Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций по Райымбекскому району
Постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 24 декабря 2012 года N 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 января 2013 года N 2280. Утратило силу постановлением акимата Райымбекского района Алматинской области от 14 ноября 2013 года N 191
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Райымбекского района Алматинской области от 14.11.2013 N 191
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года за № 149 "О занятости населения" и подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года за № 148 " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях социальной защиты  несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, для обеспечения их занятости акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест в предприятиях и организациях района всех форм собственности.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Байедилова Т. Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                К. Медеуов

Райымбек ауданы бойынша интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы N 267 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 16 қаңтарда N 2280 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 14 қарашадағы N 191 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 14.11.2013 N 191 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 23 қаңтар 2001 жылғы № 149 Заңының 7-бабының 5-6) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 23 қаңтар 2001 жылғы № 148 Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес жалпы жұмыс орындары ішінен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмысқа орналастыру үшін, жұмыс орындарының квотасын белгілеу мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауданның мекеме, кәсіпорындарында меншік түріне қарамастан интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Байеділов Талғат Ескендірұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен кезден бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Медеуов