1020 метр
қашықта
4,0
Жаңаталап ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
4,0
Ұзынбұлақ ауылдық
округі
Ақсай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
6,0
Ұзынбұлақ ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000 метр
қашықта
9,0
Шәлкөде ауылдық
округі
Талас ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
5,25
Шәлкөде ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1010 метр
қашықта
6,0
Сарқан ауданы
Қарабөгет ауылдық
округі
Еркін ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан
1000 метр қашықта
1,0
Қарабөгет ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000
метр қашықта
2,0
Талғар ауданы
Кеңдала ауылдық
округі
"Марат" ӨК
Еңбекші ауылдың шығыс жағынан
1250 метр қашықта

9,72
Кайнарский сельский округ
село Жалгамыс
на расстоянии 2800 метров от
западной стороны села
16,4
город Талдыкорган
на расстоянии 10000 метров от
северо-западной стороны
города
25,0
Уйгурский район
Актамский сельский округ
село Актам
на расстоянии 1360 метров от
северной стороны села
6,0
Больше-Аксуский сельский
округ
село Большое Аксу
на расстоянии 1430 метров от
северной стороны села
6,0
село Долайты
на расстоянии 1460 метров от
северо-западной стороны села
6,0
Дардамтинский сельский
округ
село Сункар
на расстоянии 1260 метров от
северной стороны села
6,0
Кетменьский сельский
округ
село Кепебулак
на расстоянии 1050 метров от
северной стороны села
6,0
Малодеханьский сельский
округ
село Малое Дехань
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
6,0
Тегерменьский сельский
округ
село Тегермень
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
6,0

9,72
Қайнар ауылдық округі
Жалғамыс ауылы
ауылдың батыс жағынан 2800 метр қашықта
16,4
Талдықорған қаласы
қаланың солтүстік-батыс жағынан
10000 метр қашықта
25,0
Ұйғыр ауданы
Ақтам ауылдық
округі
Актам ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1360
метр қашықта
6,0
Үлкен-Ақсу ауылдық
округі
Үлкен-Ақсу ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1430
метр қашықта
6,0
Долайты ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан
1460 метр қашықта
6,0
Дардамты ауылдық
округі
Сұңқар ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1260
метр қашықта
6,0
Кетмен ауылдық
округі
Кепебұлақ ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1050
метр қашықта
6,0
Кішідехан ауылдық
округі
Кіші Дехан ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
6,0
Тегермен ауылдық
округі
Тегермен ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000
метр қашықта
6,0