Об утверждении регламента государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Постановление акимата Алматинской области от 22 ноября 2012 года N 366. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 декабря 2012 года N 2211. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 21 ноября 2014 года № 410
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 21.11.2014 № 410 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" от 15 апреля 2013 года, статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1108 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области сельского хозяйства и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата Алматинской области от 13.02.2014 N 19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области                   А. Мусаханов
Утвержден
постановлением акимата
Алматинской области
от 22 ноября 2012 года N 366
Регламент государственной услуги "Принятие местными
исполнительными органами области решения по закреплению
охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков
за пользователями животным миром и установлению сервитутов для
нужд охотничьего и рыбного хозяйства"

"Облыстық жергiлiктi атқарушы органдарының жануарлар дүниесiн пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттiлiктерi үшiн сервитуттарды белгiлеу жөнiнде шешiмдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 22 қарашадағы N 366 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 10 желтоқсанда N 2211 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қарашадағы N 410 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 21.11.2014 № 410 қаулысымен (алғашкы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Ауыл шаруашылығы саласында мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту туралы және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" N 1108 қаулысына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Алматы облыстық  әкімдігінің 13.02.2014 N 19 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Қоса беріліп отырған."Облыстың жергiлiктi атқарушы органдарының жануарлар дүниесiн пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттiлiктерi үшiн сервитуттарды белгiлеу жөнiнде шешiмдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т. Досымбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі                     А. Мұсаханов
Алматы облысы әкімдігінің
2012 жылғы 22 қарашадағы
N 366 қаулысымен бекітілген
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су
айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру мен аңшылық
және балық шаруашылығының қажеттіліктері үшін сервитуттарды
белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет
регламенті

1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства" используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги - физические и юридические лица;
2) местный исполнительный орган – государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Алматинской области".
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 1 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" от 15 апреля 2013 года.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Алматинской области от 13.02.2014 N 19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Государственная услуга "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства" оказывается посредством проведения конкурса:
1) при закреплении охотничьих угодий – территориальными инспекциями Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – инспекция 1) по адресу, указанным в приложении 2 к настоящему регламенту;
2) при закреплении рыбохозяйственных водоемов и (или) участков – территориальными инспекциями Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – инспекция 2) по адресу, указанным в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Государственная услуга предоставляется местными исполнительными органами областей.
5. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
6. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
7. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 4) пункта 2 статьи 10 и статьи 40 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" от 9 июля 2004 года, постановления Правительства Республики Казахстан от 21 января 2005 года N 40 "Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению охотничьих угодий и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса", постановления Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года N 102 "Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса".

1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру мен аңшылық және балық шаруашылығының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет регламентінде келесі ұғымдар қолданылады:
1) мемлекеттік қызмет алушы – жеке және заңды тұлғалар;
2) жергілікті атқарушы орган – "Алматы облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабының 1-тармағына сәйкес әзірленген.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облыстық  әкімдігінің 13.02.2014 N 19(алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру мен аңшылық және балық шаруашылығының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет конкурс жүргізу арқылы көрсетіледі:
1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекцияларымен (бұдан әрі-инспекция) аңшылық алқаптарын бекіту кезінде 1) осы регламенттің N 2-қосымшасында көрсетілген мекенжай бойынша.
2) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекцияларымен (бұдан әрі-инспекция) балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекіту кезінде 2) осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген мекенжай бойынша.
4. Мемлекеттік қызмет облыстық жергілікті атқарушы органдармен көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет түрі: автоматтандырылмаған.
6. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі N 593 Заңының 10-бабы, 2-тармағы, 4) тармақшасы және 40-бабының, "Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiнде конкурс өткiзу ережесiн және конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы N 40 Қаулысы, Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекiтiп беру бойынша конкурс өткiзу ережесiн және конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы N 102 Қаулысына сәйкес жүзеге асырылады.

8. Результатом оказываемой государственной услуги являются постановление местного исполнительного органа о закреплении охотничьих угодий или рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за получателем государственной услуги (далее – постановление) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
9. Информация о государственной услуге размещается на стендах и интернет-ресурсе местного исполнительного органа http://priroda.zhetysu-gov.kz.
10. Для получения государственной услуги при закреплении охотничьих угодий получатели государственной услуги представляют:
1) при проведении конкурса:
заявление на участие в конкурсе по закреплению охотничьих угодий по форме согласно приложению 4 к настоящему регламенту;
документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2005 года N 40 "Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению охотничьих угодий и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года N 102 "Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса" (подлинники или нотариально засвидетельствованные копии);
копии устава и свидетельства о государственной регистрации получателя государственной услуги в качестве юридического лица, свидетельства налогоплательщика (нотариально засвидетельствованные в случае непредставления оригиналов для сверки) – для юридических лиц;
копии документа, подтверждающего право на осуществление предпринимательской деятельности, а также копию удостоверения личности или паспорта, свидетельства налогоплательщика (нотариально засвидетельствованные в случае непредставления оригиналов для сверки) – для физических лиц.
Конкурсная заявка представляется участниками конкурса в прошитом виде с пронумерованными страницами, последняя страница заверяется их подписями;
2) при закреплении охотничьих угодий за получателями государственной услуги на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании данных лиц:
заявление в произвольной форме;
документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям (подлинники или нотариально засвидетельствованные копии);
копии идентификационных документов на земельный участок, подтверждающих соответствующие права;

8. Жергілікті атқарушы органның аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн жануарлар дүниесін мемлекеттік қызмет алушыға бекiтiп беру туралы қағаз тасығыштағы қаулысы не болмаса мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту жөніндегі дәлелді жауабы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын талаптар
9. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат жергілікті атқарушы органдардың стендтерінде және http://priroda.zhetysu-gov.kz интернет-ресурсында орналастырылады.
10. Мемлекеттік қызмет алушы аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн жануарлар дүниесін бекiтiп беруде мемлекеттік қызмет алу үшін ұсынады:
1) конкурс жүргізу кезінде:
аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiндегi конкурсқа қатысуға (осы регламентке 4-қосымша);
конкурсқа қатысушыға "Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiнде конкурс өткiзу ережесiн және конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы N 40 Қаулысымен және "Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекiтiп беру бойынша конкурс өткiзу ережесiн және конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы N 102 Қаулысымен бекітілген бiлiктiлiк талаптарға сәйкестігін растайтын құжаттар (түпнұсқалар немесе нотариалды түрде куәландырылған көшiрмелер);
заңды тұлғалар үшін - жарғының және өтініш берушінің заңды тұлға ретінде мемлекеттік тіркелгені туралы куәліктің, салық төлеуші куәлігінің (салыстырып тексеру үшін түпнұсқаларын ұсынбаған жағдайда нотариалды куәландырылған) көшірмелері;
жеке тұлғалар үшін - кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыру құқығын растайтын құжаттың көшірмесі, сондай-ақ жеке куәліктің немесе паспорттың, салық төлеуші куәлігінің (салыстырып тексеру үшін түпнұсқаларын ұсынбаған жағдайда нотариалды куәландырылған) көшірмелері.
Конкурсқа қатысушылар конкурстық өтінімдi беттерi нөмiрленiп, тiгілген күйiнде бередi, соңғы бетi олардың қолдарымен куәландырылады:
2) аталған тұлғалардың жеке меншігінде немесе уақытша пайдалануындағы аңшылық алқаптарын мемлекеттік қызмет алушыға бекіту кезінде:
еркін түрдегі өтініш;
конкурсқа қатысушыға қойылатын бiлiктiлiк талаптарға сәйкестігін растайтын құжаттар (түпнұсқалар немесе нотариалды түрде куәландырылған көшiрмелер);
жер учаскесіне сәйкес құқығын растайтын сәйкестендірілген құжаттардың көшірмелері;

3) при перезакреплении охотничьих угодий, срок по которым истек:
заявление в произвольной форме;
документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям (подлинники или нотариально засвидетельствованные копии);
документы, подтверждающие соблюдение обязательств по договору на ведение охотничьего хозяйства.
Сроки оказания государственной услуги:
1) при проведении конкурса:
составление протокола по итогам проведенного конкурса – в течение десяти рабочих дней со дня вскрытия конвертов с конкурсной заявкой;
направление соответствующей инспекцией протокола об итогах конкурса в местный исполнительный орган – в течение трех рабочих дней со дня подведения итогов конкурса;
принятие решения местным исполнительным органом о закреплении охотничьих угодий или рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за получателем государственной услуги – в течение пяти рабочих дней со дня получения протокола об итогах конкурса;
2) при закреплении охотничьих угодий за получателями государственной услуги на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании данных лиц, а также при перезакреплении охотничьих угодий, срок закрепления по которым истек – не более двадцати рабочих дней с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в подпунктах 2) и 3) пункта 11 настоящего регламента;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более тридцати минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении результата государственной услуги – не более тридцати минут;
5) срок проверки полноты представленных документов с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в подпункте 2) пункта 11 настоящего регламента, – в течение двух рабочих дней.
В случае невыдачи постановления или непредставления мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги в сроки, установленные в подпункте 2) настоящего пункта, постановление считается выданным и подлежит передаче получателю государственной услуги в течение двух рабочих дней.
11. Для получения государственной услуги при закреплении рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения получатели государственной услуги представляют:
1) заявление на участие в конкурсе по форме согласно приложению 5 к настоящему регламенту;
2) документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям (подлинники или нотариально заверенные копии):
учредительный документ, свидетельство о государственной регистрации, свидетельство налогоплательщика (нотариально заверенные копии) – для юридических лиц;
удостоверение личности гражданина Республики Казахстан или паспорт, свидетельство налогоплательщика (нотариально заверенные копии), документы, предоставляющие право на осуществление предпринимательской деятельности без образования юридического лица, – для физических лиц;
утвержденный руководителем получателя государственной услуги план развития, рыбного хозяйства установленной формы по каждому водоему и (или) участку отдельно (подлинник);
для физических и юридических лиц, за которыми ранее закреплялись рыбохозяйственные водоемы и (или) участки – информацию, подтверждающую вложение средств на воспроизводственные и рыбоохранные мероприятия и освоение выделенных квот в истекшем году и согласованную с инспекцией 2 (подлинник);
справку налогового органа об отсутствии (наличии) налоговой задолженности, задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям на 1 января текущего (предыдущего финансового) года;
письменное обязательство за подписью руководителя получателя государственной услуги о предоставлении сервитута для осуществления:
контрольного лова – Комитету рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства и (или) инспекции 2;
научно-исследовательского лова - физическим и юридическим лицам;
любительского (спортивного) рыболовства - физическим лицам (подлинник);

3) мерзімі біткен аңшылық алқаптарын қайта бекіту кезінде:
еркін түрдегі өтініш;
конкурсқа қатысушыға қойылатын бiлiктiлiк талаптарға сәйкестігін растайтын құжаттар (түпнұсқалар немесе нотариалды түрде куәландырылған көшiрмелер);
аңшылық шаруашылығын жүргізу келісімі бойынша міндеттемелердің сақталуын растайтын құжаттар.
Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) конкурс өткізу кезінде:
конкурстық өтінімі бар конверттер ашылған күннен бастап он жұмыс күн ішінде өткізілген Конкурстың қорытындылары бойынша хаттама толтырылады;
конкурс қорытындысы шығарылған күннен бастап үш күн ішінде конкурс қорытындысы туралы хаттаманы сәйкес инспекциямен жергілікті атқарушы органға жолдау;
жергілікті атқарушы органмен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін мемлекеттік қызмет алушыға бекіту туралы шешімді қабылдау - конкурс қорытындысы туралы хаттаманы алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде;
2) аталған тұлғалардың жеке меншігінде немесе уақытша пайдалануындағы аңшылық алқаптарын мемлекеттік қызмет алушыға бекіту кезінде, сонымен қатар мерзімі біткен аңшылық алқаптарын мемлекеттік қызмет алушыға қайта бекіту кезінде – мемлекеттік қызметті алушымен осы регламенттің 11 тармағы 2), 3) тармақшаларында белгіленген құжаттарды тапсырған сәттен бастап жиырма жұмыс күнінен аспайтын мерзімде;
3) қажетті құжаттарды тапсырған кезде ең көп жіберілетін күту уақыты – отыз минуттан аспайды;
4) мемлекеттік қызмет қорытындысын алу барысында ең көп жіберілетін күту уақыты – отыз минуттан аспайды;
5) мемлекеттік қызмет алушымен осы регламенттің 11 тармағы 2) тармақшасында белгіленген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру мерзімі – екі жұмыс күн ішінде.
Осы тармақтың 2) тармақшасында белгіленген мерзімдерде қаулы берілмеген немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап ұсынылмаған жағдайда қаулы берілген деп есептеледі және екі жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызмет алушыға берілуге жатады.
11. Мемлекеттік қызмет алушылар жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелерін бекіту кезінде мемлекеттік қызмет алу үшін ұсынады:
1) конкурсқа қатысу туралы осы регламенттегі 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жазылған өтініш;
2) конкурсқа қатысушыға қойылатын бiлiктiлiк талаптарға сәйкестігін растайтын құжаттар (түпнұсқалар немесе нотариалды түрде куәландырылған көшiрмелер):
заңды тұлғалар үшін - құрылтай құжатын, мемлекеттік тіркеу туралы куәлігін, салық төлеуші куәлігін (нотариалды куәландырылған көшірмелері);
жеке тұлғалар үшін - Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлігін немесе төлқұжаттың, салық төлеуші куәлігін, нотариалды куәландырылған көшірмелері, кәсіпкерлікті заңды тұлға құрмастан жүзеге асыруға құқық беретін құжаттар;
әр су айдыны және (немесе) учаскесі бойынша жеке өтінім берушінің басшысы бекіткен белгіленген нысандағы балық шаруашылығын дамыту жоспарын (түпнұсқасы);
балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері бұрын бекітіп берілген жеке және заңды тұлғалар үшін - өткен жылы балық өсімін молайту және балық қорғау іс-шараларына қаржы салғандығын және бөлінген квоталарды игеруі туралы растайтын және аумақтық бөлімшемен келісілген ақпаратты (түпнұсқасы);
ағымдағы (алдыңғы қаржы) жылдың 1 қаңтарына салық берешегінің, міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегінің болмауы (болуы) туралы салық органының анықтамасын;
өтінім берушінің бірінші басшысының қолы қойылған мыналарды жүзеге асыру үшін:
бақылау үшін аулауды - уәкілетті орган және (немесе) оның аумақтық бөлімшесіне;
ғылыми-зерттеу үшін аулауды - жеке және заңды тұлғаларға;
әуесқойлық (спорттық) балық аулауды - жеке тұлғаларға сервитут ұсыну туралы жазбаша міндеттемені қамтуы тиіс.

3) для замороопасных водоемов и (или) участков местного значения - справку о наличии основных средств для проведения рыбохозяйственных мелиоративных работ по форме, установленной уполномоченным органом;
4) для горько-соленых рыбохозяйственных водоемов и (или) участков, перспективных для добывания цист артемии салина, - справку о наличии орудий для сбора, технологического оборудования и других материально-технических средств по сбору, хранению и переработке цист артемии салина;
5) для прочих рыбохозяйственных водоемов и (или) участков:
справку территориального органа транспортного контроля о регистрации добывающего и транспортного флота, в том числе маломерного (при наличии плавательных средств);
письменное обязательство о ведении аквакультуры за подписью руководителя заявителя с отражением соответствующих мероприятий в Плане развития рыбного хозяйства (для лиц, предполагающих заниматься аквакультурой).
12. Бланк заявления на оказание государственной услуги можно получить на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – www.minagri.gov.kz или в канцеляриях местного исполнительного органа и инспекций, находящихся по адресам, указанным в приложениях 12 и 3 к настоящему регламенту.
13. Документы, необходимые для получения государственной услуги сдаются:
при проведении конкурса – секретарю конкурсной комиссии, находящемуся по адресу, указанному в объявлении о проведении конкурса;
при закреплении охотничьих угодий за получателями государственной услуги на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании данных лиц, а также при перезакреплении охотничьих угодий, срок закрепления по которым истек, – в канцелярию соответствующей инспекции, находящейся по адресу, указанному в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема документов;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) получения государственной услуги и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества ответственного лица, принявшего документы;
6) фамилии, имени, отчества (для физических лиц) или наименования (для юридических лиц), контактных данных получателя государственной услуги.
15. Результат оказания государственной услуги выдается получателю государственной услуги или уполномоченному лицу по доверенности при личном посещении.
16. Основанием для отказа в оказании государственной услуги являются:

3) жергілікті маңызы бар балық қырылу қаупі бар су айдындары және (немесе) учаскелері үшін - уәкілетті орган белгілеген нысан бойынша балық шаруашылығы мелиорациялық жұмыстарын жүргізу үшін негізгі құралдардың болуы туралы анықтама;
4) салина артемиясы цисталарын аулау үшін болашағы бар ащы-тұзды балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері үшін - уәкілетті орган белгілеген нысан бойынша салина артемиясы цисталарын жинау үшін құралдардың, жинау, сақтау және өңдеу бойынша технологиялық жабдықтар мен басқа да материалдық-техникалық құралдар, шикізатты сапалы талдау үшін зертхананың болуы туралы анықтама;
5) басқа балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері үшін:
аулаушы және көліктік флотты, оның ішінде шағын көлемдісін тіркеу туралы аумақтық көліктік бақылау органының анықтамасы (жүзу құралдары бар болса);
Балық шаруашылығын дамыту жоспарында тиісті іс-шаралар көрсетілген өтінім берушінің басшысының қолы қойылған аквакультураны жүргізу туралы жазбаша міндеттеме (аквакультурамен айналысуды жоспарлаған адамдарға) қоса беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету өтінішінің бланкін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсынан – www.minagri.gov.kz немесе осы регламентке 12 және 3-қосымшаларда көрсетілген мекенжайлар бойынша жергілікті атқарушы органдар мен инспекциялардың кеңселерінен алуға болады.
13. Мемлекеттік қызмет алу үшін қажетті құжаттар:
Конкурс өткізу барысында – конкурс өткізу туралы хабарландыруда көрсетілген мекенжайдағы конкурстық комиссия хатшысына;
аталған тұлғалардың жеке меншігінде немесе уақытша пайдалануындағы аңшылық алқаптарын мемлекеттік қызмет алушыға бекіту кезінде, сонымен қатар мерзімі біткен аңшылық алқаптарын мемлекеттік қызмет алушыға қайта бекіту кезінде - осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген мекенжай бойынша сәйкес инспекцияның кеңсесіне.
14.Мемлекеттік қызмет алушыға қабылданған құжаттар тізімі көрсетіліп, аталған құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
1) құжатты қабылданған мерзімі мен нөмірі;
2) өтінілген мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың атауы мен саны;
4) мемлекеттік қызмет алу күні (уақыты) мен құжаттың берілетін орыны;
5) құжатты қабылдаушы жауапты тұлғаның аты, тегі, әкесінің аты;
6) мемлекеттік қызмет алушының байланыс мәліметтері аты, тегі, әкесінің аты (жеке тұлғалар үшін), атауы (заңды тұлғалар үшін).
15. Мемлекеттік қызмет көрсету қорытындысы мемлекеттік қызмет алушыға немесе оның өзі келген кезде берген сенімхаты бойынша уәкілетті тұлғасына беріледі.
16. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға болатын негіздемелер:

1) при проведении конкурса – признание конкурсной заявки получателя государственной услуги не соответствующей условиям конкурса;
2) при закреплении охотничьих угодий за получателем государственной услуги на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании данных лиц, – несоответствие квалификационным требованиям, указанным в приложении 4 к настоящему регламенту, и (или) отсутствие материалов межхозяйственного охотоустройства;
3) при перезакреплении охотничьих угодий, срок по которым истек, – не соответствие квалификационным требованиям, указанным в приложении 4 к настоящему регламенту, и (или) невыполнение обязательств по договору на ведение охотничьего хозяйства.
17. Государственная услуга оказывается в рабочие дни с 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
18. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно–функциональные единицы:
1) при проведении конкурса:
секретарь конкурсной комиссии;
конкурсная комиссия;
специалист канцелярии местного исполнительного органа;
ответственный исполнитель местного исполнительного органа;
руководитель местного исполнительного органа.
2) при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплении и охотничьих угодий, срок по которым истек:
специалист канцелярии Инспекции 1;
ответственный исполнитель Инспекции 1;
руководитель Инспекции 1;
специалист канцелярии местного исполнительного органа;
ответственный исполнитель местного исполнительного органа;
руководитель местного исполнительного органа.
3) при закреплении рыбохозяйственных водоемов на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплении и рыбохозяйственных водоемов, срок по которым истек:
специалист канцелярии Инспекции 2;
ответственный исполнитель Инспекции 2;
руководитель Инспекции 2;
специалист канцелярии местного исполнительного органа;
ответственный исполнитель местного исполнительного органа;
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой структурно–функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложениях 7 и 8 к настоящему Регламенту.

1) конкурс өткізу барысында – мемлекеттік қызмет алушының конкурсқа қатысу туралы өтінімі Конкурс шарттарына жауап бермейді деп танылса;
2) аталған тұлғалардың жеке меншігінде немесе уақытша пайдалануындағы аңшылық алқаптарын мемлекеттік қызмет алушыға бекіту кезінде – осы регламентке 4-қосымшадағы біліктілік талаптарына сәйкес келмесе және (немесе) шаруашылық аралықтарындағы аң аулау материалдары жоқ болса;
3) мерзімі біткен аңшылық алқаптарын қайта бекіту кезінде осы регламентке 4-қосымшадағы біліктілік талаптарына сәйкес келмесе және (немесе) аңшылық шаруашылығын жүргізу келісімі бойынша міндеттемелері орындалмаса.
17. Мемлекеттік қызмет жұмыс күндері сағат 9.00 ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00 ден 14.00-ге дейін түскі асқа үзіліспен көрсетіледі, демалыс күндері: сенбі, жексенбі және мереке күндері. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетілусіз кезекпен жүзеге асырылады.
18. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде келесі функционалдық құрылымдық бірліктер қатыстырылды:
1) конкурс өткізу барысында:
конкурстық комиссия хатшысы;
конкурстық комиссия;
жергілікті атқарушы орган кеңсесінің маманы;
жергілікті атқарушы органның жауапты орындаушысы;
жергілікті атқарушы органның басшысы.
2) жеке меншікте немесе уақытша пайдалануындағы аңшылық алқаптарын мемлекеттік қызмет алушыға бекіту кезінде, сонымен қатар мерзімі біткен аңшылық алқаптарын мемлекеттік қызмет алушыға қайта бекіту кезінде:
инспекция кеңсесінің маманы 1;
инспекцияның жауапты орындаушысы 1;
инспекция басшысы 1;
жергілікті атқарушы орган кеңсесінің маманы;
жергілікті атқарушы органның жауапты орындаушысы;
жергілікті атқарушы органның басшысы.
3) жеке меншікте немесе уақытша пайдалануындағы балық шаруашылығы айдындарын мемлекеттік қызмет алушыға бекіту кезінде, сонымен қатар мерзімі біткен балық шаруашылығы айдындарын мемлекеттік қызмет алушыға қайта бекіту кезінде:
инспекция кеңсесінің маманы 2;
инспекцияның жауапты орындаушысы 2;
инспекция басшысы 2;
жергілікті атқарушы орган кеңсесінің маманы;
жергілікті атқарушы органның жауапты орындаушысы;
жергілікті атқарушы орган басшысы.
19. Мәтіннің кесте түріндегі жазылуының жалғасы және әрбір функционалдық құрылымдық бірліктерінің әкімшілік әрекетпен (процедура) бірлесіп әрекет қылуы әрбір әкімшілік әрекеттің (процедура) орындалу мерзімі осы Регламентке 7 және 8-қосымшаларда көрсетілген.

20. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и структурно–функциональной единицы приведены в приложениях 9 и 10 к настоящему Регламенту.
4. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные
услуги
21. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель местного исполнительного органа и руководители территориальных инспекций.
Должностные лица несут ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Принятие местными
исполнительными органами области
решения по закреплению охотничьих
угодий и рыбохозяйственных
водоемов и (или) участков за
пользователями животным миром
и установлению сервитутов для
нужд охотничьего и
рыбного хозяйства"
Адреса и контактные данные местных исполнительных органов
областей
N п/п
Наименование местных исполнительных органов областей
Адреса
Контактные данные
1
2
3
4
1.
Государственное
учреждение
"Управление
природных ресурсов и
регулирования
природопользования
Алматинской области"
город Талдыкорган, улица Кабанбай Батыра, 26
телефон: 8 (7282) 27-16-69, 27-15-71;
электронная почта: tabres@mail.kz
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Принятие местными
исполнительными органами области
решения по закреплению охотничьих
угодий и рыбохозяйственных
водоемов и (или) участков за
пользователями животным миром
и установлению сервитутов для
нужд охотничьего и
рыбного хозяйства"
Адреса территориальных инспекций Комитета лесного и охотничьего
хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
N п/п
Территориальные
инспекции
Юридический
адрес
Контактный телефон,
адрес электронной
почты
1
2
3
4
1.
Алматинская
областная
территориальная
инспекция лесного
и охотничьего
хозяйства Комитета
лесного и
охотничьего
хозяйства
Министерства
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
город
Талдыкорган,
улица Лесная
поляна, 1
телефон: 8-(7282)
27-23-15;
электронная почта:
pihta_tkorgan@mail.ru
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Принятие местными
исполнительными органами области
решения по закреплению охотничьих
угодий и рыбохозяйственных
водоемов и (или) участков за
пользователями животным миром
и установлению сервитутов для
нужд охотничьего и
рыбного хозяйства"
Адреса
территориальных инспекций Комитета рыбного хозяйства
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
N п/п
Территориальные
инспекции
Юридический адрес
Контактный телефон,
адрес электронной
почты
1
2
3
4
1.
Балхаш-Алакольская
межобластная
бассейновая инспекция
рыбного хозяйства
Комитета рыбного
хозяйства Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан
город Капшагай,
5 микрорайон, дом 1
телефон:
8(72772) 2-60-12;
электронная почта:
balkhash_bio@mail.kz
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Принятие местными
исполнительными органами области
решения по закреплению охотничьих
угодий и рыбохозяйственных
водоемов и (или) участков за
пользователями животным миром
и установлению сервитутов для
нужд охотничьего и
рыбного хозяйства"
В___________________________________________________________________
(полное наименование организатора конкурса)
от ____________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица или Ф.И.О. физического
лица-заявителя)
Заявление на участие в конкурсе по закреплению охотничьих угодий
_________________________________________________
"___"____________20 ___ г. (населенный пункт)
Прошу принять конкурсную заявку на участие в конкурсе по закреплению
охотничьих угодий в ______________________ районе _____________
____________ области;
Сведения о заявителе:
1.Форма собственности: ___________________________________________

20. Мемлекеттік қызмет ұсыну үдерісінде әкімшілік іс-әрекеттің өзара қисынды байланысу жүйелігін көрсететін сызба және функционалдық құрылымдық бірліктер осы Регламентке 9 және 10-қосымшаларда берілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсетуші лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
21. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құзыретті органның басшысы және өңірлік инспекция жетекшісі жауапты болып табылады.
Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызметті көрсетудің Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес орнатылған мерзімінде жүзеге асырылуына жауапты.
"Облыстың жергілікті атқарушы
органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар
мен балық шаруашылығы су
айдындарын және (немесе)
учаскелерiн бекiтiп беру мен
аңшылық және балық шаруашылығының
қажеттіліктері үшін сервитуттарды
белгілеу жөнінде шешімдер
қабылдауы" мемлекеттік
қызметтер регламентіне
1-қосымша
Облыстың жергілікті атқарушы органдарының мекенжайы мен
байланысу мәліметтері
N р/с
Облыстың жергілікті
атқарушы
органдарының аталуы
Мекенжайлары
Байланысу
мәліметтері
1
2
3
4
1
"Алматы облысының
табиғи ресурстар
және табиғатты
пайдалануды реттеу
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Талдыкорган қаласы,
Қабанбай батыр
көшесі, 89
телефон:
8 (7282) 27-16-69,
27-15-71;
электрондық пошта:
tabres@mail.kz
"Облыстың жергілікті атқарушы
органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар
мен балық шаруашылығы су
айдындарын және (немесе)
учаскелерiн бекiтiп беру мен
аңшылық және балық шаруашылығының
қажеттіліктері үшін сервитуттарды
белгілеу жөнінде шешімдер
қабылдауы" мемлекеттік
қызметтер регламентіне
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және
аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекцияларының
мекенжайлары
N р/с
Аумақтық
инспекциялар
Заңды мекенжайы
Байланыс телефондары,
электрондық поштаның
мекенжайы
1
2
3
4
1
Қазақстан
Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігі
Орман және аңшылық
шаруашылығы
комитетінің
Алматы облыстық
орман және аңшылық
шаруашылығы аумақтық
инспекциясы
Талдықорған
қаласы, Лесная
поляна
көшесі,1
телефон: 8(7282)
27-23-15;
Электрондық пошта:
pihta_tkorgan@mail.ru
"Облыстың жергілікті атқарушы
органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар
мен балық шаруашылығы су
айдындарын және (немесе)
учаскелерiн бекiтiп беру мен
аңшылық және балық шаруашылығының
қажеттіліктері үшін сервитуттарды
белгілеу жөнінде шешімдер
қабылдауы" мемлекеттік
қызметтер регламентіне
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық
шаруашылығы комитеті аумақтық инспекцияларының мекенжайлары
N р/с
Аумақтық инспекциялар
Заңды мекенжайы
Байланыс телефондары,
электрондық поштаның мекенжайы
1
2
3
4
1.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің
Балқаш-Алакөл облыс
аралық балық шаруашылығы
бассейндік инспекциясы
Қапшағай қаласы,
5 мөлтек аудан,
1 үй
тел.: 8(72772)
2-60-12;
электрондық пошта:
balkhash_bio@mail.kz
"Облыстың жергілікті атқарушы
органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар
мен балық шаруашылығы су
айдындарын және (немесе)
учаскелерiн бекiтiп беру мен
аңшылық және балық шаруашылығының
қажеттіліктері үшін сервитуттарды
белгілеу жөнінде шешімдер
қабылдауы" мемлекеттік
қызметтер регламентіне
4-қосымша
_____________________________________________________________________
(конкурсты ұйымдастырушының толық атауы)
_____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы немесе өтiнiш берушi - жеке тұлғаның аты-жөнi)
Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiндегi конкурсқа қатысуға өтініш
________________________
(елдi-мекен)
"___"____________20 ___ ж.
облысы ________ ауданында аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiнде конкурсқа қатысуға конкурстық өтінiмдi қабылдауыңызды өтiнемiн.
Өтінiш берушi туралы мәлiмет:
1. Меншiк нысаны: _____________________________________________

2. Год создания: __________________________________________________
3. Свидетельство о регистрации: ____________________________________
(N, кем и когда выдано)
4. Юридический адрес (адрес): ______________________________________
(индекс, город, район, область, улица, N дома, телефон, факс)
5. Расчетный счет: _________________________________________________
(N счета, наименование и местонахождение банка)
6. Филиалы и представительства: ____________________________________
(местонахождение и реквизиты)
7. Прилагаемые документы: ________________________________________
______________________________________________________________
8. Я несу ответственность за представленную в конкурсной заявке информацию, обязуюсь в случае признания моей конкурсной заявки выигравшей, заключить договор на ведение охотничьего хозяйства.
Физическое/юридическое лицо ________________ __________________
(подпись) (Ф.И.О.)
М.П.
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги "Принятие местными
исполнительными органами области
решения по закреплению охотничьих
угодий и рыбохозяйственных
водоемов и (или) участков за
пользователями животным миром
и установлению сервитутов для
нужд охотничьего и
рыбного хозяйства"
Заявление
на участие в конкурсе по закреплению рыбохозяйственных водоемов
и (или) участков
Прошу допустить для участия в конкурсе по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков по_______________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(водоемы, участки)
и выдать необходимую конкурсную документацию.
1. Сведения о заявителе (наименование юридического лица, ведомственная принадлежность (при наличии), фамилия, имя, отчество физического лица, реквизиты, адрес)__________________________
_____________________________________________________________________
2. Ранее закрепленный рыбохозяйственный водоем и (или) участок
____________________________________________________________________
согласно постановлению акимата ______________________________________
области от "__" _______ 20___ г. N ___ и договора на ведение рыбного хозяйства N ____ от "__" ______ 20__ г., заключенного с территориальным подразделением _____________________________________
3. Заявляемый рыбохозяйственный водоем и (или) участок
_____________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Заявляемый срок закрепления рыбохозяйственного водоема и (или) участка _____________________________________________лет.

2. Құрылған жылы:______________________________________________
3. Тiркеу туралы куәлiк: ______________________________________
(N, қашан және кiм бердi)
4. Заңды мекен-жайы (мекен-жайы):______________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үй N, телефон, факс)
5. Есеп шоты:__________________________________________________
(шот N, банктiң атауы және орналасқан жерi)
6. Филиалдар және өкiлдiктер:__________________________________
(орналасқан жерi және деректемелерi)
7. Қоса берілетiн құжаттар:____________________________________
_______________________________________________________________
8. Мен конкурстық өтінiмде берiлген ақпарат үшiн жауапты боламын, менiң конкурстық өтiнiмiм ұтқан болып танылған жағдайда аңшылық шаруашылығын жүргiзуге арналған шарт жасасуға мiндеттенемiн.
Жеке/заңды тұлға ________________ _____________________________
(қолы) (аты-жөнi)
M.O.________________________
"Облыстың жергілікті атқарушы
органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар
мен балық шаруашылығы су
айдындарын және (немесе)
учаскелерiн бекiтiп беру мен
аңшылық және балық шаруашылығының
қажеттіліктері үшін сервитуттарды
белгілеу жөнінде шешімдер
қабылдауы" мемлекеттік
қызметтер регламентіне
5-қосымша
Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін
бекітіп беру жөнінде конкурсқа қатысуға өтініш
______________________________________________________________
(су айдындары, учаскелері)
бойынша балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру жөніндегі конкурсқа қатысуға рұқсат етуді және қажетті конкурстық құжаттаманы беруді сұраймын.
1. Өтінім беруші туралы мәліметтер (заңды тұлғаның, ведомстволық тиесілілігі (бар болса), жеке тұлғаның аты-жөні, әкесінің аты, деректемелері, мекенжайы) ____________________________
2. _______________________________ облысы әкімдігінің 20_ жылғы "__"____________ N ______________ қаулысына және аумақтық бөлімшемен _________________________________________________________ жасалған 20__жылғы "__" ______________N ______ келісімге сәйкес бұрын бекітіліп берілген су айдыны және (немесе) учаскесі ________________
____________________________________________________________________
3. Өтінім берілген балық шаруашылығы су айдыны және (немесе) учаскесі ___________________ ________________________________________
Өтінім берілген балық шаруашылығы су айдынын және (немесе) учаскесін бекітіп беру мерзімі ________________________ жыл.

4. Подтверждаю, что ознакомлен с конкурсной документацией и осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений.
Дата подачи: "___" _________ 20 ___ г.
Заявитель ________________________________
(Ф.И.О. или наименование организации)
М.П. подпись ___________________
Приложение 6
к регламенту государственной
услуги "Принятие местными
исполнительными органами области
решения по закреплению охотничьих
угодий и рыбохозяйственных
водоемов и (или) участков за
пользователями животным миром
и установлению сервитутов для
нужд охотничьего и
рыбного хозяйства"
Таблица. Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и
эффективности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя
в
последующем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев
предоставления услуги в
установленный срок с момента сдачи
документа
2. Качество
2.1. % (доля) получателей
государственной услуги,
удовлетворенных качеством процесса
предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) получателей
государственной услуги,
удовлетворенных качеством и
информацией о порядке
предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг информации,
которые доступны в электронном
формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) получателей
государственной услуги,
удовлетворенных существующим
порядком обжалования

4. Конкурстық құжаттамамен танысқанымды және жалған ақпаратты ұсыну үшін жауапкершілік туралы хабардар етілгендігімді растаймын.
Берілген күні 20__ жылға "__" ________________________________
Өтінім беруші ________________________________________________
(аты-жөні немесе ұйымның атауы)
МО қолы __________________
"Облыстың жергілікті атқарушы
органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар
мен балық шаруашылығы су
айдындарын және (немесе)
учаскелерiн бекiтiп беру мен
аңшылық және балық шаруашылығының
қажеттіліктері үшін сервитуттарды
белгілеу жөнінде шешімдер
қабылдауы" мемлекеттік
қызметтер регламентіне
6-қосымша
Тиімділік пен сапа көрсеткіштерінің мәні кесте
Тиімділік пен сапа
көрсеткіштері
Көрсеткіш-
тердің
нормативтік
мәні
Көрсеткіш-
тердің
кейінгі
жылдардағы
мақсатты
мәні
Көрсеткіш-
тің
есептік
жылдағы
ағымдағы
мәні
1. Уақыттылығы
1.1. % (үлес) құжат
тапсырылған сәттен бастап
белгіленген мерзімде қызмет
көрсету жағдайлары
2. Сапа
2.1. % (үлес) мемлекеттік
қызмет алушылардың көрсетілген
қызмет процесінің сапасына
қанағаттанушылар
3. Қол жетімділік
3.1. % (үлес) мемлекеттік
қызмет алушылардың көрсетілген
қызмет процесінің сапасы мен
қызмет көрсету тәртібіне
қанағаттанушылар
3.2. % (үлес) электрондық
форматта қол жетімді
ақпараттар қызметі
4. Шағымдану процесі
4.1. % (үлес) мемлекеттік
қызмет алушылардың
қолданыстағы шағым беру
тәртібіне қанағаттанушылар