Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам
Постановление акимата города Капшагай Алматинской области от 12 марта 2012 года N 120. Зарегистрировано Управлением юстиции города Капшагай Департамента юстиции Алматинской области 03 апреля 2012 года N 2-2-135. Утратило силу постановлением акимата города Капчагай Алматинской области от 19 декабря 2013 года N 689
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Капчагай Алматинской области от 19.12.2013 N 689
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень следующих лиц, относящихся к целевым группам, исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств:
безработные граждане зарегистрированные в уполномоченном органе;
лица, не работающие два и более месяцев;
лица, ранее не работавшие;
молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
выпускники организаций технического и профессионального образования;
лица старше пятидесяти лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Н. Таубаев

Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тiзбесiн белгілеу туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 12 наурыздағы N 120 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 03 сәуірде N 2-2-135 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 19 желтоқсандағы N 689 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық әкімдігінің 19.12.2013  N 689 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбек нарығындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тiзбесi келесідей белгiленсін:
уәкілетті органға жұмыссыз ретінде тіркелген азаматтар;
екі және одан да көп ай жұмыс істемейтін адамдар;
бұрын жұмыс істемеген адамдар;
жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
отбасында бірде-бір жұмыс істейтін мүшесі жоқ тұлғалар;
техникалық және кәсіптік оқу орындарын бітірушілер;
елу жастан үлкен тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден кейін күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Н. Таубаев