О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 4-55-343 "О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 11 июня 2012 года N 5-6-38. Зарегистрировано Управлением юстиции Панфиловского района Департамента юстиции Алматинской области 20 июня 2012 года N 2-16-156
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 4-55-343 "О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 декабря 2011 года за N 2-16-145, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 07 января 2012 года N 3), в решение Панфиловского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 5-2-10 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 4-55-343 "О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 февраля 2012 года за N 2-16-148, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 05 марта 2012 года N 14), в решение Панфиловского районного маслихата от 12 апреля 2012 года N 5-4-24 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 4-55-343 "О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-16-153, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 19 май 2012 года N 25), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "7595849" заменить на цифру "7767728", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "6728830" заменить на цифру "6640709".
2) "затраты" цифру "7666610" заменить на цифру "7838489";
в пункте 3 по строкам:
"государственные услуги общего характера" цифру "293198" заменить на цифру "340009";
"образование" цифру "4674866" заменить на цифру "4764925";
"социальной помощи и социального обеспечения" цифру "281566" заменить на цифру "281941";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "1856347" заменить на цифру "1909846";

2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-55-343 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы N 5-6-38 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Панфилов ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 маусымда N 2-16-156 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-55-343 шешіміне (2011 жылғы 23 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-145 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 07 қаңтардағы N 3 "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 17 ақпандағы "Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-55-343 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 5-2-10 шешіміне (2012 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-148 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 05 наурыздағы N 14 "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі "Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-55-343 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 5-4-24 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-153 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 19 мамыр N 25 "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "7595849" саны "7767728" санына ауыстырылсын; "трансферттердің түсімдері" "6728830" саны "6640709" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "7666610" саны "7838489" санына ауыстырылсын.
3-тармақтағы:
"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" "293198" саны "340009" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" "4674866" саны "4764925" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыруға" "281566" саны "281941" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" "1856347" саны "1909846" санына ауыстырылсын;

"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "134880" заменить на цифру "139230";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "151865" заменить на цифру "153827";
"промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "58688" заменить на цифру "60438";
"прочие" цифру "59900" заменить на цифру "32973".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрной, предпринимательской, производственной, автомобильных дорог и строительства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Е. Нурахметов
Секретарь маслихата                        Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Панфиловского района"                      Оспанов Акан Акатович
11 июня 2012 года
Приложение N 1
утвержденное решением маслихата
Панфиловского района от 11 июня
2012 года N 5-6-38 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Панфиловского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 4-55-343
"О районном бюджете Панфиловского
района на 2012-2014 годы"
Приложение N 1
к решению маслихата Панфиловского
района района от 20 декабря
2011 года N 4-55-343 "О районном
бюджете Панфиловского
района на 2012-2014 годы"
Районный бюджет Панфиловского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
Доходы

"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiкке" "134880" саны "139230" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "151865" саны "153827" санына ауыстырылсын;
"өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне" "58688" саны "60438" санына ауыстырылсын;
"басқаларға" "59900" саны "32973" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі Панфиов аудандық маслихатының тұрақты бақылау комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Е. Нурахметов
Мәслихаттың хатшысы                        Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекеме бастығы                 Ақан Ақатұлы Оспанов
11 маусым 2012 жыл
Панфилов аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 11 маусымдағы
"Панфилов аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Панфилов ауданының
2012-2014 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 4-55-343 шешіміне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу
туралы" N 5-6-38 шешіміне
1-қосымша
Панфилов аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Панфилов ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы"
N 4-55-343 шешіміне
1-қосымша
Панфилов ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
АТАУЫ
1
2
3
4
5
6
1.Кірістер

3650
04
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского состояния, а
также за выдачу гражданам справок и повторных
свидетельств о регистрации актов гражданского
состояния и свидетельств в связи с изменением,
дополнением и восстановлением записей актов
гражданского состояния
4000
05
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов на право выезда за
границу на постоянное место жительства и
приглашение в Республику Казахстан лиц из
других государств, а также за внесение
изменений в эти документы

3650
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн,
сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн
тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал
актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және
қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi
қайтадан бергенi үшiн мемлекеттiк баж
4000
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына
басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық
беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ
осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн
мемлекеттік баж