Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений
Постановление акимата Алматинской области от 29 декабря 2012 года N 435, зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 января 2013 года N 2288. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 02 июня 2014 года N 196
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 02.06.2014 N 196.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года  N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков";
2) регламент государственной услуги "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ";
3) регламент государственной услуги "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка";
4) регламент государственной услуги "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Тынышбая Досымбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               А.Мусаханов
Утвержден
постановлением акимата области
от 29 декабря 2012 года
N 435
Регламент государственной услуги
"Утверждение землеустроительных проектов
по формированию земельных участков"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги - физическое или юридическое лицо;
2) уполномоченный орган – областное управление, районный, городской отделы земельных отношений.
2. Общие положения
2. Государственная услуга "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков" (далее – государственная услуга) оказывается структурными подразделениями местных исполнительных органов областей (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения), осуществляющими функции в области земельных отношений (далее – уполномоченный орган), указанными в приложении 1 к настоящему регламенту, по месту нахождения земельного участка.
3.Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.

Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы N 435 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 28 қаңтарда N 2288 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 02 маусымдағы N 196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 02.06.2014 N 196 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабының 4-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 1392 қаулысына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту" мемлекеттiк қызмет регламентi;
2) "Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттiк қызмет регламентi;
3) "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" мемлекеттiк қызмет регламентi;
4) "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттiк қызмет регламентi бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Тынышбай Досымбекұлы Досымбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшiне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А.Мұсаханов
Облысы әкімдігінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
N 435 қаулысымен бекітілген
"Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі
жерге орналастыру жобаларын бекiту" мемлекеттiк қызмет
регламентi
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы регламентте мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы – жеке және заңды тұлға;
2) уәкілетті орган – облыстық басқармасы, аудандық, қалалық жер қатынастары бөлімдері.
2. Жалпы ережелер
2. "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту" мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) жер учаскесінің орналасқан жері бойынша жер қатынастары саласындағы функцияларды жүзеге асыратын, осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органдарының құрылымдық бөлімшелері (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетеді.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.

4. Государственная услуга оказывается на основании статей 14-1,  150 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и  постановления Правительства Республики Казахстан от 01 ноября 2012 года N 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года  N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (далее - стандарт).
5. Результатом оказания государственной услуги является утвержденный землеустроительный проект по формированию земельного участка (далее – землеустроительный проект) на бумажном носителе или мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа, в письменном виде.
Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Государственная услуга оказывается в рабочие дни с 9-00 часов до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан". Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Информация о государственной услуге располагается на стендах уполномоченного органа и опубликовывается в средствах массовой информации на государственном и русском языках.
8. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае, если составленный землеустроительный проект не соответствует:
1) нормам и требованиям Земельного кодекса Республики Казахстан;
2) Правилам ведения государственного земельного кадастра в Республике Казахстан, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2003 года N 958.
9. Прием документов осуществляется ответственным лицом уполномоченного органа по месту нахождения согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка действий
(взаимодействий) в процессе оказания
государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель предоставляет в уполномоченный орган следующие документы:
1) при испрашивании права частной собственности на земельный участок или права землепользования:
заявление на утверждение землеустроительного проекта, по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту;
копия положительного заключения комиссии, создаваемой соответствующими местными исполнительными органами, о предоставлении земельного участка;
землеустроительный проект, согласованный государственным предприятием, ведущим государственный земельный кадастр, в части соответствия месторасположения проектируемого участка (границ объекта землеустройства и их координат) графическим данным автоматизированной информационной системы государственного земельного кадастра;
акт оценочной (кадастровой) стоимости земельного участка (при необходимости);
копия документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги, либо копия доверенности от получателя государственной услуги, и документа, удостоверяющего личность доверенного лица – для физического лица;
свидетельство о регистрации юридического лица, документ подтверждающий полномочия представителя юридического лица и копия документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги – для юридического лица.

4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 14-1150-баптарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 01 қарашадағы "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 1392 қаулысы негізінде жүзеге асырылады (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі бекiтілген жерге орналастыру жобасы (бұдан әрі – жерге орналастыру жобасы) немесе қызмет көрсетуден бас тарту себебі негізделген жазбаша жауап беру болып табылады.
Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiне талаптар
6. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Заңында белгiленген демалыс және мереке күндерiнен басқа, сағат 13.00-ден 14.00-ға дейiнгi түскi үзiлiспен, жұмыс күндерi сағат 9.00-ден 18.00-ға дейiн көрсетiледi. Қабылдау кезекке тұру тәртібімен алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттік қызмет жөніндегі ақпарат уәкілетті органның арнайы ақпараттық стенділерінде орналастырылады және бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік және орыс тілдерінде жарияланады.
8. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады, егер құрастырылған жерге орналастыру жобасы:
1) Қазақстан Республикасының Жер кодексінің талаптарына және нормаларына;
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қыркүйектегі  N 958 қаулысымен бекітілген, Қазақстан Республикасында мемлекеттiк жер кадастрын жүргiзудiң ережесiне сәйкес болмаған жағдайда.
9. Құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес орналасқан орнына байланысты уәкілетті органның жауапты тұлғасымен жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi әрекеттер
(өзара әрекеттер) тәртiбiнiң сипаттамасы
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы мынадай құжаттарды ұсынады:
1) мемлекет жер учаскесіне жеке меншік құқығын немесе жер пайдалану құқығын берген кезде:
осы стандарттың 2-қосымшасында берілген нысанға сәйкес жерге орналастыру жобасын бекітуге өтінім;
сәйкес жергілікті атқарушы органдармен құрылған жер учаскелерін жеке меншікке беру бойынша жер комиссиясының оң қорытындысының көшірмесі;
мемлекеттік жер кадастрын жүргізетін кәсіпорындармен мемлекеттік жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесінде жобаланып отырған учаскенің орналасу орнының сәйкестігі (жерге орналастыру объектісінің шекарасы мен олардың координаттары) бөлігінде келісілген, жерге орналастыру жобасы;
жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құнын анықтау актісі (қажет болғанда);
мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі не мемлекеттік қызметті алушының атынан берілген сенімхаттың және сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі – жеке тұлғаға;
заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелуі туралы куәлігі, заңды тұлғаның өкілеттігін куәландыратын құжат және мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі – заңды тұлғаларға;

2) в случае изменений идентификационных характеристик земельного участка:
заявление на утверждение землеустроительного проекта, по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту;
землеустроительный проект, согласованный государственным предприятием, ведущим государственный земельный кадастр, в части соответствия месторасположения проектируемого участка (границ объекта землеустройства и их координат) графическим данным автоматизированной информационной системы государственного земельного кадастра;
акт оценочной (кадастровой) стоимости земельного участка (при необходимости);
копия документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги, либо копия доверенности от получателя государственной услуги, и документа, удостоверяющего личность доверенного лица – для физического лица;
свидетельство о регистрации юридического лица, документ подтверждающий полномочия представителя юридического лица и копия документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги – для юридического лица.
Для проверки достоверности копии удостоверения личности лица или доверенности предъявляются оригиналы документов, которые после проверки возвращаются получателю государственной услуги.
11. Государственная услуга оказывается бесплатно.
12. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 9 настоящего регламента – 7 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
13. Схема процесса утверждения землеустроительного проекта по формированию земельного участка, указана в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Утверждение
землеустроительных проектов по
формированию земельных участков"
Перечень уполномоченных органов по оказанию государственной
услуги
Наименование структурных подразделений местных исполнительных органов областей (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения) осуществляющих функции в области земельных отношений
Место располо-
жение, адрес
Ответ-
ственное лицо за оказание государ-
ственной услуги
Контакт-
ный телефон
Электронный адрес
1
2
3
4
5
Алматинская область
Государственное учреждение "Управление земельных отношений Алматинской области"

2) жер учаскесінің сәйкестендіру сипаттамалары өзгерген жағдайда:
осы стандарттың 2-қосымшасында берілген нысанға сәйкес жерге орналастыру жобасын бекіту үшін берілген өтініш;
мемлекеттік жер кадастрын жүргізетін мемлекеттік кәсіпорындармен мемлекеттік жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесінде жобаланып отырған учаскенің орналасу орнының сәйкестігі жөнінде келісілген, жерге орналастыру жобасы;
жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құнын анықтау актісі (қажет болғанда);
мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі не мемлекеттік қызметті алушының атынан берілген сенімхаттың және сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі – жеке тұлғаға;
заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелуі туралы куәлігі, заңды тұлғаның өкілеттігін куәландыратын құжат және мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі – заңды тұлғаларға.
Тұлғаның жеке куәлігінің немесе сенімхаттың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін қызметті алушыға қайтарылады.
11. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы осы регламенттің 9-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету – 7 жұмыс күні;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
13. Жер учаскесін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобасын бекіту үдерiсiнiң сызбасы осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті алушы көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
5. Мемлекеттiк қызметтер көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
15. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершiлiкке тартылады.
"Жер учаскелерін қалыптастыру
жөнінде жерге орналастыру
жобаларын бекiту" мемлекеттiк
қызмет регламентiне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі уәкілетті органдардың
тізбесі
Облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары саласындағы функцияларды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдарының құрылымдық бөлімшелерінің атауы
Орналасқан жері, мекенжайы
Мемле-
кеттік қызмет-
ті көрсе-
туге жауапты адам
Байланыс телефоны
Электрондық мекенжайы
1
2
3
4
5
Алматы облысы
"Алматы облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі

город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра, 36/42
Начальник управления
8-728-2 27-01-25
yprzo@mail.ru
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Аксуского района"
Аксуский район, поселок Жансугурова, улица Желтоксан, 5
Начальник отдела
8-728-32 2-21-26 2-16-60
zemotdelaks@megaline.kz
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Алакольского района"
Алакольский район, город Учарал улица Кабанбай батыра, 91 г
Начальник отдела
8-728-33 2-33-33 2-22-08
akimat_Alako@mail.ru
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Балхашского района"
Балхашский район, село Баканас, улица Конаева, 66
Начальник отдела
8-727-73 9-12-15 9-16-82
bagi_88@mail.ru
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Енбекшиказахского района"
Енбекшиказахский район, город Есик, улица Токатаева, 53
Начальник отдела
8-727-75 4-54-07 4-57-77
Lotus Notus-Beiseuov Busashevieh
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Ескельдинского района"
Ескельдинский район, поселок Карабулак, улица Сатпаева, 65
Начальник отдела
8-728-36 3-00-66 3-17-68
otdel_zhkh @mail.ru
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Жамбылского района"
Жамбылский район, село Узынагаш, улица Караш батыра,117
Начальник отдела
8-727-70 2-29-51 2-07-44 2-15-11
Lotus Notus- Umirzakova Saruar
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Илийского района"
Илийский район, село Отеген батыра, улица Абая, 23
Начальник отдела
8-727-52 2-26-91 2-09-78
IIiiorgodel08.@mail.ru
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Карасайского района"
Карасайский район, село Каскелен, улица Гаражная, 34
Начальник отдела
8-727-71 2-00-41 2-58-41
karasay_akimat @rambler.ru
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Каратальского района"
Каратальский район, город Уштобе, улица Космолданова,21
Начальник отдела
8-728-34 2-10-45
org_karatal @mail.ru
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Кербулакского района"
Кербулакский район, поселок Сарыозек, улица Момышулы, здание ЦОН
Начальник отдела
8-728-40 2-16-01 3-22-53
kerbakimbux @mail.ru
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Коксуского района"
Коксуский район, поселок Балпык би, улица Мырзабекулы, 38
Начальник отдела
8-728-38 2-08-61 2-03-07
fkimat-koksu @mail.ru
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Панфиловского района"
Панфиловский район, город Жаркент, улица Головацкого, 131
Начальник отдела
8-728-31 5-11-36 5-01-19
js_rima @bk.ru
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Райымбекского района"
Райымбекский район, село Кеген, улица Азимжапова, 3
Начальник отдела

Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 36/42
Басқарма бастығы
8-728-2 27-01-25, ф.24-16-70
yprzo@mail.
ru
"Ақсу ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақсу ауданы, Жансүгіров кенті, Желтоқсан көшесі, 5
Бөлім бастығы
8-728-32 2-21-26 2-16-60
zemotdelaks@megaline.kz
"Алакөл ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Алакөл ауданы, Үшарал қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 91г
Бөлім бастығы
8-728-33 2-33-33 2-22-08
akimat_Alako@mail.ru
"Балқаш ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Қонаев көшесі, 66
Бөлім бастығы
8-727-73 9-12-15 9-16-82
bagi_88@mail.ru
"Еңбекшіқазақ ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Тоқатаев көшесі, 53
Бөлім бастығы
8-727-75 4-54-07 4-57-77
Beiseuov Busashevieh
"Ескелді ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ескелді ауданы, Қарабұлақ кенті, Сәтпаев көшесі, 65
Бөлім бастығы
8-728-36 3-00-66 3-17-68
otdel_zhkh @mail.ru
"Жамбыл ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы, Қараш батыр көшесі, 117
Бөлім бастығы
8-727-70 2-29-51 2-07-44 2-15-11
Umirzakova Saruar
"Іле ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іле ауданы, Өтеген батыр ауылы, Абай көшесі, 23
Бөлім бастығы
8-727-52 2-26-91 2-09-78
IIiiorgodel08.@mail.ru
"Қарасай ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қарасай ауданы, Қаскелең ауылы, Гаражная көшесі, 34
Бөлім бастығы
8-727-71 2-00-41 2-58-41
karasay_akimat @ram bler.ru
"Қаратал ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қаратал ауданы, Үштөбе қаласы, Космолданов көшесі, 21
Бөлім бастығы
8-728-34 2-10-45
org_karatal @mail.ru
"Кербұлақ ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті, Момышұлы көшесі, ХҚК ғимараты
Бөлім бастығы
8-728-40 2-16-01 3-22-53
kerbakimbux @mail.ru
"Көксу ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Көксу ауданы, Балпық би кенті, Мырзабекұлы көшесі, 38
Бөлім бастығы
8-728-38 2-08-61 2-03-07
fkimat-koksu @mail.ru
"Панфилов ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, 131
Бөлім бастығы
8-728-31 5-11-36 5-01-19
js_rima @bk.ru
"Райымбек ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Райымбек ауданы, Кеген ауылы, Әзімжапов көшесі, 3
Бөлім бастығы

8-727-77 2-15-69 2-15-24
raimbek_akimat @mail.ru
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Саркандского района"
Саркандский район, город Сарканд, улица Тынышбаева, 8
Начальника отдела
8-728-39 2-17-93 2-32-79
sarkand-2009 @mail.ru
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Талгарского района"
Талгарский район, город Талгар, улица Рыскулова, 98
Начальника отдела
8-727-73 88-16-71 88-16-72
talgar-akimat @rambler.ru
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Уйгурского района"
Уйгурский район, село Чунджа, улица Кентал Исламова, 70
Начальник отдела
8-727-78 2-16-50 2-16-96
www.uigur-akimat.kz
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Капшагай"
город Капшагай, улица Койшымапова, 4
Начальник отдела
8-727-72 4-07-75 4-14-04
O_sholpan_67 @mail.ru
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Текели"
город Текели, улица Абылайхана,34
Начальник отдела
8-728-35 4-27-96
akimat_tekeliforever.kz
ozeo@mail.ru
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Талдыкорган"
город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра, 36/42
Начальник отдела
8-728-2 24-01-45 24-19-76
zemotdelaks@mtgaline.kz
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Утверждение
землеустроительных проектов по
формированию земельных участков"
Схема процесса утверждения землеустроительного проекта по
формированию земельного участка
Утвержден
постановлением акимата области
от 29 декабря 2012 года
N 435
Регламент
государственной услуги
"Выдача разрешения на использование земельного участка
для изыскательских работ"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги - физическое или юридическое лицо;
2) местный исполнительный орган – областной, районный, городской акиматы.
2. Общие положения
2. Государственная услуга "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами района (города областного значения), а для проведения работ на пашне, улучшенных сенокосах и пастбищах, на землях, занятых многолетними насаждениями, а также на землях особо охраняемых природных территорий и землях лесного фонда - местными исполнительными органами областей, города республиканского значения, столицы (далее – местный исполнительный орган), адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему регламенту, по месту нахождения земельного участка.
3.Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании статей 16171871 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и постановления Правительства Республики Казахстан от 01 ноября 2012 года N 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года  N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (далее - стандарт).

8-727-77 2-15-69 2-15-24
raimbek_akimat @mail.ru
"Сарқанд ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Сарқанд ауданы, Сарқанд қаласы, Тынышбаев көшесі, 8
Бөлім бастығы
8-728-39 2-17-93 2-32-79
sarkand-2009 @mail.ru
"Талғар ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Талғар ауданы, Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі, 98
Бөлім бастығы
8-727-73 88-16-71 88-16-72
talgar-
akimat @rambler.ru
"Ұйғыр ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы, Кентал Исламов көшесі, 70
Бөлім бастығы
8-727-78 2-16-50 2-16-96
www.uigur-
akimat.kz
"Қапшағай қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қапшағай қаласы, Қойшымапов көшесі, 4
Бөлім бастығы
8-727-72 4-07-75 4-14-04
O_sholpan_67 @mail.ru
"Текелі қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Текелі қаласы, Абылайхан көшесі, 34
Бөлім бастығы
8-728-35 4-27-96
akimat_tekeliforever.kz ozeo @mail.ru
"Талдықорған қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі,
36/42
Бөлім бастығы
8-728-2 24-01-45 24-19-76
zemotdelaks@mtgaline.kz
"Жер учаскелерін қалыптастыру
жөнінде жерге орналастыру
жобаларын бекiту" мемлекеттiк
қызмет регламентiне
2-қосымша
Жер учаскесін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобасын
бекіту үдерiсiнiң сызбасы
Облысы әкімдігінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
N 435 қаулысымен бекітілген
"Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға
рұқсат беру" мемлекеттiк қызмет регламентi
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы регламентте мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы – жеке және заңды тұлға;
2) жергілікті атқарушы орган – облыстық, аудандық, қалалық әкімдіктері.
2. Жалпы ережелер
2. "Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) жер учаскесінің орналасқан жері бойынша, мекенжайлары осы Стандарттың  1-қосымшасындакөрсетілген ауданның (облыстық маңызы бар қаланың), ал егiстiкте, жақсартылған шабындықтар мен жайылымдарда, көп жылдық екпелер бар жерде, сондай-ақ ерекше қорғалатын табиғи аумақтар жерi мен орман қоры жерiнде облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – жергілікті атқарушы орган) көрсетеді.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 16171871 және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 01 қарашадағы "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 1392 қаулысы негізінде жүзеге асырылады (бұдан әрі - стандарт).

5. Результатом оказания государственной услуги является выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ (далее - разрешение) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги с указанием причины отказа, в письменном виде.
Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Государственная услуга оказывается в рабочие дни с 9-00 часов до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан". Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Информация о государственной услуге располагается на стендах местного исполнительного органа и опубликовывается в средствах массовой информации на государственном и русском языках.
8. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае непредставления полного пакета документов, предусмотренных пунктом 9 настоящего регламента, а также в случае проведения сезонных сельскохозяйственных работ.
9. Прием документов получателя государственной услуги осуществляется уполномоченным лицом местного исполнительного органа по месту нахождения, согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка действий
(взаимодействий) в процессе оказания
государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель предоставляет в местный исполнительный орган следующие документы:
1) заявление от физического лица, по форме согласно приложению 2 к стандарту, или письма-ходатайства от юридического лица о выдаче разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ с указанием сроков, местоположения и площади земельного участка;
2) копии свидетельства о государственной регистрации получателя государственных услуг в качестве юридического лица – для юридического лица;
3) копии документа, удостоверяющего личность – для физического лица;
4) копии свидетельства о государственной регистрации получателя государственных услуг в качестве индивидуального предпринимателя – для индивидуального предпринимателя;
5) копии технического задания на выполнение изыскательских работ;
6) плана (схемы) района проведения изыскательских работ;
7) графика выполнения изыскательских работ, утвержденного получателем государственной услуги;
8) гарантийного письма - обязательства исполнителей изыскательских работ по восстановлению почвенного покрова, в случае нарушения почвенного покрова, а также возмещению убытков (при необходимости) и приведению земель в состояние пригодное для их использования по целевому назначению.
Для проверки копии документов предъявляются оригиналы документов, которые после проверки возвращаются получателю государственной услуги.

5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру (бұдан әрі – рұқсат) немесе қызмет көрсетуден бас тарту себептерін көрсете отырып негізделген жазбаша жауап беру болып табылады.
Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiне талаптар
6. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Заңында белгiленген демалыс және мереке күндерiнен басқа, сағат 13.00-ден 14.00-ға дейiнгi түскi үзiлiспен, жұмыс күндерi сағат 9.00-ден 18.00-ға дейiн көрсетiледi. Қабылдау кезекке тұру тәртібімен алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттік қызмет жөніндегі ақпарат жергілікті атқарушы органның арнайы ақпараттық стенділерінде орналастырылады және бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік және орыс тілдерінде жарияланады.
8. Осы регламенттің 9-тармағына сәйкес құжаттар толық ұсынылмаған, сондай-ақ маусымдық ауыл шаруашылық жұмыстары жүргізілген жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады.
9. Құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес орналасқан орнына байланысты жергілікті атқарушы органның уәкілетті тұлғасымен жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi
әрекеттер (өзара әрекеттер)
тәртiбiнiң сипаттамасы
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы жергілікті атқарушы органға мынадай құжаттарды ұсынады:
1) осы стандарттың 2-қосымшасында берілген нысанға сәйкес, іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскелерін пайдалануға рұқсат беру туралы жеке тұлғадан өтініш немесе іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскелерін пайдалануға рұқсат беру туралы мерзімдерін, орналасқан жері мен көлемі көрсетілген заңды тұлғадан өтініш-хат;
2) заңды тұлға ретінде өтініш берушінің мемлекеттік тіркеу туралы куәлігінің көшірмесі – заңды тұлға үшін;
3) жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі – жеке тұлға үшін;
4) жеке кәсіпкер ретінде өтініш берушінің мемлекеттік тіркеу туралы куәлігінің көшірмесі – жеке кәсіпкер үшін;
5) іздестіру жұмыстарын жүргізуге техникалық тапсырманың көшірмесі;
6) іздестіру жұмыстарын жүргізу аймағының жоспары (сызбасы);
7) мемлекеттік қызметті алушымен бекітілген іздестіру жұмыстарын жүргізу бойынша графигі;
8) кепілдік хат – топырақ қабатын бүлдірген кезде топырақ қабатын қалпына келтіруді, сондай-ақ келтірілген зиянды төлеу кезінде (қажет болған жағдайда) және жерді нысаналы мақсатында пайдалану үшін оларды пайдалануға жарамды қалпына келтіру жөніндегі іздестіру жұмыстарын орындаушылардың міндеттемесі.
Тұлғаның жеке куәлігінің немесе сенімхаттың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін қызметті алушыға қайтарылады.

11. Государственная услуга оказывается бесплатно.
12. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, указанных в пункте 9 настоящего регламента – 10 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
13. Схема процесса выдачи разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ, указана в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача разрешения на
использование земельного участка
для изыскательских работ"
Перечень местных исполнительных органов по оказанию
государственной услуги
Наименование государственного учреждения областей (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения) ответственных за организацию деятельности уполномоченного органа по земельным отношениям
Место располо-
жение, адрес
Ответственное лицо за оказание государственной услуги
Контакт-
ный телефон
Электронный адрес
1
2
3
4
5
Алматинская область
Аппарат акима Алматинской области
город Талдыкорган, улица Тауелсиздик, 38
Заместитель акима, заведующий отделом государственно–
правовой работы, администри-
рования и контроля за качеством государственных услуг
8-728-2 27-08-22, 27-16-41, 27-37-22
tkooblakimat@globl.kz
Аппарат акима Алакольского района
город Учарал, улица Конаева, 74
Заместитель акима
8-728-33 2-14-35, 2-15-75
Akimat_alakol@mail.ru
Аппарат акима Аксуского района
Аксуский район, поселок Жансугурова, улица Желтоксан, 5
Заместитель акима
8-728-32 2-25-51
aksu-akimat@mail.ru
Аппарат акима Балхашского района
Балхашский район, село Баканас, улица Конаева, 68
Заместитель акима
8-727-73 9-16-30
balhash_akimat@mail.ru
Аппарат акима Енбекши-
казахского района
Енбекшиказахский район, город Иссык, проспект Жамбыла, 21
Заместитель акима
8-727-75 4-57-04
Enbekshikazah@mail.ru
Аппарат акима Ескельдинского района
Ескельдинский район, поселок Карабулак, улица Оразбекова, 67
Заместитель акима
8-728-36 3-04-00
eckeldi_akimat@mail.ru
Аппарат акима Жамбылского района
Жамбылский район, село Узын-агаш, улица Абая, 56
Заместитель акима
8-727-70 2-13-25
zhambulakimat@mail.ru
Аппарат акима Илийского района
Илийский район, поселок Отеген батыра, улица З. Батталха-
нова, 8
Заместитель акима
8-727-52 2-09-88, 8-727-2 51-79-76
ile-tanu@nur.kz
Аппарат акима Кербулакского района
Кербулакский район,поселок Сарыозек, улица Б. Момышулы, 12
Заместитель акима
8-728-40 3-12-00
kerbakimbux@mail.ru
Аппарат акима Коксуского района
Коксуский район, поселок Балпык би, улица Мырзабекулы, 40
Заместитель акима
8-728-38 2-00-09
Akimat-Koksu@mail.ru
Аппарат акима Карасайского района
Карасайский район, город Каскелен, улица Абылайхана, 213
Заместитель акима
8-727-71 2-11-42, 8-727-2 98-38-30
Karasay-akimat@Lenta.
ru
Аппарат акима Каратальского района
Каратальский район, город Уштобе, проспект Конаева, 9
Заместитель акима
8-728-34 2-18-85
Ort_karatal@mail.ru
Аппарат акима Панфиловского района
Панфиловский район, город Жаркент, улица Головацкого, 129
Заместитель акима
8-728-31 5-35-60
JC_curbanow@bk.ru
Аппарат акима Райымбекского района
Райымбекский район, село Кеген, улица Б. Момышулы, 9
Заместитель акима
8-727-77 2-14-53
Raimbek-akimat@mail.ru
Аппарат акима Саркандского района
Саркандский район, город Сарканд, улица Тауелсиздик, 111
Заместитель акима
8-728-39 2-14-90
sarkand-akimat@mail.ru
Аппарат акима Талгарского района
Талгарский район, город Талгар, улица Конаева, 65
Заместитель акима
8-727-2 95-64-58
talgar-akimat@rambler.ru
Аппарат акима Уйгурского района
Уйгурский район, село Чунджа, улица Раджибаева, 73
Заместитель акима
8-727-78 2-10-62
Uigurski@mail.ru
Аппарат акима города Текели
город Текели, улица Абылайхана, 34
Заместитель акима
8-728-35 4-26-77
Akimat_tekeli@mail.ru
Аппарат акима города Талдыкорган
город Талдыкорган, улица Абая, 256
Заместитель акима
8-728-2 27-07-29, 27-27-42
akimattld@mail.ru
Аппарат акима города Капшагай
город Капшагай, улица Жамбыла, 13
Заместитель акима
8-727-72 4-45-51
ocx040800@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешения на использование
земельного участка для изыскательских работ"
Схема процесса выдачи разрешения на использование земельного
участка для изыскательских работ
Утвержден
постановлением акимата области

11. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы осы регламенттің 9-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету – 10 жұмыс күні;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
13. Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру үдерiсiнiң сызбасы осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті алушы көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
5. Мемлекеттiк қызметтер көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
15. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершiлiкке тартылады.
"Іздестіру жұмыстарын жүргізу
үшін жер учаскесін пайдалануға
рұқсат беру" мемлекеттiк
қызмет регламентiне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі уәкілетті органдардың
тізбесі
Облыстардың
(республикалық маңызы бар қаланың, астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары саласындағы функцияларды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдарының құрылымдық бөлімшелерінің атауы
Орналасқан жері, мекенжайы
Мемле-
кеттік қызметті көрсе-
туге жауапты адам
Байланыс телефоны
Электрондық мекенжайы
1
2
3
4
5
Алматы облысы
"Алматы облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 36/42
Басқарма бастығы
8-728-2 27-01-25, ф.24-16-70
yprzo@mail.ru
"Ақсу ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақсу ауданы, Жансүгіров кенті, Желтоқсан көшесі, 5
Бөлім бастығы
8-728-32 2-21-26 2-16-60
zemotdelaks@megaline.kz
"Алакөл ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Алакөл ауданы, Үшарал қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 91г
Бөлім бастығы
8-728-33 2-33-33 2-22-08
akimat_Alako@mail.ru
"Балқаш ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Қонаев көшесі, 66
Бөлім бастығы
8-727-73 9-12-15 9-16-82
bagi_88@mail.
ru
"Еңбекшіқазақ ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Тоқатаев көшесі, 53
Бөлім бастығы
8-727-75 4-54-07 4-57-77
Beiseuov Busashevieh
"Ескелді ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ескелді ауданы, Қарабұлақ кенті, Сәтпаев көшесі, 65
Бөлім бастығы
8-728-36 3-00-66 3-17-68
otdel_zhkh @mail.ru
"Жамбыл ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы, Қараш батыр көшесі, 117
Бөлім бастығы
8-727-70 2-29-51 2-07-44 2-15-11
Umirzakova Saruar
"Іле ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іле ауданы, Өтеген батыр ауылы, Абай көшесі, 23
Бөлім бастығы
8-727-52 2-26-91 2-09-78
IIiiorgodel08. @mail.ru
"Қарасай ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қарасай ауданы, Қаскелең ауылы, Гаражная көшесі, 34
Бөлім бастығы
8-727-71 2-00-41 2-58-41
karasay_akimat @ram bler.ru
"Қаратал ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қаратал ауданы, Үштөбе қаласы, Космолданов көшесі, 21
Бөлім бастығы
8-728-34 2-10-45
org_karatal @mail.ru
"Кербұлақ ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті, Момышұлы көшесі, ХҚК ғимараты
Бөлім бастығы
8-728-40 2-16-01 3-22-53
kerbakimbux @mail.ru
"Көксу ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Көксу ауданы, Балпық би кенті, Мырзабекұлы көшесі, 38
Бөлім бастығы
8-728-38 2-08-61 2-03-07
fkimat-koksu @mail.ru
"Панфилов ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Головацк көшесі, 131
Бөлім бастығы
8-728-31 5-11-36 5-01-19
js_rima @bk.ru
"Райымбек ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Райымбек ауданы, Кеген ауылы, Әзімжапов көшесі, 3
Бөлім бастығы
8-727-77 2-15-69 2-15-24
raimbek_akimat @mail.ru
"Сарқанд ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Сарқанд ауданы, Сарқант қаласы, Тынышбаев көшесі, 8
Бөлім бастығы
8-728-39 2-17-93 2-32-79
sarkand-2009 @mail.ru
"Талғар ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Талғар ауданы, Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі, 98
Бөлім бастығы
8-727-73 88-16-71 88-16-72
talgar-akimat @rambler.ru
"Ұйғыр ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы, Кентал Исламов көшесі, 70
Бөлім бастығы
8-727-78 2-16-50 2-16-96
www.uigur-akimat.kz
"Қапшағай қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қапшағай қаласы, Қойшымапов көшесі, 4
Бөлім бастығы
8-727-72 4-07-75 4-14-04
O_sholpan_67 @mail.ru
"Текелі қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Текелі қаласы, Абылайхан көшесі, 34
Бөлім бастығы
8-728-35 4-27-96
akimat_tekeliforever.kz ozeo @mail.ru
"Талдықорған қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі,
36/42
Бөлім бастығы
8-728-2 24-01-45 24-19-76
zemotdelaks@mtgaline.kz
"Іздестіру жұмыстарын жүргізу
үшін жер учаскесін пайдалануға
рұқсат беру" мемлекеттiк
қызмет регламентiне
2-қосымша
Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға
рұқсат беру үдерiсiнiң сызбасы
Облысы әкімдігінің

от 29 декабря 2012 года
N 435
Регламент
государственной услуги
"Выдача решения на изменение целевого назначения земельного
участка"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги - физическое или юридическое лицо;
2) местный исполнительный орган – областной, районный, городской акиматы.
2. Общие положения
2. Государственная услуга "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами областей (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения), осуществляющими функции в области земельных отношений (далее – местный исполнительный орган), адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему регламенту, по месту нахождения земельного участка.
3.Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании статьи 49-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и постановления Правительства Республики Казахстан от 01 ноября 2012 года N 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года  N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (далее - стандарт).
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка (далее – решение) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа, в письменном виде.
Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Государственная услуга оказывается в рабочие дни с 9-00 часов до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан". Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Информация о государственной услуге располагается на стендах местного исполнительного органа и опубликовывается в средствах массовой информации на государственном и русском языках.

2012 жылғы 29 желтоқсандағы
N 435 қаулысымен бекітілген
"Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру"
мемлекеттiк қызмет регламентi
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы регламентте мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы – жеке және заңды тұлға;
2) жергілікті атқарушы орган – облыстық, аудандық, қалалық әкімдіктері.
2. Жалпы ережелер
2. "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) жер учаскесінің орналасқан жері бойынша жер қатынастары саласындағы функцияларды жүзеге асыратын, осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – жергілікті атқарушы орган) көрсетеді.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 49-1 және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 01 қарашадағы "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 1392 қаулысы негізінде жүзеге асырылады (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы жер учаскесінің пайдалану мақсатын өзгертуге шешім беру (бұдан әрі – шешім) немесе себептерін көрсете отырып негізделген қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша жауап беру болып табылады.
Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiне талаптар
6. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Заңында белгiленген демалыс және мереке күндерiнен басқа, сағат 13.00-ден 14.00-ға дейiнгi түскi үзiлiспен, жұмыс күндерi сағат 9.00-ден 18.00-ға дейiн көрсетiледi. Қабылдау кезекке тұру тәртібімен алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттік қызмет жөніндегі ақпарат жергілікті атқарушы органның арнайы ақпараттық стендтерде орналастырылады және бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік және орыс тілдерінде жарияланады.

8. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае невозможности изменения целевого назначения земельного участка в соответствии с его правовым режимом, принадлежности категорий земель и разрешенного использования в соответствии с зонированием земель.
9. Прием документов осуществляется уполномоченным лицом местного исполнительного органа по месту нахождения согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка действий
(взаимодействий) в процессе оказания
государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель предоставляет в местный исполнительный орган следующие документы:
1) заявление по форме, согласно приложению 2 к стандарту;
2) копии правоустанавливающего документа на земельный участок;
3) копии идентификационного документа на земельный участок;
4) справки с налогового органа об отсутствии налоговой задолжности;
5) справки с органов юстиции об отсутствии обременения на земельный участок;
6) акта кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка (при необходимости);
7) копии договора, заключенного с каждым собственником недвижимости на земельном участке об условиях компенсации убытков, в случае строительства объектов, предусмотренных генеральным планом населенного пункта (при необходимости);
8) копии правоустанавливающего документа на объект недвижимости (при необходимости);
9) копии технического паспорта объекта недвижимости (при необходимости);
10) копии документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги, либо копии доверенности от получателя государственной услуги, и документа, удостоверяющего личность доверенного лица – для физического лица;
11) свидетельства о государственной регистрации юридического лица, документа подтверждающего полномочия представителя юридического лица и копии документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги – для юридического лица.
Для проверки достоверности копии удостоверения личности лица или доверенности предъявляются оригиналы документов, которые после проверки возвращаются получателю государственной услуги.
11. Государственная услуга оказывается бесплатно.
12. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта - 37 календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов - 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов - 30 минут.
13. Схема процесса выдачи решения на изменение целевого назначения земельного участка, указана в приложении 2 к настоящему регламенту.

8. Құқықтық режимі, жер учаскесінің санатқа тиесілігі және жерді аймақтарға бөлуге сәйкес рұқсат етілген пайдалану негізінде нысаналы мақсатын өзгертуге рұқсат беру мүмкін емес болған жағдайда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады.
9. Құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес орналасқан орнына байланысты жергілікті атқарушы органның уәкілетті тұлғасымен жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi
әрекеттер (өзара әрекеттер)
тәртiбiнiң сипаттамасы
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы жергілікті атқарушы органға мынадай құжаттарды ұсынады:
1) стандарттың 2-қосымшасында берілген нысанға сәйкес өтініш;
2) жер учаскесіне құқықты куәландыратын құжаттың көшірмесі;
3) жер учаскесіне сәйкестендіру құжатының көшірмесі;
4) салықтық қарыздың жоқтығы туралы салық органдарынан анықтама;
5) жер учаскесіне ауыртпалықтардың жоқтығы туралы әділет органдарынан анықтама;
6) жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құнын анықтау актісі (қажет болғанда);
7) елді мекеннің бас жоспарына сәйкес құрылыс объектілерін салған жағдайда, жылжымайтын мүліктердің әр меншік иесімен шығындарды өтеу бойынша жасалған келісім шарттардың көшірмелері (қажет болғанда);
8) жылжымайтын мүлік объектісіне құқықты куәландыратын құжаттың көшірмесі (қажет болғанда);
9) жылжымайтын мүлік объектісінің техникалық төлқұжаты (қажет болғанда);
10) мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі не мемлекеттік қызметті алушының атынан берілген сенімхаттың және сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі – жеке тұлғаға;
11) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелуі туралы куәлігі, заңды тұлғаның өкілеттігін куәландыратын құжат және мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі – заңды тұлғаларға;
Тұлғаның жеке куәлігінің немесе сенімхаттың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін қызметті алушыға қайтарылады.
11. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы осы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету – 37 күнтізбелік күн;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
13. Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру үдерiсiнiң сызбасы осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.

от 29 декабря 2012 года
N 435
Регламент
государственной услуги
"Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных
земельных участков, продаваемых в частную собственность
государством"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги - физическое или юридическое лицо;
2) уполномоченный орган – областное управление, районный, городской отделы земельных отношений.
2. Общие положения
1. Государственная услуга "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством" (далее – государственная услуга) оказывается структурными подразделениями местных исполнительных органов областей (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения), осуществляющими функции в области земельных отношений (далее – уполномоченный орган), указанными в приложении 1 к настоящему регламенту, по месту нахождения земельного участка.
2.Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 14-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и постановления Правительства Республики Казахстан от 01 ноября 2012 года N 1392 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и местными исполнительными органами в сфере земельных отношений, геодезии и картографии, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года  N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" (далее - стандарт).
4. Результатом оказания государственной услуги является утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка на бумажном носителе или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа, в письменном виде.
Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
5. Государственная услуга оказывается в рабочие дни с 9-00 часов до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан". Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
6. Информация о государственной услуге располагается на стендах уполномоченного органа и опубликовывается в средствах массовой информации на государственном и русском языках.

2012 жылғы 29 желтоқсандағы
N 435 қаулысымен бекітілген
"Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің
кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттiк қызмет
регламентi
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы регламентте мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы – жеке және заңды тұлға;
2) уәкілетті орган – облыстық басқармасы, аудандық, қалалық жер қатынастары бөлімдері.
2. Жалпы ережелер
2. "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) жер учаскелерінің орналасқан жері бойынша, жер қатынастары саласындағы функцияларды жүзеге асыратын, осы стандарттың  1-қосымшасындакөрсетілген облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органдарының құрылымдық бөлімшелерімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетеді.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 14-1-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 01 қарашадағы "Жер қатынастары, геодезия және картография саласында Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі мен жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 1392 қаулысы негізінде жүзеге асырылады (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы бекiтілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі немесе себептерін көрсете отырып негізделген қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша жауап беру болып табылады.
Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiне талаптар
6. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Заңында белгiленген демалыс және мереке күндерiнен басқа, сағат 13.00-ден 14.00-ға дейiнгi түскi үзiлiспен, жұмыс күндерi сағат 9.00-ден 18.00-ға дейiн көрсетiледi. Қабылдау кезекке тұру тәртібімен алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.

7. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является не предоставление получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 9 настоящего регламента.
8. Прием документов осуществляется уполномоченным лицом уполномоченного органа по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка действий
(взаимодействий) в процессе оказания
государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получатель предоставляет в уполномоченный орган следующие документы:
1) заявление по форме, согласно приложению 2 к стандарту;
2) копия документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги, либо копия доверенности от получателя государственной услуги, и документа, удостоверяющего личность доверенного лица – для физического лица;
3) свидетельство о государственной регистрации юридического лица, документ, подтверждающий полномочия представителя юридического лица и копия документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги – для юридического лица;
4) акт определения оценочной стоимости земельного участка, рассчитанный государственным предприятием, ведущим государственный земельный кадастр по форме, согласно приложению 3 к настоящему стандарту;
5) копия положительного заключения комиссии о предоставлении права на земельный участок, создаваемой соответствующими местными исполнительными органами.
Для проверки достоверности копии удостоверения личности лица или доверенности предъявляются оригиналы документов, которые после проверки возвращаются.
10. Государственная услуга оказывается бесплатно.
11. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 9 настоящего регламента – 3 рабочих дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – 30 минут.
12. Схема процесса утверждения кадастровой (оценочной) стоимости конкретного земельного участка, продаваемого в частную собственность государством, указана в приложении 2 к настоящему регламенту.
13. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Утверждение кадастровой
(оценочной) стоимости конкретных
земельных участков, продаваемых
в частную собственность государством"
Перечень уполномоченных органов по оказанию государственной
услуги
Наименование структурных подразделений местных исполнительных органов областей (города республикан-
ского значения, столицы), района (города областного значения) осуществляющих функции в области земельных отношений
Место располо-
жение, адрес
Ответ-
ственное лицо за оказание государ-
ственной услуги
Контакт-
ный телефон
Электронный адрес
1
2
3
4
5
Алматинская область
Государственное учреждение "Управление земельных отношений Алматинской области"

7. Мемлекеттік қызмет жөніндегі ақпарат уәкілетті органның арнайы ақпараттық стенділерінде орналастырылады және бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік және орыс тілдерінде жарияланады.
8. Мемлекеттік қызметті алушы осы стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды табыс етпеген жағдайда, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
9. Құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес орналасқан орнына байланысты уәкілетті органның уәкілетті тұлғасымен жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi
әрекеттер (өзара әрекеттер)
тәртiбiнiң сипаттамасы
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы уәкілетті органға мынадай құжаттарды ұсынады:
1) стандарттың 2-қосымшасында көрсетілген үлгіге сәйкес өтінім;
2) жеке тұлғалар үшін - мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі не мемлекеттік қызметті алушының атынан берілген сенімхаттың және сенім білдірілген тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
3) заңды тұлғалар үшін – заңды тұлғаны тіркеу туралы куәлік, заңды тұлғаның өкілінің өкілеттігін растайтын құжат және мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат көшірмесі.
4) осы стандарттың 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік жер кадастрын жүргізетін мемлекеттік кәсіпорындармен есептелген жер учаскесінің бағалау құнын анықтау актісі;
5) сәйкес жергілікті атқарушы органдармен құрылған жер учаскелерін жеке меншікке беру бойынша жер комиссиясының оң қорытындысының көшірмесі.
Тұлғаның жеке куәлігінің немесе сенімхаттың көшірмелерін тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары ұсынылады, олар тексерілгеннен кейін қызметті алушыға қайтарылады.
11. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы осы регламенттің 9-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету – 3 жұмыс күні;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
13. Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту үдерiсiнiң сызбасы осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті алушы көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
5. Мемлекеттiк қызметтер көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
15. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершiлiкке тартылады.
"Мемлекет жеке меншікке
сататын нақты жер учаскелерінің
кадастрлық (бағалау) құнын бекіту"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі уәкілетті органдардың
тізбесі
Облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары саласындағы функцияларды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдарының құрылымдық бөлімшелерінің атауы
Орналасқан жері, мекенжайы
Мемлекет-
тік қызметті көрсетуге жауапты адам
Байланыс телефоны
Электрондық мекенжайы
1
2
3
4
5
Алматы облысы
"Алматы облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі