Об организации общественных работ по Панфиловскому району
Постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 02 февраля 2012 года N 76. Зарегистрировано Управлением юстиции Панфиловского района Департамента юстиции Алматинской области 29 февраля 2012 года N 2-16-151. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района Алматинской области от 30 января 2013 года N 16
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района Алматинской области от 30.01.2013 N 16.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 и статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы путем создания временных рабочих мест для безработных, в соответствии со спросом и предложением.
2. Утвердить согласно приложения перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источник их финансирования.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Панфиловского района" (Жакыбай Азат Жапарович) направить безработных на общественные работы.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Панфиловского района от 30 декабря 2010 года "О порядке проведения оплачиваемых общественных работ на 2011 год" за номером 577 (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов от 28 января 2011 года за N 2-16-130, опубликованное в газете "Жаркент өңірі" за N 8 от 12 февраля 2011 года).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Раева Амантая Абдыкадыровича.
6. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Келемсеит
Приложение
к постановлению акимата
Панфиловского района за N 76
от 02 февраля 2012 года
"Об организации общественных
работ по Панфиловскому району"
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников и источник
их финансирования
N
Перечень
организаций
Виды
общественных
работ
Объемы и
конкретные
условия
Размеры
оплаты
труда
участников
Источник
финанси-
рования
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Аппарат
акима города
Жаркента
Аппарат
акима
Айдарлин-
ского
сельского
округа
Аппарат
акима
Бирликского
сельского
округа
Аппарат
акима
Коктальского
сельского
округа
Аппарат
акима
Коныролен-
ского
сельского
округа
Аппарат
акима
Сарыбельского
сельского
округа
Аппарат
акима
Пинджимского
сельского
округа
Аппарат
акима
Улкенагаш-
ского
сельского
округа
Аппарат
акима
Чулокайского
сельского
округа
Аппарат
акима
Ушаральского
сельского
округа
Аппарат
акима
Улкеншыган-
ского
сельского
округа
Аппарат
акима
Баскунчин-
ского
сельского
округа
Аппарат
акима
Талдынского
сельского
округа
Аппарат
акима
Жаскентского
сельского
округа

Панфилов ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 02 ақпандағы N 76 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Панфилов ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 29 ақпанда N 2-16-151 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 16 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық әкімдігінің 30.01.2013 N 16 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5)-тармақшасына және 20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар ұсыныс пен сұранысқа сәйкес айқындалып, жұмыссыздар үшін уақытша жұмыс орнын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көзі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3."Панфилов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Жақыбай Азат Жапарұлы) жұмыссыздарды қоғамдық жұмысқа жіберсін.
4. Панфилов ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Панфилов ауданы бойынша 2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 577 қаулының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылдың 28 қаңтардағы 2-16-130 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 12 ақпандағы N 8 "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Раев Амантай Әбдіқадырұлына жүктелсін.
6. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Келемсейіт
Панфилов ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 02 ақпандағы
"Панфилов ауданы бойынша
қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру
туралы" N 76 қаулысына
қосымша
Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен
нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының
мөлшері және оларды қаржыландыру көзі
N
Ұйымдардың
тізбелері
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Көлемі мен
нақты
жағдайлары
Қатысушы-
лардың
еңбегіне
төленетін
ақының
мөлшері
Қаржылан-
дыру
көзі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Жаркент
қаласының
әкімі
аппараты
Айдарлы
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты
Бірлік
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты
Көктал
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты
Коңырөлең
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты
Сарыбел
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты
Пенжім
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты
Улкенағаш
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты
Шолақай
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты
Үшарал
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты
Үлкеншыған
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты
Басқұншы
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты
Талды
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты
Жаскент
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты

1. Помощь
организациям
жилищно-
коммунального
хозяйства в
уборке
территории
города и
сельских
населенных
пунктов.
2.Озеленение и
благоустройство
в целях
экологического
оздоровления
региона.
3.Ремонтно-
дорожные
работы
(озеленение
обочин дорог,
уборка от
мусора обочин
дорог, очистка
дорожных
элементов,
побелка,
покраска,
вывозка
мусора,
обрезка сухих
веток
деревьев)
4. Очистка и
прокопка
уличных
арыков.
5. Ремонт и
покраска
ограждений.
6. Посадка
саженцев и
уход за ними.
7. Помощь в
заполнении
похозяйствен-
ных
книг (обход
домов в
округе, помощь
в подсчете
скота,
оказание
помощи при
копировании и
выдаче
документов).
8. Помощь в
приеме
документов на
получение
адресной
социальной
помощи и
пособий детям
до 18 лет
(обход домов в
округе, помощь
в подсчете
скота, помощь
в подшивке
документов, их
копировании и
выдаче).
9. Помощь в
восстановлении
историко-
архитектурных
памятников
(покраска,
очистка,
побелка).
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных
рабочих мест;
предназначены
специально для
безработных;
количество
рабочих мест
практически не
ограничено,
работы носят
временный
характер и для
их организации
не могут быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего
времени и по
гибкому
графику;
обладают
экономической,
социальной и
экологической
полезностью
для региона;
предоставляют
возможность
временного
трудоустройства
лицам, не
имеющим
специального
образования;
объемы работ
согласно
заявок
работодателей.
Установлен-
ный
законода-
тельством
Республики
Казахстан
минимальный
размер
заработной
платы
Местный
бюджет
2
Государствен-
ное
учреждение
"Отдел по
делам
обороны
Панфиловского
района
Алматинской
области"
Помощь в
проведении
региональных
общественных
кампаний,
помощь в
проведении
призывной
кампании
(раздача
повесток,
помощь в
подшивке
документов и
их
копировании)
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных
рабочих мест;
предназначены
специально для
безработных;
количество
рабочих мест
практически не
ограничено,
работы носят
временный
характер и для
их организации
не могут быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего
времени и по
гибкому
графику;
обладают
экономической,
социальной и
экологической
полезностью
для региона;
предоставляют
возможность
временного
трудоустройства
лицам, не
имеющим
специального
образования;
объемы работ
согласно
заявок
работодателей.
Установлен-
ный
законода-
тельством
Республики
Казахстан
минимальный
размер
заработной
платы
Местный бюджет
3
Государствен-
ное
учреждение
"Районная
библиотека
акима
Панфиловского
района"
Помощь в
восстановлении
книжного фонда
(приведение в
порядок,
переплет
порванных
книг)
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных
рабочих мест;
предназначены
специально для
безработных;
количество
рабочих мест
практически не
ограничено,
работы носят
временный
характер и для
их организации
не могут быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего
времени и по
гибкому
графику;
обладают
экономической,
социальной и
экологической
полезностью
для региона;
предоставляют
возможность
временного
трудоустройства
лицам, не
имеющим
специального
образования;
объемы работ
согласно
заявок
работодателей.
Установлен-
ный
законода-
тельством
Республики
Казахстан
минимальный
размер
заработной
платы
Местный
бюджет
4
Панфиловский
филиал
государствен-
ного
учреждения
"Государствен-
ный архив
Алматинской
области"
Помощь в
восстановлении
архивного
фонда
(приведение в
порядок
архивных
документов,
подшивка
старых
документов)
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных
рабочих мест;
предназначены
специально для
безработных;
количество
рабочих мест
практически не
ограничено,
работы носят
временный
характер и для
их организации
не могут быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего
времени и по
гибкому
графику;
обладают
экономической,
социальной и
экологической
полезностью
для региона;
предоставляют
возможность
временного
трудоустройства
лицам, не
имеющим
специального
образования;
объемы работ
согласно
заявок
работодателей.
Установлен-
ный
законода-
тельством
Республики
Казахстан
минимальный
размер
заработной
платы
Местный
бюджет
5
Государствен-
ное
учреждение
"Управление
юстиции
Панфиловского
района
Департамента
юстиции
Алматинской
области
Министерства
юстиции
Республики
Казахстан"
Помощь в
восстановлении
архивного
фонда
(приведение в
порядок
архивных
документов,
подшивка
старых
документов)
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных
рабочих мест;
предназначены
специально для
безработных;
количество
рабочих мест
практически не
ограничено,
работы носят
временный
характер и для
их организации
не могут быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего
времени и по
гибкому
графику;
обладают
экономической,
социальной и
экологической
полезностью
для региона;
предоставляют
возможность
временного
трудоустройства
лицам, не
имеющим
специального
образования;
объемы работ
согласно
заявок
работодателей.
Установлен-
ный
законода-
тельством
Республики
Казахстан
минимальный
размер
заработной
платы
Местный
бюджет
6
Общественное
объединение
"Жаркентское
городское
объединение
общества
инвалидов"

1. Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық
ұйымдарына,
қала және ауыл
мекендерін
тазалауға көмек
көрсету.
2. Өңірді
экологиялық
сауықтыру
мақсатында
аумақтарды
көгалдандыру,
көріктендіру.
3. Жол жөндеу
жұмыстары (жол
жиектерін
көгалдандыру,
тазалау жол
бойындағы
қоқыстарды және
жол
элементтерін
тазалау, оларды
әктеу, сырлау,
қоқыс шығару,
қураған
ағаштарды
кесу).
4. Көшелердің
арықтарын
тазалау, қазу.
5. Қоршауларды
жөндеу және
сырлау.
6. Көшеттер
отырғызу және
оларды күту.
7. Шаруашылық
кітаптарды
толтыруға
көмектесу
(округтағы
үйлерді аралап
малдарын
санауға
көмектесу және
құжаттарды
көшірме
жасауға,
таратуға көмек
көрсету).
8. Атаулы
әлеуметтік
көмекті және 18
жасқа дейінгі
балаларға
жәрдемақы
алушылардың
құжаттарын
қабылдауға
көмек көрсету
(округтағы
үйлерді аралап
малдарын
санауға,
құжаттарды
реттеп тігуге
көмектесу және
көшірме
жасауға,
таратуға көмек
көрсету).
9. Архитектуралық
және
тарихи-мәдени
ескерткіштерді,
қалпына
келтіруге
көмек көрсету
(сырлау,
тазалау,
әктеу).
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдасты-
рылады;
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
жұмыс
орындарының
саны іс
жүзінде
шектелмейді,
жұмыс уақытша
сипатта
болады және
оларды
ұйымдастыру
үшін тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдалануға
болмайды;
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
мүмкіндігі
болады; аймақ
үшін
экономикалық,
әлеуметтік
және
экологиялық
пайдасы
болады;
арнаулы
білімі жоқ
адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуына
мүмкіндік
береді; жұмыс
берушілердің
тапсырысында
көрсетілген
жұмыстың
көлемі
бойынша
болады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергі-
лікті
бюджет
2
"Алматы
облысы
Панфилов
ауданының
Қорғаныс
істері
жөніндегі
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Өңірде қоғамдық
науқандарды
өткізуге
қатысу, әскерге
шақыру
науқанына көмек
көрсету
(шақырту
қағаздарын
тарату,
құжаттарды
тігуге және
көшірме жасауға
көмек көрсету)
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдасты-
рылады;
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
жұмыс
орындарының
саны іс
жүзінде
шектелмейді,
жұмыс уақытша
сипатта
болады және
оларды
ұйымдастыру
үшін тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдалануға
болмайды;
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
мүмкіндігі
болады; аймақ
үшін
экономикалық,
әлеуметтік
және
экологиялық
пайдасы
болады;
арнаулы
білімі жоқ
адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуына
мүмкіндік
береді; жұмыс
берушілердің
тапсырысында
көрсетілген
жұмыстың
көлемі
бойынша
болады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергі-
лікті
бюджет
3
"Панфилов
ауданы
әкімінің
аудандық
кітапханасы"
мемлекеттік
мекемесі
Кітап қорын
қалпына
келтіруге
көмектесу
(жыртылған
кітаптарды
түптеу, реттеу)
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдасты-
рылады;
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
жұмыс
орындарының
саны іс
жүзінде
шектелмейді,
жұмыс уақытша
сипатта
болады және
оларды
ұйымдастыру
үшін тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдалануға
болмайды;
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
мүмкіндігі
болады; аймақ
үшін
экономикалық,
әлеуметтік
және
экологиялық
пайдасы
болады;
арнаулы
білімі жоқ
адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуына
мүмкіндік
береді; жұмыс
берушілердің
тапсырысында
көрсетілген
жұмыстың
көлемі
бойынша
болады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергі-
лікті
бюджет
4
"Алматы
облыстық
мемлекеттік
мұрағаты"
мемлекеттік
мекемесінің
Панфилов
филиалы
Мұрағат
материалдарын
қалпына
келтіруге
көмектесу
(мұрағат
құжаттарын
реттеу, ескі
құжаттарды
тігу)
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдасты-
рылады;
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
жұмыс
орындарының
саны іс
жүзінде
шектелмейді,
жұмыс уақытша
сипатта
болады және
оларды
ұйымдастыру
үшін тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдалануға
болмайды;
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
мүмкіндігі
болады; аймақ
үшін
экономикалық,
әлеуметтік
және
экологиялық
пайдасы
болады;
арнаулы
білімі жоқ
адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуына
мүмкіндік
береді; жұмыс
берушілердің
тапсырысында
көрсетілген
жұмыстың
көлемі
бойынша
болады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергі-
лікті
бюджет
5
"Қазақстан
Республика-
сы Әділет
министрлігі
Алматы
облысының
Әділет
департаменті
Панфилов
ауданының
Әділет
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Мұрағат
материалдарын
қалпына
келтіруге
көмектесу
(мұрағат
құжаттарын
реттеу, ескі
құжаттарды
тігу)
Қоғамдық
жұмыстар
уақытша жұмыс
орындарын ашу
жолымен
ұйымдасты-
рылады;
жұмыссыздарға
әдейі
арналған;
жұмыс
орындарының
саны іс
жүзінде
шектелмейді,
жұмыс уақытша
сипатта
болады және
оларды
ұйымдастыру
үшін тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос қызмет
орындарын
пайдалануға
болмайды;
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
мүмкіндігі
болады; аймақ
үшін
экономикалық,
әлеуметтік
және
экологиялық
пайдасы
болады;
арнаулы
білімі жоқ
адамдардың
уақытша
жұмысқа
орналасуына
мүмкіндік
береді; жұмыс
берушілердің
тапсырысында
көрсетілген
жұмыстың
көлемі
бойынша
болады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергі-
лікті
бюджет
6
"Жаркент
қалалық
мүгедектер
қоғамының
бірлестігі"
қоғамдық
бірлестігі