О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 54-226 "О районном бюджете Илийского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 07 июня 2012 года N 7-34. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 20 июня 2012 года N 2-10-163. Утратило силу решением маслихата Илийского района Алматинской области от 21 февраля 2013 года N 14-71
Сноска. Утратило силу решением маслихата Илийского района Алматинской области от 21.02.2013 года N 14-71.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 54-226 "О районном бюджете Илийского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года за N 2-10-150, опубликовано в газете "Илийские зори" от 10 февраля 2012 года N 6), в решение Илийского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 3-14 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 54-226 "О районном бюджете Илийского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 февраля 2012 года за N 2-10-152, опубликовано в газете "Илийские зори" от 13 апреля 2012 года N 15), в решение Илийского районного маслихата от 8 июня 2012 года N 5-21 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 54-226 "О районном бюджете Илийского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 апреля 2012 года за N 2-10-157, опубликовано в газете "Илийские зори" от 6 июня 2012 года N 23) следующие изменения:
в пункте по строкам:
1) "Доходы" цифру "37276311" заменить на цифру "37609349", в том числе:
"налоговые поступления" цифру "25730088" заменить на цифру "26295938";
"неналоговые поступления" цифру "54800" заменить на цифру "38950";
"поступления от продажи основного капитала" цифру "144500" заменить на цифру "194500";

Іле аудандық мәслихатының 2011 жылдың 23 желтоқсандағы "Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-226 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 07 маусымдағы N 7-34 шешімі. Алматы облысы Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 маусымда N 2-10-163 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 ақпандағы N 14-71 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 21.02.2013 N 14-71 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-226 шешіміне (2011 жылғы 27 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-10-150 енгізілген, 2012 жылдың 10 ақпандағы аудандық "Іле таңы" газетінің N 6 жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-226 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3-14 шешіміне (2012 жылдың 23 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-10-152 енгізілген, 2012 жылдың 13 сәуірдегі "Іле таңы" газетінің N 15 жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы "Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-226 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-21 шешіміне (2012 жылдың 23 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-10-157 енгізілген, 2012 жылдың 6 маусымдағы "Іле таңы" газетінің N 23 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "37276311" саны "37609349" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер" "25730088" саны "26295938" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "54800" саны "38950" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер" "144500" саны "194500" санына ауыстырылсын;

"поступления трансфертов" цифру "11346923" заменить на цифру "11079961";
"целевые текущие трансферты" цифру "4604396" заменить на цифру "4591334";
"целевые трансферты на развитие" цифру "6742527" заменить на цифру "6488627".
2) "Затраты" цифру "38087293" заменить на цифру "38420331".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Г. Надирбекова
Секретарь районного
маслихата                                  Ф. Ыдрышева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Илийского района"                          Кадир Аскар Кадирович
08 июня 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата Илийского
района от 07 июня 2012 года
N 7-34 "О внесении изменений в решение
Илийского районного маслихата
"О районном бюджете Илийского

"трансферттердің түсімдері" "11346923" саны "11079961" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "4604396" саны "4591334" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттер" "6742527" саны "6488627" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "38087293" саны "38420331" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрайымы                                   Ғ. Нәдірбекова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ф. Ыдрышева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Іле ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Кәдір Асқар Кәдірұлы
08 маусым 2012 жыл
Іле аудандық мәслихатының
2012 жылғы 07 маусымдағы N 7-34 "Іле
аудандық мәслихатының 2011 жылдың
23 желтоқсандағы "Іле ауданының