О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 47-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 27 ноября 2012 года № 10-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 30 ноября 2012 года № 1845. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей - 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей - 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 47-3 «О районном бюджете на 2012 – 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-2-133, опубликовано в районной газете «Сельская новь» от 28 декабря 2011 года № 118-119 ) следующие изменения:
в пунтке 1:
в подпункте 1):
цифры «6 689 517» заменить цифрами «6 529 196»;
цифры «823 743» заменить цифрами «823 141»;
цифры «7 916» заменить цифрами «5 554»;
цифры «15 372» заменить цифрами «5 487»;
цифры «5 842 486» заменить цифрами «5 695 014»;
в подпункте 2):
цифры «6 722 706» заменить цифрами «6 567 444»;
в подпункте 3):
цифры «19 966» заменить цифрами «19 407»;
в подпункте 4):
цифры «4 500» заменить цифрой «0»;
в 1 абзаце:
цифры «4 500» заменить цифрой «0».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государстсвенной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Рапилбеков
Секретарь
районного маслихата                        Н.Укибаев
Приложение
к решению Байзакского
районного маслихата от
27 ноября 2012 года № 10-2
Приложение 1
к решению Байзакского
районного маслихата от
20 декабря 2011 года № 47-3
Районный бюджет на 2012 год
Категория
2012 год, тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 қарашадағы № 10-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1845 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-2-133 болып тіркелген, 2011 жылғы 28 желтоқсанда аудандық № 118-119 «Ауыл жаңалығы» газеттерінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 689 517» сандары «6 529 196» сандарымен ауыстырылсын;
«823 743» сандары «823 141» сандарымен ауыстырылсын;
«7 916» сандары «5 554» сандарымен ауыстырылсын;
«15 372» сандары «5 487» сандарымен ауыстырылсын;
«5 842 486» сандары «5 695 014» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 722 706» сандары «6 567 444» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«19 966» сандары «19 407» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«4 500» сандары «0» санымен ауыстырылсын;
1 абзацтағы:
«4 500» сандары «0» санымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Рәпілбеков
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Н.Үкібаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 27 қарашадағы
№ 10-2 шешіміне  қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 47-3 шешіміне 1- қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
2012 жыл сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы