О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 47-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 10 мая 2012 года № 5-2. Зарегистрировано управлением юстиции Жамбылского района 21 мая 2012 года за № 6-3-140. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании постановления акимата Жамбылской области от 26 апреля 2012 года за № 136 «О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 13 декабря 2011 года за № 395», Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбыл ского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 47-3 «О районном бюджете на 2012-2014 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-3-132, опубликованное в газете «Шуғыла-Радуга» от 31 декабря 2011 года № 111-112) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «8 056 500» заменить цифрами «7 917 172»;
цифры «6 849 625» заменить цифрами «6 710 297»;
в подпункте 2) цифры «8074584» заменить цифрами «7 935 256»;
в пункте 4 цифры «2 203 745» заменить цифрами «2 074 108»;
в пункте 5 цифры «228 866» заменить цифрами «219 175».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь
Жамбылского                                Жамбылского
районного маслихата:                       районного маслихата:
А. Тлегенов                                Р.Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
№ 5-2 от 10 мая 2012 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
№ 47-3 от 14 декабря 2011 года
Бюджет Жамбылского района на 2012 год
Категория
2012 год,
сумма
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 10 мамырдағы N 5-2 Шешімі. Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 21 мамырда 6-3-140 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «Жамбыл облысы әкімдігінің 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 395 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 136 қаулысы негізінде Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-3-132 болып тіркелген, 2011 жылғы 31 желтоқсанда № 111-112 «Шұғыла-Радуга» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада «8 056 500» сандары «7 917 172» сандарымен ауыстырылсын;
«6 849 625» сандары «6 710 297» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада «8 074 584» сандары «7935256» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта «2 203 745» сандары «2 074 108» сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта «228 866» сандары «219 175» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың Аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат                   Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы:                      мәслихат хатшысы:
Ә. Тлегенов                                Р.Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2012 жылғы  10 мамырдағы
№ 5-2 шешіміне № 1- қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 47-3 шешіміне № 1- қосымша
2012 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
2012 жыл, сомасы мың теңге
Санат
Сыныбы
Ішкі сыныбы

1 260 675
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 260 675
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
114 635
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
56 207
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
44 666
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13 762
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
264 780
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 540
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 540
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
235 333
002
Программа занятости
50 930
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 000
005
Государственная адресная социальная помощь
8 100
006
Жилищная помощь
17 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4 633
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 842
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 969
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
108 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 250
023
Обеспечение деятельности центров занятости
16 609
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 907
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 377
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 400
021
Капитальные расходы государственных органов
130
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 484 298
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17 440
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда

1 260 675
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 260 675
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
114 635
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелері үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
56 207
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
44 666
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13 762
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
264 780
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 540
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 540
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
235 333
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
50 930
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 100
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
17 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4 633
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 842
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
8 969
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
108 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 250
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16 609
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 907
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 377
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 400
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 484 298
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17 440
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

97 775
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
97 775
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22 209
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22 209
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 079
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10 000
015
Капитальные расходы государственного органа
130
12
Транспорт и коммуникации
209 113
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
38 805
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
38 805
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
170 308
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
170 308
13
Прочие
63 563
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 915
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
11 915
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5 000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
14 019
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
13 889
007
Капитальные расходы государственного органа
130
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11 142
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9 282
013
Капитальные расходы государственного органа
1 860
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
21 487
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта

97 775
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
97 775
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22 209
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22 209
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 079
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10 000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
12
Көлiк және коммуникация
209 113
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
38 805
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
38 805
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
170 308
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
170 308
13
Өзгелер
63 563
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 915
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
11 915
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5 000
454
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
14 019
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 889
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11 142
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 282
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 860
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
21 487
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету