Об установлении единых ставок фиксированного налога по Уйгурскому району на 2012 год
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 2-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Уйгурского района Департамента юстиции Алматинской области 19 марта 2012 года N 2-19-129. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 14-5
Сноска. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 06.03.2013 N 14-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пункта 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 10 декабря 2008 года и подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога по Уйгурскому району на 2012 год согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя, курирующего данную отрасль и на постоянную комиссию маслихата по вопросам бюджета, социально-экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, экологии и эффективном использовании природных ресурсов.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        П. Джаппаров
Секретарь районного
маслихата                                  Н. Есжанов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющего обязанности
начальника государственного
учреждения Налогового управления
по Уйгурскому району                       Б. Бектыбаев
17 февраля 2012 года
Приложение
к решению Уйгурского районного
маслихата от 17 февраля 2012 года
N 2-2 "Об установлении единых
ставок фиксированного налога
по Уйгурскому району на 2012 год"
Единые ставки фиксированного налога по Уйгурскому району на
2012 год
N
п/п
Наименование объекта
налогообложения
Размеры базовых ставок
фиксированного налога (в
месячных расчетных
показателях)
1
2
3
1
Игровой автомат без выигрыша,
предназначенный для
проведения игры с одним
игроком
3
2
Игровой автомат без выигрыша,
предназначенный для
проведения игры с участием
более одного игрока
3
3
Персональный компьютер,
используемый для проведения
игры
1
4
Игровая дорожка
6
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
8

Ұйғыр ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын 2012 жылға белгілеу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ұйғыр ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 наурызда N 2-19-129 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 14-5 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 06.03.2013 N 14-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15)-тармақшаларына сәйкес Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр ауданы бойынша 2012 жылға бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің осы салаға жауапты орынбасарына және аудандық мәслихаттың бюджет, әлеуметтік және экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       П. Джаппаров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Н. Есжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Ұйғыр ауданы бойынша
салық басқармасы
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы                          Б. Бектібаев
17 ақпан 2012 жыл
Ұйғыр аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 17 ақпандағы
"Ұйғыр ауданы бойынша бірыңғай
тіркелген салық ставкаларын
2012 жылға белгілеу туралы"
N 2-2 шешіміне қосымша
Ұйғыр ауданы бойынша 2012 жылға арналған бірыңғай тіркелген
салық ставкаларының мөлшері
Р/N
Салық салу объектісінің аталуы
Тіркелген
салықтың базалық
ставкаларының
мөлшері (айлық
есептік
көрсеткіш)
1
2
3
1
Бір ойыншы қатысуымен ойынға арналған ақшалай ұтыссыз ойын автоматы
3
2
бірнеше ойыншылар қатысуымен ойынға арналған ақшалай ұтыссыз ойын автоматы
3
3
дербес компьютерді ойын өткізу үшін қолданылу
1
4
ойын жолы
6
5
карт
2
6
бильярд үстелі
8