О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года N 53-316 "О районном бюджете Талгарского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 06 декабря 2012 года N 11-61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2012 года N 2227. Утратило силу решением маслихата Талгарского района Алматинской области от 13 мая 2013 года N 17-89
Сноска. Утратило силу решением маслихата Талгарского района Алматинской области от 13.05.2013 N 17-89.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктами 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении" в Республики Казахстан", статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского района от 21 декабря 2011 года N 53-316 "О районном бюджете Талгарского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за N 2-18-136, опубликовано в газете "Талгар" от 14 января 2012 года N 3 (3986), в решение Талгарского районного маслихата от 20 февраля 2012 года N 2-13 "О внесении изменений и дополнений в решение Талгарского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-316 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 февраля 2012 года, за N 2-18-139 опубликовано в газете "Талгар" от 19 марта 2012 года N 09 (3992), в решение Талгарского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 4-23 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-316 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года, за N 2-18-144 опубликовано в газете "Талгар" от 28 апреля 2012 года N 16 (3999), в решение Талгарского районного маслихата от 8 июня 2012 года N 5-29 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-316 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года, за N 2-18-148 опубликовано в газете "Талгар" от 30 июня 2012 года N 25 (4008), в решение Талгарского районного маслихата от 6 сентября 2012 года N 8-46 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-316 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 сентября 2012 года, за N 2110 опубликовано в газете "Талгар" от 6 октября 2012 года N 39 (4022), в решение Талгарского районного маслихата от 6 ноября 2012 года N 10-55 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-316 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 ноября 2012 года, за N 2184 опубликовано в газете "Талгар" от 6 октября 2012 года N 46-47 (4029-4030) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 53-316 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 желтоқсандағы N 11-61 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 11 желтоқсанда N 2227 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 мамырдағы N 17-89 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 13.05.2013 N 17-89 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының, 4) тармақшасына, 109–бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 24 наурыз 1998 жылғы "Нормативтік құқықтық акт" Заңының 21-бабына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 53-316 шешіміне (2011 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-18-136 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы N 3 (3986) "Талғар" газетінде жарияланған), Талғар аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 ақпандағы 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 53-316 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 2-13 шешіміне (2012 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-18-139 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 19 наурыздағы N 09 (3992) "Талғар" газетінде жарияланған), Талғар аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 сәуірдегі 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 53-316 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-23 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-18-144 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 28 сәуірдегі N 16 (3999) "Талғар" газетінде жарияланған), Талғар аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 8 маусымдағы 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 53-316 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-29 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-18-148 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 30 маусымдағы N 25 (4008) "Талғар" газетінде жарияланған), Талғар аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 6 қыркүйектегі 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 53-316 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 8-46 шешіміне (2012 жылғы 19 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2110 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 6 қазандағы N 39 (4022) "Талғар" газетінде жарияланған), шешіміне, Талғар аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 6 қарашадағы 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 53-316 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 10-55 шешіміне (2012 жылғы 13 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2184 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 24 қарашадағы N 46-47 (4029-4030) "Талғар" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "доходы" цифру "8811541" заменить на цифру "8875809", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "6758605" заменить на цифру "6822873";
2) "затраты" цифру "9269356" заменить на цифру "9329824".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Е.Д. Есимханов
Секретарь районного
маслихата                                  Д. Тебериков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Талгарский районный
отдел экономики и бюджетного
планирования"                              Сафин Асангали Ануарович
06 декабря 2012 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Талгарского района от 6 декабря
2012 года N 11-61 "О внесении
изменений в решение от 21 декабря
2011 года N 53-316 "О районном
бюджете Талгарского района на

1) "Кірістер" "8811541" саны "8875809" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "6758605" саны "6822873" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "9269356" саны "9329824" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік экономикалық дамыту және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Есимханов Е.Д.
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Тебериков Д.
КЕЛІСІЛДІ:
"Талғар аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Сафин Асанғали Ануарұлы
06 желтоқсан 2012 жыл
Талғар аудандық мәслихатының
2012 жылғы 6 желтоқсан "2011 жылғы
21 желтоқсандағы "Талғар ауданының