Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 24 февраля 2012 года N 2-216. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасайского района Департамента юстиции Алматинской области 15 марта 2012 года N 2-11-117. Утратило силу постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 6 июня 2012 года № 6-662
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 06.06.2012 № 6-662.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7, статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан" от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.
2. Государственным учреждениям "Отделу занятости и социальных программ Карасайского района" (Жумагулов Махмудбек Нусупбекович) и "Центру занятости Карасайского района" (Жумагулов Марат Балабаевич) направить безработных граждан из числа выпускников организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования к работодателям для прохождения молодежной практики и заключить с работодателями договоры о создании рабочих мест для прохождения молодежной практики.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Дауренбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Карасайского района" Жумагулов Махмудбек Нусупбекович
Директор государственного
учреждения "Центр занятости
Карасайского района" Жумагулов Марат Балабаевич
Приложение
к постановлению акимата
Карасайского района N 2-216
от 24 февраля 2012 года
"Об организации молодежной
практики" на 2012 год
Перечень работодателей, где в соответствии с потребностью
регионального рынка труда будут организованы рабочие места для
N
Работодатель
Количество
организуемых
рабочих мест
Профессия
(специальность)
Размер
месячной
заработной
платы,
тенге
Продолжи-
тельность
молодежной
практики в
месяцах
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Карасайского
района"
1
Юрист
26000
тенге
6
1
Программист
26000
тенге
1
работник в
социальной
сфере
26000
тенге
2
Карасайский
районный филиал
Алматинской
области
общественное
объединение
"Народная
Демократическая
партия "Нур
Отан"
1
Информатик
26000
тенге
6
3
Государственное
учреждение
"Карасайский
районный отдел
образования
физической
культуры и
спорта"
1
педагогика и
психология
26000
тенге
6
4
Государственное
учреждение
"Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Карасайского
района"
2
экономист-
бухгалтер
26000
тенге
6
5
Государственное
учреждение
"Отдел
предпринима-
тельства
Карасайского
района"
1
экономист
26000
тенге
6
6
Государственное
учреждение
"Отдел
сельского
хозяйства и
ветеринарии
Карасайского
района"
1
агро-
инженерия
26000
тенге
6
7
Государственное
учреждение
"Карасайский
районный отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог"
1
экономист
26000
тенге
6
8
Государственное
учреждение
"отдел
внутренней
политики
Карасайского
района"
1
политолог
26000
тенге
6
9
Прокуратура
Карасайского
района
1
Юрист
26000
тенге
6
10
Государственное
учреждение
"Управления
казначейства
Карасайского
района"
1
информатик
26000
тенге
6
11
Карасайское
районное
отделение
Алматинского
областного
филиала
"Государствен-
ного центра по
выплате пенсий"
2
экономист
26000
тенге
6
12
Государственное
учреждение
"Отдел
статистики
Карасайского
района"
1
юрист
26000
тенге
6
13
Государственное
учреждение
"Отдел финансов
Карасайского
района"
1
финансист
26000
тенге
6
14
Государственное
учреждение
"Карасайский
районный отдел
занятости и
социальных
программ"
1
бухгалтер
26000
тенге
6
1
информатик
26000
тенге
6
15
Государственное
учреждение
"Карасайский
филиал
профсоюза
работников
агропромышлен-
ного комплекса"
1
экономист-
бухгалтер
26000
тенге
6
16
Филиал Балхаш
-Алакольского
департамента
экологии по
Алматинской
области
1
эколог
26000
тенге
6
17
Государственное
учреждение
"Управление
юстиции
Карасайского
района
Департамента
юстиции
Алматинской
области
Министерства
Юстиции
Республики
Казахстан"
1
юрист
26000
тенге
6
18
Учреждение
образования
филиал колледжа
"Аяжан" города
Каскелен
1
преподаватель
казахского
язык
26000
тенге
6
1
юрист
26000
тенге
2
информатик-
программист
26000 тенге
на одного
работника
19
Акционерное
общество "Каз
почта"
3
оператор
26000 тенге
на одного
работника
6
2
бухгалтер
26000 тенге
на одного
работника
20
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Сәуір"
3
бухгалтер
26000 тенге
на одного
работника
6
21
Индивидуальный
предприниматель
"Жаныл"
1
строитель
26000
тенге
6
медсестра
26000
тенге
администратор
26000
тенге
22
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Токер"
1
кондитер
26000
тенге
6
23
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Эфес Караганда
пивоваренный
завод"
1
бухгалтер
26000
тенге
6
логист
26000
тенге
24
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Меркур-Пром"
1
бухгалтер
26000
тенге
6
1
электрик
26000
тенге
25
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Чайный центр"
1
Бухгалтер
26000
тенге
6
26
Каскеленское
учебно
производственное
предприятие
"Казахское
общество
слепых"
1
менеджер
26000
тенге
6
27
Индивидуальный
предприниматель
"Абишева"
1
администратор
26000
тенге
6
1
оператор
26000
тенге
28
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Канат"
1
юрист
26000
тенге
6
29
Частный
нотариус
"Каратаева"
1
юрист
26000
тенге
6
30
Индивидуальный
предприниматель
"San&Ven"
2
информатик
26000
тенге
6
31
Акционерное
общество "АТФ
Банк"
3
бухгалтер
26000
тенге
6
32
Акционерное
общество "БТА
Банк"
3
агенты
26000
тенге
6

2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 24 ақпандағы N 2-216 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 15 наурызда N 2-11-117 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 маусымдағы № 6-662 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 06.06.2012 № 6-662 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-7) тармақшасына, 18-2 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Қарасай аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" (Жұмағұлов Махмудбек Нүсіпбекұлы) және "Қарасай аудандық жұмыспен қамту орталығы" (Жұмағұлов Марат Балабайұлы) мемлекеттік мекемелері жастар практикасын өту үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарының түлектер қатарындағы жұмыссыз азаматтарды жұмыс берушілерге жіберсін және жұмыс берушілермен жастар практикасын өту үшін жұмыс орнын құру туралы шарттар жасалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Дәуренбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасай ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы Жұмағұлов Махмудбек Нүсіпбекұлы
"Қарасай ауданының жұмыспен
қамту орталығы" мемлекеттік
мекемесінің директоры Жұмағұлов Марат Балабайұлы
Қарасай ауданы әкімдігінің
2012 жылдың 24 ақпандағы
N 2-216 "2012 жылға жастар
практикасын ұйымдастыру
туралы" қаулысына
қосымша
2012 жылға өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар
практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс
берушілердің тізбесі
N
Мекеменің
атауы
Ұйымдас-
тыратын
жұмыс
орындарының
саны
Кәсіби
(мамандығы)
Айлық
жалақы
мөлшері,
теңге
Жастар
практикасы-
ның ай
бойынша
ұзақтығы
1
"Қарасай ауданы
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекеме
1
заңгер
26000
теңге
6 ай
1
әлеуметтік
саладағы
қызметкер
26000
теңге
1
ақпараттану
26000
теңге
2
Нұр Отан Халықтық
Демократиялық
партиясы қоғамдық
бірлестігінің
Алматы облысы
Қарасай аудандық
филиалы
1
ақпараттану
26000
теңге
6 ай
3
"Қарасай
ауданының білім
дене шынықтыру
және спорт
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
педагогика және
психология
26000
теңге
6 ай
4
"Қарасай
ауданының
экономика және
бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
экономист-
есепші
2600
теңге
6 ай
5
"Қарасай
ауданының
кәсіпкерлік
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
экономист
26000
теңге
6 ай
6
"Қарасай
ауданының ауыл
шаруашылық және
ветеринария
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
агроинженерия
26000
теңге
6 ай
7
"Қарасай аудандық
тұрғын- үй
коммуналдық
шаруашылық,
жолаушы
тасымалдау және
автокөлік жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
экономист
26000
теңге
6 ай
8
"Қарасай
ауданының ішкі
саясат бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
саясаттанушы
26000
теңге
6 ай
9
Қарасай ауданының
прокуратурасы
1
заңгер
26000
теңге
6 ай
10
"Қарасай аудандық
қазынашылық
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
1
ақпараттану
26000
теңге
6 ай
11
Мемлекеттік
зейнетақы төлеу
орталығының
Алматы облыстық
филиалының
Қарасай аудандық
бөлімшесі
1
экономист
26000
теңге
6 ай
12
"Қарасай
ауданының
статистика
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
1
заңгер
26000
теңге
6 ай
13
"Қарасай аудандық
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
қаржыгер
26000
теңге
6 ай
14
"Қарасай
ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
есепші
26000
теңге
6 ай
1
ақпараттану
26000
теңге
15
Қарасай аудандық
Агроөнеркәсіптік
кешені
қызметкерлерінің
кәсіподақ
комитеті
1
экономист-
есепші
26000
теңге
6 ай
16
Балқаш – Алакөл
экологиялық
департаментінің
Алматы облысы
бойынша филиалы
1
эколог
26000
теңге
6 ай
17
Қазақстан
Республикасы
Әділет
министрлігі
Алматы облысының
әділет
департаменті
Қарасай ауданының
Әділет
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
1
заңгер
26000
теңге
6 ай
18
Білім беру
мекемесі "Аяжан"
колледжінің
Қаскелең
қаласындағы
филиалы
1
қазақ тілінің
оқытушысы
26000
теңге
6 ай
1
заңгер
26000
теңге
2
ақпараттану
26000 теңге
бір адамға
есептелінген
19
"Қаз пошта"
Акционерлік
қоғамы
3
оператор
26000 теңге
бір адамға
есептелінген
6 ай
2
есепші
26000 теңге
бір адамға
есептелінген
20
"Сәуір"
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
3
есепші
26000 теңге
бір адамға
есептелінген
6 ай
21
"Жаңыл" Жеке
кәсіпкері
1
құрылысшы
26000 теңге
6 ай
1
медбике
26000 теңге
1
әкімші
26000 теңге
22
"Токер"
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
1
кондитер
26000 теңге
6 ай
23
"Эфес Қарағанды"
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
1
есепші
26000 теңге
6 ай
1
логист
26000 теңге
24
"Меркур–Пром"
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
1
есепші
26000 теңге
6 ай
1
электрик
26000 теңге
25
"Шай орталығы"
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
1
есепші
26000 теңге
6 ай
26
"Қазақ соқырлар
қоғамының оқу-
өндірістік
кәсіпорыны"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
1
менеджер
26000 теңге
6 ай
27
"Абишева" Жеке
кәсіпкері
1
әкімші
26000 теңге
6 ай
1
оператор
26000 теңге
28
"Қанат"
Жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
1
заңгер
26000 теңге
6 ай
29
"Каратаева" Жеке
нотариусы
1
заңгер
26000 теңге
6 ай
30
"San&Ven" Жеке
кәсіпкері
2
ақпараттану
26000 теңге
бір адамға
есептелінген
6 ай
31
"АТФ Банк"
Акционерлік
қоғамы
3
есепші
26000 теңге
бір адамға
есептелінген
6 ай
32
"БТА Банк"
Акционерлік
қоғамы
3
агенттер
26000 теңге
бір адамға
есептелінген
6 ай