Об утверждении территориальных границ зонирования и поправочных коэффициентов базовых ставок платы за земельные участки Райымбекского района
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 11 июня 2012 года N 5-33. Зарегистрировано Управлением юстиции Райымбекского района Департамента юстиции Алматинской области 12 июля 2012 года N 2-15-121
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 11 "Земельного кодекса" Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить территориальные границы зонирования и поправочные коэффициенты базовых ставок платы за земельные участки Райымбекского района, согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам промышленности, строительства, транспорта, связи, коммуникации, энергетики, топливных ресурсов и сельского хозяйства, по регулированию земельных отношении, охране окружающей среды, рациональному использованию природных ресурсов.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Н. Советов
Секретарь маслихата                        Е. Кудабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Райымбекского района"            Адилжанов Рахымбай
11 июня 2012 года
Приложение
к решению Райымбекского районного
маслихата "Об утверждении
территориальных границ зонирования
и поправочных коэффициентов
базовых ставок платы за земельные
участки Райымбекского района"

Райымбек ауданының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларын түзету коэффициенттері мен елді мекендердегі аймақтардың шекараларын бекіту туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы N 5-33 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Райымбек ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 12 шілдеде N 2-15-121 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 26-115 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 31.03.2022 № 26-115 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек ауданының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларын түзету коэффициенттері мен елді мекендердегі аймақтардың шекаралары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың өнеркәсіп, құрылыс, транспорт, байланыс, коммуникация, энергетика, отын ресурстары және ауылшаруашылығы, жер қатынастарын реттеу, қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органынан мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Советов
Мәслихат хатшысы Е. Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының "Жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы Адилжанов Рахымбай