О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 55-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 13 апреля 2012 года N 4-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Уйгурского района Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2012 года N 2-19-133. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 14-5
Сноска. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 06.03.2013 N 14-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 3пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 55-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 декабря 2011 года N 2-19-125, опубликовано в газете "Іле өңірі – Или тәвәси" N 4 (1044) от 20 января 2012 года, N 6 (1046) от 10 февраля 2012 года, N 7 (1047) от 17 февраля 2012 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 55-1 "О бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 22 февраля 2012 года N 2-19-127, опубликовано в газете "Іле өңірі–Или тәвәси" N 11-12 (1052) от 22 марта 2012 года, N 13 (1053) от 30 марта 2012 года, N 14 (1054) от 06 апреля 2012 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
"Доходы" цифру "4727200" заменить на цифру "4796916", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3988535" заменить на цифру "4053397", в том числе;
"целевые текущие трансферты" цифру "787069" заменить на цифру "831577";
"целевые трансферты на развитие" цифру "672870" заменить на цифру "693224".
2) "Расходы" цифру "4755737" заменить на цифру "4826220".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "72285" заменить на цифру "77905".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-72285" заменить на цифру "-77905".

2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 4-4 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ұйғыр ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 сәуірде N 2-19-133 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 14-5 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 06.03.2013 N 14-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына және 3-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне (2011 жылғы 23 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-125 нөмірімен енгізілген, "Іле өңірі – Или тәвәси" газетінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы N 4(1044), 2012 жылғы 10 ақпандағы N 6(1046), 2012 жылғы 17 ақпандағы N 7(1047), 2012 жылғы N 8-9(1049) жарияланған), 2012 жылғы 17 ақпандағы "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-1 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-127 нөмірімен енгізілген, "Іле өңірі–Или тәвәси" газетінің 2012 жылғы 22 наурыздағы N 11-12 (1052), 2012 жылғы 30 наурыздағы N 13(1053), 2012 жылғы 06 сәуірдегі N 14(1054) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4727200" саны "4796916" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
трансферттердің түсімдері "3988535" саны "4053397" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "787069" саны "831577" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "672870" саны "693224" санына ауыстырылсын.
2) Шығындар "4755737" саны "4826220" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" "72285" саны "77905" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-72285" саны "-77905" санына ауыстырылсын.

6) "Финансирование дефицита использование профицита бюджета" цифру "72285" заменить на цифру "77905".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        П. Джаппаров
Секретарь районного
маслихата                                  Н. Есжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Уйгурского района"                         Исмаилов Мырзалим Муталимович
13 апреля 2012 года
Приложение N 1
к решению районного маслихата
"О внесении изменений и дополнений
в решение районного маслихата от
21 декабря 2011 года N 55-1
"О районном бюджете Уйгурского
района на 2012-2014 годы"
от 13 апреля 2012 года N 4-4
Приложение N 1
к решению районного маслихата
"О районном бюджете Уйгурского
района на 2012-2014 годы"
от 21 декабря 2011 года N 55-1
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Доходный часть

6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "72285" саны "77905" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1-ші қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       П. Джаппаров
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Н. Есжанов
КЕЛІСІЛДІ:
“Ұйғыр ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Исмаилов Мырзалим Муталимович
13 сәуір 2012 жыл
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2012 жылғы 13 сәуірдегі 2011 жылғы
21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданның
2012-2014 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы" N 55-1
шешіміне өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы N 4-4 шешіміне
1-қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011
жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр
ауданының 2012-2014 жылдарға
арналған аудандық бюджеті
туралы" N 55-1 шешіміне
1-қосымша
Ұйғыр ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І.КІРІСТЕР