Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 21 мая 2012 года N 16-516. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 11 июня 2012 года N 2-1-165. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 27 июня 2016 года № 29-421
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкрган Алматинской области от 27.06.2016 № 29-421.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям, учреждениям и предприятиям всех форм собственности города Талдыкорган установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Талдыкорган от 26 июня 2006 года за "О квоте на рабочие места для инвалидов" N 20-605 (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов от 26 июля 2006 года N 2-1-27, опубликованное в газете "Талдыкорган" от 04 августа 2006 года N 32).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарыбаева Галиаскара Толендиевича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Е. Алпысов

Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 21 мамырдағы N 16-516 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 11 маусымда N 2-1-165 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 маусымдағы № 29-421 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 27.06.2016 № 29-421 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-2) тармақшасына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласы бойынша орналасқан меншіктің барлық нысанындағы ұйымдарда, кәсіпорындарда және мекемелерде жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Талдықорған қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 26 маусымдағы "Мүгедектердің жұмыс орындары квотасы туралы" N 20-605 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2006 жылғы 26 шілдедегі N 2-1-27 нөмірімен енгізілген, 2006 жылғы 04 тамыздағы "Талдықорған" газетінің N 32 нөмірінде жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғалиасқар Төлендіұлы Сарыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Алпысов